Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ten Hag en De Ligt voelden de druk bij United

Ten Hag en De Ligt voelden de druk bij United

SOUTHAMPTON (ANP) - Erik ten Hag en Matthijs de Ligt voelden de druk in de uitwedstrijd tegen Southampton. Manchester United is slecht aan het seizoen begonnen en kon een overwinning goed gebruiken. Ten Hag en De Ligt wonnen overtuigend met 3-0.

"Drie punten uit de eerste wedstrijden was niet genoeg, dus er lag wat druk op deze wedstrijd. Maar we speelden echt goed", zei De Ligt na afloop. "Grote lof voor André, die een heel belangrijke strafschop stopte en de wedstrijd voor ons deed kantelen."

André Onana stopte in de eerste helft een penalty. Nog voor rust liep United uit naar een 2-0-voorsprong. De Ligt opende de score na ruim een half uur. "Soms moet je een manier vinden om te winnen", zei Ten Hag. "De eerste minuten hadden we wat problemen, maar nadat André de penalty had gestopt en De Ligt had gescoord, denk ik dat we de wedstrijd helemaal onder controle hadden."

Rashford

Ten Hag zag ook Marcus Rashford weer eens scoren. Het betekende zijn eerste goal sinds maart. "Het is zo enorm belangrijk voor hem. Het is belangrijk voor een spits om op het scorebord te staan. Nu hij zijn eerste heeft, weet ik zeker dat er meer zullen volgen."

United heeft nu 6 punten uit vier duels. Dinsdag komt United alweer in actie in de League Cup. Dan is Barnsley de tegenstander.

Meer uit Voetbal

Southampton verliest beroep tegen uitsluiting finale play-offs

SOUTHAMPTON (ANP/RTR) - Southampton heeft het beroep verloren tegen de uitsluiting van deelname aan de finale van de play-offs voor promotie naar de Premier League. Dat maakte de English Football League (EFL) bekend. Southampton had voor de gewonnen halve finale tegen Middlesbrough (2-1) de tegenstander heimelijk gefilmd. Middlesbrough neemt de plaats van Southampton in bij de finale van de play-offs tegen Hull City.

8 uur geleden
Aston Villa wint Europa League na ruime zege op SC Freiburg

ISTANBUL (ANP) - Aston Villa heeft voor het eerst in 44 jaar een Europese prijs veroverd. De Engelse formatie van trainer Unai Emery was in de finale van de Europa League in Istanbul met 3-0 te sterk voor SC Freiburg uit Duitsland. Ian Maatsen viel in de slotfase in bij de ploeg uit Birmingham, zijn ploeggenoten Marco Bizot en Lamare Bogarde bleven op de bank.

8 uur geleden
FC Volendam wint eerste duel finale play-offs na fouten Willem II

TILBURG (ANP) - FC Volendam heeft een goede stap gezet richting een langer verblijf op het hoogste niveau. De nummer 16 van de Eredivisie won de eerste wedstrijd in de finale van de play-offs om promotie/degradatie met 2-1 bij Willem II. Volendam dankte de zege onder meer aan twee blunders achterin bij de club uit de Keuken Kampioen Divisie. De returnwedstrijd is zaterdag in Volendam.

10 uur geleden
FC Utrecht kan geen beroep doen op Min tegen sc Heerenveen

UTRECHT (ANP) - Trainer Ron Jans van FC Utrecht kan donderdag in de halve finales van de play-offs om Europees voetbal tegen sc Heerenveen geen beroep doen op David Min. "Hij heeft lichte liesklachten, dus hij haalt de wedstrijd van morgen helaas niet", zei de coach woensdag.

12 uur geleden
UEFA past format Nations League en EK-kwalificatie aan

NYON (ANP) - De UEFA past vanaf 2028 het format van de Nations League en de EK-kwalificatie aan. De Europese voetbalbond hoopt er met de wijzigingen voor te zorgen dat er meer spanning komt en dat er minder wedstrijden zijn waar niets meer op het spel staat. Dat meldt de UEFA in een persbericht.

13 uur geleden
PSG-coach Luis Enrique roemt defensieve kwaliteiten Dembélé

PARIJS (ANP/RTR) - Trainer Luis Enrique van Paris Saint-Germain heeft in aanloop naar de finale van de Champions League tegen Arsenal de defensieve kwaliteiten van spits Ousmane Dembélé uitgelicht. De winnaar van de Gouden Bal van vorig jaar, die vooral bekendstaat om zijn aanvallende prestaties, is volgens Luis Enrique een voorbeeld voor anderen.

13 uur geleden
Spaanse middenvelder López van FC Barcelona mist WK

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona-middenvelder Fermín López kan volgende maand niet meedoen aan het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 23-jarige Spanjaard brak zondag in de ontmoeting met Real Betis het vijfde middenvoetsbeentje in zijn rechtervoet. Een operatie bleek noodzakelijk.

16 uur geleden