Ten Hag haalt Ronaldo terug bij selectie Manchester United
MANCHESTER (ANP) - Cristiano Ronaldo keert terug in de selectie van Manchester United. De Portugese vedette kan donderdag meedoen in de wedstrijd tegen Sheriff Tiraspol in de Europa League. "Het was geen moeilijk besluit. We hebben vorige week alles gezegd en de vragen beantwoord. Hij was voor één wedstrijd geschorst en daarmee is het klaar", zei trainer Erik ten Hag in de persconferentie voorafgaand aan het duel op Old Trafford.
Ten Hag verbande Ronaldo uit zijn selectie nadat zijn sterspeler vorige week woensdag in de slotfase van het competitieduel met Tottenham Hotspur had geweigerd om in te vallen. De Portugees vertrok zonder toestemming van Ten Hag van de reservebank naar de kleedkamer. De Nederlandse coach besloot hem daarom niet op te nemen in zijn selectie voor het uitduel met Chelsea. "Ik zeg er verder niets meer over. Alles is al uitgelegd en we gaan ons nu richten op de wedstrijd van morgen. Die is belangrijk, want we willen nummer 1 worden in onze poule", aldus Ten Hag.
De voormalige coach van Ajax bevestigde dat zijn Franse international Raphaël Varane de komende zes wedstrijden van de club mist vanwege een blessure. "Hij zal zeker tot het WK niet beschikbaar zijn. Ik denk wel én hoop dat hij kan spelen op het WK, maar dat hangt helemaal af van hoe zijn herstel verloopt."
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk was redelijk tevreden na de zege van het Nederlands elftal op Noorwegen (2-1) in een oefenwedstrijd voor het WK in de Johan Cruijff ArenA. "Over het algemeen hebben we een goede wedstrijd gespeeld tegen een sterke tegenstander", zei hij vlak na de wedstrijd in een flashinterview. "In de tweede helft vond ik ons beter. We hebben uiteindelijk genoeg kansen gekregen om meer doelpunten te maken. Verdedigend stonden we goed. We hebben verdiend gewonnen."
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Engeland en Uruguay hebben vrijdagavond in een oefenduel in aanloop naar het WK voetbal met 1-1 gelijkgespeeld. Spanje was in Villarreal met 3-0 te sterk voor Servië.
2 uur geledenBASEL (ANP) - Het Duitse nationale voetbalelftal heeft in een oefenwedstrijd met 4-3 gewonnen van Zwitserland. De twee WK-deelnemers speelden in aanloop naar het eindtoernooi van komende zomer tegen elkaar in Basel.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal heeft de eerste van een serie van vier oefenduels voor het WK gewonnen. Oranje rekende af met Noorwegen (2-1) in een wedstrijd waarin beide ploegen niet in de buurt kwamen van hun beste spel in de Johan Cruijff ArenA.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands voetbalelftal heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap van komende zomer Noorwegen in een oefenwedstrijd verslagen. In de Johan Cruijff ArenA in Amsterdam was het elftal van bondscoach Ronald Koeman met 2-1 te sterk.
3 uur geledenBELEK (ANP/RTR) - Het Iraanse nationale voetbalelftal heeft voorafgaand aan een oefenwedstrijd geprotesteerd tegen het bombardement op een Iraanse basisschool op de eerste dag van de oorlog. De spelers hielden tijdens het volkslied, dat ze zichtbaar meezongen, schooltassen vast. Volgens het regime van Iran werden op de eerste dag van de Amerikaanse en Israëlische bombardementen 175 mensen gedood bij de aanval op de school.
8 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente en trainer John van den Brom hebben een akkoord bereikt over een nieuw contract. De 59-jarige coach tekent een nieuwe verbintenis tot de zomer van 2027, meldde de club uit Enschede op de website.
14 uur geleden