Ten Hag en De Ligt voelden de druk bij United
SOUTHAMPTON (ANP) - Erik ten Hag en Matthijs de Ligt voelden de druk in de uitwedstrijd tegen Southampton. Manchester United is slecht aan het seizoen begonnen en kon een overwinning goed gebruiken. Ten Hag en De Ligt wonnen overtuigend met 3-0.
"Drie punten uit de eerste wedstrijden was niet genoeg, dus er lag wat druk op deze wedstrijd. Maar we speelden echt goed", zei De Ligt na afloop. "Grote lof voor André, die een heel belangrijke strafschop stopte en de wedstrijd voor ons deed kantelen."
André Onana stopte in de eerste helft een penalty. Nog voor rust liep United uit naar een 2-0-voorsprong. De Ligt opende de score na ruim een half uur. "Soms moet je een manier vinden om te winnen", zei Ten Hag. "De eerste minuten hadden we wat problemen, maar nadat André de penalty had gestopt en De Ligt had gescoord, denk ik dat we de wedstrijd helemaal onder controle hadden."
Rashford
Ten Hag zag ook Marcus Rashford weer eens scoren. Het betekende zijn eerste goal sinds maart. "Het is zo enorm belangrijk voor hem. Het is belangrijk voor een spits om op het scorebord te staan. Nu hij zijn eerste heeft, weet ik zeker dat er meer zullen volgen."
United heeft nu 6 punten uit vier duels. Dinsdag komt United alweer in actie in de League Cup. Dan is Barnsley de tegenstander.
Meer uit Voetbal
FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
6 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
6 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
9 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
12 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
12 uur geleden