Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ten Hag en De Ligt voelden de druk bij United

Ten Hag en De Ligt voelden de druk bij United

SOUTHAMPTON (ANP) - Erik ten Hag en Matthijs de Ligt voelden de druk in de uitwedstrijd tegen Southampton. Manchester United is slecht aan het seizoen begonnen en kon een overwinning goed gebruiken. Ten Hag en De Ligt wonnen overtuigend met 3-0.

"Drie punten uit de eerste wedstrijden was niet genoeg, dus er lag wat druk op deze wedstrijd. Maar we speelden echt goed", zei De Ligt na afloop. "Grote lof voor André, die een heel belangrijke strafschop stopte en de wedstrijd voor ons deed kantelen."

André Onana stopte in de eerste helft een penalty. Nog voor rust liep United uit naar een 2-0-voorsprong. De Ligt opende de score na ruim een half uur. "Soms moet je een manier vinden om te winnen", zei Ten Hag. "De eerste minuten hadden we wat problemen, maar nadat André de penalty had gestopt en De Ligt had gescoord, denk ik dat we de wedstrijd helemaal onder controle hadden."

Rashford

Ten Hag zag ook Marcus Rashford weer eens scoren. Het betekende zijn eerste goal sinds maart. "Het is zo enorm belangrijk voor hem. Het is belangrijk voor een spits om op het scorebord te staan. Nu hij zijn eerste heeft, weet ik zeker dat er meer zullen volgen."

United heeft nu 6 punten uit vier duels. Dinsdag komt United alweer in actie in de League Cup. Dan is Barnsley de tegenstander.

Meer uit Voetbal

SC Cambuur verliest en kan dit weekend nog niet promoveren

LEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur kan dit weekend nog niet promoveren naar de Eredivisie. In het eigen Kooi Stadion verloren de Leeuwarders met 4-3 van Jong AZ in een tumultueus duel dat meerdere keren werd stilgelegd.

9 uur geleden
Heracles Almelo kan thuis niet winnen van Excelsior: 1-1

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo is er tegen Excelsior in de strijd om lijfsbehoud niet in geslaagd het gat met de concurrentie wat verder te dichten. In eigen huis bleef de ploeg van Ernest Faber steken op 1-1.

10 uur geleden
Napoli naar tweede plaats Serie A door zege op Cagliari

CAGLIARI (ANP) - Napoli is door een zege op Cagliari opgerukt naar de tweede plaats in de Serie A. De ploeg van trainer Antonio Conte won met 1-0 op Sardinië en kwam op 62 punten. Dat zijn er zes minder dan koploper Internazionale en twee meer dan AC Milan.

10 uur geleden
Zawada mist na operatie rest van seizoen bij FC Groningen

GRONINGEN (ANP) - Aanvaller Oskar Zawada komt dit seizoen niet meer in actie voor FC Groningen. Trainer Dick Lukkien heeft bekendgemaakt dat de Pool is geopereerd aan zijn schouder. "Dit betekent wel einde seizoen voor hem", zegt de coach op de clubwebsite.

14 uur geleden
Ronaldo mist oefeninterlands Portugal door hamstringblessure

LISSABON (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo is wegens een hamstringblessure niet opgeroepen voor de oefeninterlands van het Portugese voetbalelftal. De vedette van het Portugese voetbal miste door de blessure de laatste twee competitiewedstrijden voor zijn Saudische club Al-Nassr.

16 uur geleden
Feyenoorder Nieuwkoop mist door blessure rest van het seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Bart Nieuwkoop komt dit seizoen niet meer in actie. De rechtervleugelverdediger liep zondag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior als invaller een blessure op en die blessure houdt hem in ieder geval de laatste zeven competitiewedstrijden aan de kant.

17 uur geleden
NAC wil onderzoek KNVB naar niet-speelgerechtigde speler Go Ahead

BREDA (ANP) - NAC Breda wil dat de KNVB onderzoek doet naar een mogelijk niet-speelgerechtigde speler van Go Ahead Eagles. Om wie het gaat, is niet bekend. De Brabanders verloren het onderlinge duel in de Eredivisie zondag met 6-0.

17 uur geleden