Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Technisch directeur Fledderus langer bij FC Groningen

Technisch directeur Fledderus langer bij FC Groningen

GRONINGEN (ANP) - Mark-Jan Fledderus blijft de komende jaren werkzaam als technisch directeur van FC Groningen. De 38-jarige oud-speler van de club heeft zijn contract tussentijds met twee jaar verlengd, tot medio 2026. Zijn oude verbintenis liep door tot de zomer van 2024. Hij werd in februari 2019 in zijn huidige functie aangesteld bij de Eredivisionist.

Onder de technische eindverantwoordelijkheid van Fledderus eindigde FC Groningen dit seizoen op de zevende plaats. In de play-offs om Europees voetbal speelt de ploeg van trainer Danny Buijs woensdag uit tegen FC Utrecht.

Algemeen directeur Wouter Gudde verlengde eind maart zijn overeenkomst met FC Groningen tussentijds eveneens met twee jaar. "Onder leiding van Mark-Jan is het in twee jaar tijd gelukt om een selectie samen te stellen die én kan presteren én een waarde vertegenwoordigt op het veld", aldus Gudde. "Dat zijn twee belangrijke criteria bij de beoordeling van een technisch directeur. Daarover zijn we dus tevreden, want dit is absoluut geen gemakkelijke opdracht."

Fledderus is blij met de waardering. "Ik heb het ontzettend goed naar mijn zin bij FC Groningen en vind het ook een enorme eer om deze rol te mogen vervullen bij deze mooie club. Ik was er niet echt mee bezig mijn contract nu al te verlengen. Nu weet iedereen binnen de club hoe ik dagelijks met mensen samenwerk en daarom is dit voor mij echt een bevestiging van mijn ontwikkeling en doet het mij goed te voelen dat hierover tevredenheid is."

Meer uit Voetbal

Real Madrid blijft thuis steken op gelijkspel tegen Girona

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis punten verspeeld tegen Girona. De Madrilenen kwamen in Bernabéu niet verder dan 1-1. Real komt door het gelijkspel op 70 punten, 6 punten minder dan FC Barcelona, dat zaterdag stadgenoot Espanyol ontvangt.

11 uur geleden
Malen leidt AS Roma met drie treffers naar zege op Pisa

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma naar een ruime zege op hekkensluiter Pisa geleid. De international van Oranje zorgde bij de 3-0-zege in het Stadio Olimpico in Rome voor alle doelpunten.

12 uur geleden
Mexico: FIFA wijst verzoek Iran tot verplaatsing WK-duels af

MEXICO-STAD (ANP/DPA) - De WK-wedstrijden van Iran worden niet verplaatst van de Verenigde Staten naar Mexico, ondanks de oorlog in het Midden-Oosten. Dat heeft de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag op een persconferentie gezegd.

12 uur geleden
FC Twente nadert Feyenoord en NEC door zege op FC Volendam

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is in de Eredivisie door een zege op FC Volendam in punten op gelijke hoogte gekomen met NEC. De ploeg van trainer John van den Brom won in eigen huis met 2-1 van de Volendammers.

13 uur geleden
ADO Den Haag kampioen in eerste divisie na puntenverlies Cambuur

DEN BOSCH (ANP) - ADO Den Haag is kampioen in de eerste divisie. De koploper uit Den Haag kwam zelf niet in actie, maar is door het puntenverlies van nummer 2 SC Cambuur zeker van de titel. De ploeg uit Leeuwarden van trainer Henk de Jong kwam bij FC Den Bosch niet verder dan 1-1.

13 uur geleden
PEC verwacht snel eerste misdragende fans te kunnen identificeren

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle verwacht snel de eerste supporters te kunnen identificeren die zich zondag in de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles misdroegen. Dat meldt het bestuur van de Eredivisieclub.

16 uur geleden
Bayern München komende weken zonder talent Karl

MÜNCHEN (ANP/RTR/DPA) - Bayern München kan de komende weken niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige talentvolle aanvallende middenvelder heeft een dijspierblessure, meldt de Duitse koploper vrijdag.

21 uur geleden