Ten Hag en De Ligt voelden de druk bij United
SOUTHAMPTON (ANP) - Erik ten Hag en Matthijs de Ligt voelden de druk in de uitwedstrijd tegen Southampton. Manchester United is slecht aan het seizoen begonnen en kon een overwinning goed gebruiken. Ten Hag en De Ligt wonnen overtuigend met 3-0.
"Drie punten uit de eerste wedstrijden was niet genoeg, dus er lag wat druk op deze wedstrijd. Maar we speelden echt goed", zei De Ligt na afloop. "Grote lof voor André, die een heel belangrijke strafschop stopte en de wedstrijd voor ons deed kantelen."
André Onana stopte in de eerste helft een penalty. Nog voor rust liep United uit naar een 2-0-voorsprong. De Ligt opende de score na ruim een half uur. "Soms moet je een manier vinden om te winnen", zei Ten Hag. "De eerste minuten hadden we wat problemen, maar nadat André de penalty had gestopt en De Ligt had gescoord, denk ik dat we de wedstrijd helemaal onder controle hadden."
Rashford
Ten Hag zag ook Marcus Rashford weer eens scoren. Het betekende zijn eerste goal sinds maart. "Het is zo enorm belangrijk voor hem. Het is belangrijk voor een spits om op het scorebord te staan. Nu hij zijn eerste heeft, weet ik zeker dat er meer zullen volgen."
United heeft nu 6 punten uit vier duels. Dinsdag komt United alweer in actie in de League Cup. Dan is Barnsley de tegenstander.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Noa Lang mist vrijdag het oefenduel van het Nederlands elftal tegen Noorwegen. Dat meldt zijn club Galatasaray in een verklaring. Mogelijk is de vleugelaanvaller volgende week dinsdag wel inzetbaar voor de vriendschappelijke interland tegen Ecuador.
5 uur geledenZEIST (ANP) - Supporters van het Nederlands elftal brengen vrijdag tijdens de oefeninterland tegen Noorwegen een eerbetoon aan Johan Cruijff. Ze zijn volgens de KNVB van plan om in de veertiende minuut te gaan staan. Vervolgens is het de bedoeling dat er een groot applaus klinkt in de Johan Cruijff ArenA.
7 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Sven Botman is succesvol geopereerd aan een blessure in zijn gezicht. Dat meldt zijn club Newcastle United maandag. De Nederlandse verdediger werd zondag tijdens de wedstrijd tegen Sunderland gewisseld vanwege het protocol voor hoofdblessures. De club verwacht dat Botman "de laatste weken van het seizoen" weer beschikbaar is.
7 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman rekent niet op Memphis Depay voor de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. "Hij heeft een scan laten maken en daar is de uitslag nog niet van bekend", zei hij op een persconferentie in Zeist. "Maar het ziet er niet goed uit. Als hij toch beschikbaar is, dan vliegt hij later onze kant op."
8 uur geledenSEVILLA (ANP) - Sevilla heeft afscheid genomen van trainer Matías Almeyda. De Spaanse club, zevenvoudig winnaar van de Europa League, staat na de 2-0-thuisnederlaag tegen Valencia van afgelopen zaterdag op de vijftiende plaats in La Liga met 31 punten. Dat zijn er slechts 3 meer dan Mallorca dat op een degradatieplek staat.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal blijft Ajax adviseren. Dat is volgens de club uit Amsterdam het resultaat van een gesprek van de oud-trainer met Lesley Bamberger en Edo Ophof, de voorzitter en technische man van de nieuwe raad van commissarissen.
10 uur geledenDORTMUND (ANP/DPA) - Duitsland kan in de komende interlandperiode niet beschikken over Felix Nmecha van Borussia Dortmund. De 25-jarige middenvelder liep zaterdag een blessure op tijdens de gewonnen wedstrijd van zijn club tegen Hamburger SV (3-2).
13 uur geleden