Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ten Hag hoopt dat doelman Onana nog bijtekent bij Ajax

Ten Hag hoopt dat doelman Onana nog bijtekent bij Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Erik ten Hag hoopt nog steeds dat André Onana zijn contract bij Ajax gaat verlengen. "Natuurlijk wil ik graag dat hij bij ons blijft", zei hij na de thuiszege op AZ (2-0) die zijn ploeg op de drempel van de 35e landstitel heeft gebracht.

Ajax en Onana werden het de afgelopen maanden niet eens over een nieuwe verbintenis. Directeur voetbalzaken Marc Overmars maakte vorige week bekend dat hij de onderhandelingen heeft gestaakt, tot verbazing van de zaakwaarnemer van Onana die vertelde dat de doelman openstaat voor contractverlenging.

Ajax trok vrijdag met Remko Pasveer een ervaren doelman aan en heeft met Maarten Stekelenburg en Kjell Scherpen nog twee keepers onder contract staan. De komst van Pasveer betekent volgens Ten Hag niet dat er geen toekomst meer is voor Onana bij Ajax. "Maar hij is wel voor 1 jaar geschorst", zei hij over de doelman die na een dopingschorsing deze zomer bij het CAS in beroep gaat en daar strafvermindering wil afdwingen.

Scherpen

Ten Hag bevestigde dat de kans groot is dat Scherpen volgend seizoen verhuurd wordt. Onana staat tot volgend jaar zomer onder contract. Ajax wil hem dan niet transfervrij laten vertrekken. Als Onana niet bijtekent, dan zal Ajax hem na dit seizoen proberen te verkopen.

"André heeft een groot aandeel in onze aanstaande titel gehad", zei Ten Hag, die niet weet hoe hij de doelman uit Kameroen volgende week na het duel met FC Emmen bij een mogelijk kampioensfeest kan betrekken. "Hij mag ook niet trainen met ons. Ik zal nog eens naar de reglementen kijken, maar ik denk dat het lastig wordt."

Meer uit Voetbal

PSV na eenvoudige zege op Heerenveen in halve finale beker

EINDHOVEN (ANP) - PSV staat in de halve finale van de KNVB-beker. Het elftal van Peter Bosz schakelde op woensdagavond sc Heerenveen met een 4-1-overwinning uit. De loting is vrijdag.

11 uur geleden
Bosz verkiest Gasiorowski boven Obispo centraal achterin

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz geeft met PSV tegen sc Heerenveen de voorkeur aan Yarek Gasiorowski als centrale verdediger boven Armando Obispo. De international van Curaçao zit wederom op de bank naast de coach van de club uit Eindhoven.

14 uur geleden
Meer voetbaltransfers dan vorige winterperiode in betaald voetbal

ZEIST (ANP) - In de transferperiode deze winter zijn in het Nederlandse betaald voetbal 228 voetballers van club gewisseld. Dat is 27 keer meer dan in de winterse transferperiode halverwege het vorige seizoen, meldt voetbalbond KNVB.

16 uur geleden
Boete voor Inter en zonder fans naar uitduels na vuurwerkbom

MILAAN (ANP) - Een sportrechter heeft Internazionale een boete van 50.000 euro opgelegd voor de vuurwerkbom die zondag in de buurt van doelman Emil Audero van tegenstander Cremonese ontplofte. De club mag ook tot 23 maart van de Italiaanse voetbalbond geen supporters meenemen naar uitduels in de Serie A.

17 uur geleden
Oud-Oranjespeelster Van Lunteren verlengt voetbalcarrière weer

ALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.

22 uur geleden
Erdogan helpt bij transfer middenvelder Kanté naar Fenerbahçe

ISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft de Franse middenvelder N'Golo Kanté (34) aangetrokken van de Saudische club Al-Ittihad. De deal leek gestrand, maar door bemiddeling van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan is de transfer alsnog rondgekomen.

22 uur geleden
FC Den Bosch-fans ook na rechtszaak niet welkom in Helmond

HELMOND (ANP) - Supporters van FC Den Bosch zijn vrijdagavond niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Helmond Sport in de eerste divisie. De rechtbank Oost-Brabant heeft woensdag besloten dat de burgemeester de komst van uitsupporters voor het duel mag verbieden.

23 uur geleden