Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Technisch directeur Fledderus langer bij FC Groningen

Technisch directeur Fledderus langer bij FC Groningen

GRONINGEN (ANP) - Mark-Jan Fledderus blijft de komende jaren werkzaam als technisch directeur van FC Groningen. De 38-jarige oud-speler van de club heeft zijn contract tussentijds met twee jaar verlengd, tot medio 2026. Zijn oude verbintenis liep door tot de zomer van 2024. Hij werd in februari 2019 in zijn huidige functie aangesteld bij de Eredivisionist.

Onder de technische eindverantwoordelijkheid van Fledderus eindigde FC Groningen dit seizoen op de zevende plaats. In de play-offs om Europees voetbal speelt de ploeg van trainer Danny Buijs woensdag uit tegen FC Utrecht.

Algemeen directeur Wouter Gudde verlengde eind maart zijn overeenkomst met FC Groningen tussentijds eveneens met twee jaar. "Onder leiding van Mark-Jan is het in twee jaar tijd gelukt om een selectie samen te stellen die én kan presteren én een waarde vertegenwoordigt op het veld", aldus Gudde. "Dat zijn twee belangrijke criteria bij de beoordeling van een technisch directeur. Daarover zijn we dus tevreden, want dit is absoluut geen gemakkelijke opdracht."

Fledderus is blij met de waardering. "Ik heb het ontzettend goed naar mijn zin bij FC Groningen en vind het ook een enorme eer om deze rol te mogen vervullen bij deze mooie club. Ik was er niet echt mee bezig mijn contract nu al te verlengen. Nu weet iedereen binnen de club hoe ik dagelijks met mensen samenwerk en daarom is dit voor mij echt een bevestiging van mijn ontwikkeling en doet het mij goed te voelen dat hierover tevredenheid is."

Meer uit Voetbal

Willem II schakelt RKC uit in play-offs om promotie en degradatie

TILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).

15 minuten geleden
Bournemouth wint met herstelde Kluivert op de bank van Fulham

LONDEN (ANP) - Bournemouth blijft in de race om een ticket voor Europees voetbal volgend seizoen. De club verstevigde met een uitzege op Fulham (0-1) de zesde positie in de Premier League.

25 minuten geleden
RB Leipzig stelt derde plaats en Champions League veilig

LEIPZIG (ANP) - RB Leipzig heeft de derde plaats in de Bundesliga en daarmee een ticket voor de Champions League veiliggesteld. De ploeg van trainer Ole Werner won in eigen huis met 2-1 van St. Pauli, dat door de nederlaag moet vrezen voor degradatie.

1 uur geleden
Marseille straft spits Aubameyang na incident met brandblusser

MARSEILLE (ANP) - Pierre-Emerick Aubameyang is uit de selectie van Olympique Marseille gezet. De 36-jarige spits heeft volgens veel Franse media tijdens een trainingskamp een brandblusser leeggespoten over een slapend lid van de technische staf.

2 uur geleden
Corendon stopt na WK als sponsor van Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Reisorganisatie Corendon stopt na het WK van 2026 met het sponsoren van de nationale voetbalploeg van Curaçao. Topman Atilay Uslu was volgens veel media een groot voorstander van de terugkeer van Dick Advocaat als bondscoach. Hij belooft wel alle financiële verplichtingen tot en met het WK na te komen. "Ik ben een man van mijn woord", verklaarde hij aan de krant Èxtra.

2 uur geleden
Liverpool gelijk tegen Chelsea ondanks treffer Gravenberch

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft thuis niet kunnen winnen van Chelsea. Trainer Arne Slot moest in het duel op Anfield genoegen nemen met een 1-1-gelijkspel. Gravenberch scoorde voor Liverpool.

3 uur geleden
Wieffer (Brighton) kampt met 'lichte' enkelblessure'

BRIGHTON (ANP) - Mats Wieffer mist zaterdag de wedstrijd van Brighton & Hove Albion tegen Wolverhampton Wanderers. De Nederlander was een twijfelgeval, maar niet op tijd fit. Trainer Fabian Hürzeler liet in aanloop naar het duel in de Premier League weten dat hij een 'lichte enkelblessure' heeft.

4 uur geleden