Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ten Hag houdt vast aan zijn visie na harde les in derby

Ten Hag houdt vast aan zijn visie na harde les in derby

MANCHESTER (ANP/RTR) - Manchester United-trainer Erik ten Hag heeft zich niet van de wijs laten brengen door het pak slaag in de derby tegen Manchester City afgelopen zondag. De Nederlandse coach keek een dag voor de Europa League-wedstrijd tegen Omonia Nicosia terug op de 6-3 nederlaag tegen de ploeg van Pep Guardiola.

"Het was een reality check. We moeten ervan leren en doorgaan", aldus Ten Hag. "We houden vast aan onze filosofie en principes. Je hebt soms te maken met tegenslagen. Zondag kenden we een slechte dag. City was beter en dat moeten we accepteren, maar we kunnen ons onacceptabele optreden niet accepteren."

"We hebben zelfvertrouwen gekregen door de eerdere overwinningen op Arsenal en Liverpool, maar nu staan we weer met beide benen op de grond. Dus bedankt voor de les, Pep en City."

Ronaldo

De beperkte speeltijd van Cristiano Ronaldo onder Ten Hag kwam eveneens ter sprake tijdens de persconferentie. De Portugese sterspeler stond dit seizoen slechts een keer in de basis tijdens een competitieduel en moest tegen City opnieuw vanaf de zijlijn toekijken. Ten Hag weigerde echter een link te leggen met Ronaldo's eerdere wens om te vertrekken bij de club.

"Toen het tegen City 4-0 en 6-1 stond heb ik hem niet ingebracht uit respect. Dat heeft niets te maken met zijn toekomst bij de club. Ik zie niet dat hij niet blij is. Hij traint goed en vindt het hier fijn", wist Ten Hag.

Varane

Ronaldo zal hopen dat hij donderdag tegen Nicosia wel weer in de basisopstelling van Ten Hag staat, nadat hij tijdens de eerste twee groepswedstrijden eveneens in actie was gekomen. United verloor het openingsduel met Real Sociedad (0-1) en versloeg vervolgens FC Sheriff (0-2) mede dankzij een strafschop van Ronaldo.

Ten Hag kan op Cyprus in ieder geval geen beroep doen op Raphael Varane, die tegen City een enkelblessure heeft opgelopen. De Nederlandse middenvelder Donny van de Beek staat al langer aan de kant met een bovenbeenblessure, terwijl aanvoerder Harry Maguire en Aaron Wan-Bissaka evenmin inzetbaar zijn.

United staat met 3 punten op de tweede plaats in de poule. Sociedad gaat aan de leiding met 6 punten, terwijl het puntloze Nicosia op de laatste plaats is terug te vinden.

Meer uit Voetbal

Depay helpt Corinthians met treffer aan winst Braziliaanse beker

RIO DE JANEIRO (ANP) - Memphis Depay heeft Corinthians aan de winst van de Braziliaanse beker geholpen. De aanvaller van Oranje maakte tegen Vasco da Gama in Estádio Maracanã in Rio de Janeiro in de tweede wedstrijd van de finale na ruim een uur het winnende doelpunt met een intikker: 1-2. Het thuisduel was eerder deze week in 0-0 geëindigd.

4 uur geleden
Afellay nieuwe assistent-trainer van Bosz bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Ibrahim Afellay wordt de nieuwe assistent-trainer van Peter Bosz bij PSV. Hij volgt André Ooijer op, die vertrekt bij de Eindhovense club. Dat heeft PSV in een persbericht bekendgemaakt. Afellay tekent voor 2,5 jaar.

10 uur geleden
Sparta Rotterdam boekt moeizame uitzege op FC Volendam

VOLENDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft het kalenderjaar afgesloten met een moeizame overwinning bij FC Volendam. De ploeg van trainer Maurice Steijn was in het Noord-Hollandse vissersdorp de enige die aanspraak maakte op de punten, maar scoorde alleen via een benutte strafschop van de Noor Tobias Lauritsen tien minuten voor tijd: 0-1.

10 uur geleden
Fortuna Sittard behaalt spectaculaire zege op AZ

SITTARD (ANP) - Fortuna sluit de eerste helft van het seizoen na een spectaculaire thuisoverwinning af als nummer 11 van de Eredivisie. Het elftal van coach Danny Buijs won zondag tijdens de zeventiende speelronde met 4-3 van AZ.

10 uur geleden
Koploper FC Barcelona wint ook uitduel met nummer 4 Villarreal

VILLARREAL (ANP) - Koploper FC Barcelona heeft ook het uitduel met nummer 4 Villarreal in winst omgezet: 0-2. Zo zegevierden de Catalanen voor de achtste keer op rij in de competitie. De voorsprong op Real Madrid is bij het ingaan van de korte winterstop 4 punten.

10 uur geleden
Wellenreuther voorkomt met tien reddingen nederlaag Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Het was vooral aan Timon Wellenreuther te danken dat Feyenoord een punt overhield aan het thuisduel met FC Twente (1-1). De Duitse doelman hield zijn ploeg met tien reddingen op de been en voorkwam de negende nederlaag in twaalf duels.

11 uur geleden
Aanvoerder Pröpper baalt van gelijkspel van FC Twente in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - Robin Pröpper baalt van het gelijkspel (1-1) van FC Twente in het uitduel met Feyenoord. "Het komt niet vaak voor dat je teleurgesteld bent als je met een punt De Kuip verlaat", zei de aanvoerder. "Maar nu voelt het wel zo."

11 uur geleden