
Techniekhuis gaat door onder de naam Meemakerz
GOES - Vanaf 1 februari gaat TechniekHuis door onder de naam Meemakerz. Waar staat Meemakerz voor?
Meemakerz staat voor enthousiast, gedreven, nieuwsgierig, een echte doener of juist een denker. De wereld van de gebouwde omgeving is dan écht iets voor jou. Van de elektro-, installatie monteur tot stukadoor, schilder of juist de sector houtbewerking, samen maak je het. De leerlingen zijn de Makerz van de toekomst, dus: ‘Bouw mee aan de wereld van morgen!’
Wie is meemakerz?
Meemakerz is een samenwerkingsverband tussen vier opleidingsbedrijven, te weten IW Brabant-Zeeland, Bouwmensen Zuidwest, NOA opleidingsbedrijf afbouw Zuidwest en Schildersvakopleiding Zuidwest. Ons doel is het enthousiasmeren van leerlingen voor de gebouwde omgeving. Dit doen we middels voorlichtingen welke we geven op VO scholen leerjaar 1 en 2, doe-dagen, Girls’Day, TOP-week en andere nieuwe evenementen die we nog in petto hebben.
Meemakerz heeft 2 vestigingen te weten eentje in Bergen op Zoom en een in Goes.
Waarom deze verandering?
Er ontstond een verwarring bij veel scholen, leerlingen maar ook ouders bij de naam TechniekHuis. In Goes staat natuurlijk een gebouw dat ook het TechniekHuis heet en om het nog ingewikkelder te maken bestaat er ook nog een Huis van de Techniek. Het was voor vele dus niet duidelijk wie wat nou eigenlijk deed.
Daarom is besloten om de ‘’afdeling voorlichtingen’’ niet langer de naam TechniekHuis te geven.
Wat gebeurt er met het gebouw in Goes?
Helemaal niets! Het gebouw in Goes zal nog steeds dezelfde mooie naam behouden. Er zullen geen veranderingen plaatsvinden in het gebouw en dus blijft het TechniekHuis bestaan.
Benieuwd naar ons? Check dan onze site: www.meemakerz.nl
Meer uit Beveland
KAMPERLAND - Een windsurfer is zaterdagmiddag overleden bij het Veerse Meer ter hoogte van Kamperland. Hulpdiensten rukten massaal uit, maar hulp mocht niet meer baten.
2 uur geledenGoes - Bos Men Shop is een begrip in de Zeeuwse en West-Brabantse winkelstraten. De herenzaak bestaat inmiddels al 103 jaar, is hofleverancier en wordt nog altijd gerund als familiebedrijf. De herenzaak heeft vier winkels, één in Goes, twee in Middelburg en één in Bergen op Zoom, en daarnaast een snelgroeiende webshop. Bos Men Shop heeft een duidelijke missie: elke man eerlijke service en stijlvolle kleding bieden, ongeacht budget of gelegenheid.
7 uur geledenGOES - In de regio Oosterscheldebekken zijn momenteel oplichters actief die zich voordoen als politieagenten. De politie waarschuwt via sociale media en roept op om direct actie te ondernemen bij contact met deze fraudeurs.
9 uur geledenHEINKENSZAND - De 54e Zeeuwse dag van het paard wordt zaterdag 28 juni gehouden in Heinkenszand. Er is de hele dag van 08.30 tot 17.00 van alles te doen bij Stal Vermue aan de Plattedijk 3.
22 uur geledenZe duiken de laatste jaren steeds vaker op in het straatbeeld: kastjes waar je iets uit mag pakken of juist iets in kunt leggen. Drie bewoners van Goes en Kloetinge vertellen hoe een simpel kastje een plek werd om te delen.
1 dag geledenCOLIJNSPLAAT - Dit weekend staat Colijnsplaat in het teken van het Deltaweekend, dat dit jaar zijn 50e editie viert. Drie dagen lang, op vrijdag 26, zaterdag 27 en zondag 28 juni, kleuren tientallen zeilboten het water van de Oosterschelde tijdens deze bijzondere jubileumuitgave. Het Deltaweekend is inmiddels uitgegroeid tot een toonaangevend zeilevenement in Nederland en brengt jaarlijks zeilliefhebbers uit het hele land en daarbuiten samen voor sportieve competitie en gezelligheid.
1 dag geledenKAMPERLAND - De samenwerkende groene organisaties in Zeeland zijn blij met een besluit van de Tweede Kamer om te stoppen met het gebruik van staalslakken in de natuur. Staalslakken zijn een afvalproduct uit de staalindustrie en kunnen slecht zijn voor het milieu en de gezondheid. Toch werden ze de afgelopen jaren zonder melding gebruikt in Zeeuwse wateren om oevers te verstevigen. Het RIVM en de Inspectie Leefomgeving en Transport waarschuwden al eerder voor de risico's.
1 dag geleden