Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Team Criminele Inlichtingen hoopt op meer tips van Zeeuwen

Team Criminele Inlichtingen hoopt op meer tips van Zeeuwen

MIDDELBURG - Het Team Criminele Inlichtingen (TCI) hoopt dat meer Zeeuwen en Noord-Brabanders het melden als ze iets verdachts zien in hun omgeving. 

In een bericht op de website van de politie zegt het team dat ze ziet dat mensen niet graag klikken. “Dat zit niet in de Zeeuwse en Brabantse aard. ‘Bemoei je maar met je eigen zaken’, is de houding van veel mensen. Aan de andere kant valt het veel mensen op dat de buurman wel een hele dure auto heeft of dat die van verderop alweer op een luxe cruise gaan. Mensen hebben vaak een vermoeden dat iets niet klopt, maar doen daar vervolgens niets mee”, zegt het team dat er wel op wijst dat ze op zoek is naar concrete informatie. 

Tipgeld

In bepaalde gevallen wil het team tipgeld betalen voor goede informatie.

Een gesprek met TCI is altijd anoniem. De rechercheurs werken heimelijk, vooral om hun bronnen te beschermen. 

Zware criminaliteit

Het team doet onderzoek naar zware criminaliteit als moord, overvallen, drugshandel, kinderporno, brandstichting, terrorisme, witwassen, mensenhandel en wapenhandel. 

Bellen met het TCI kan via 0900-8844.

Meer uit Reimerswaal

Vallende sterren: wat zijn het precies?

REIMERSWAAL/ KAPELLE - Vallende sterren zijn geen echte sterren, maar kleine stukjes ruimtepuin die in onze dampkring terechtkomen. Zodra dat puin - officieel een meteoroïde - met hoge snelheid de atmosfeer binnendringt, begint het te gloeien door wrijving met de lucht. Het lichtspoor dat dan ontstaat, wordt een meteoor genoemd.

16 uur geleden
Auto in Kapelle te water door vergeten handrem

KAPELLE - Aan de Stationssingel in Kapelle is zondagochtend een geparkeerde auto in het water terechtgekomen. De bestuurder was vergeten de handrem aan te trekken, waardoor het voertuig langzaam de sloot in rolde.

18 uur geleden
Jongeren krijgen een kaart van burgemeester Jan Luteijn

REIMERSWAAL - 313 jongeren uit de gemeente Reimerswaal krijgen een kaart in hun brievenbus van burgemeester Jan Luteijn. 

2 dagen geleden
Groen licht voor park in Krabbendijke

KRABBENDIJKE - Op het voormalig veilingterrein in Krabbendijke komt een nieuw park met een pumptrack, openbaar voetbalveldje en speeltoestellen.

2 dagen geleden
Dominee Luuk neemt na 32 jaar afscheid van Kapelle

KAPELLE - Na 39 jaar in het vak, waarvan 32 in Kapelle, neemt dominee Luuk Deventer op zondag 26 oktober afscheid van de Hervormde Gemeente Kapelle. Hij gaat met pensioen, of zoals dat in kerkjargon heet: met emeritaat.

3 dagen geleden
Rotary Goes-Reimerswaal schenkt €6.500 aan goede doelen

REIMERSWAAL - De jaarlijkse wandeltocht Zak te Voet heeft dit jaar een bedrag van 6.500 euro opgeleverd voor goede doelen in Zeeland. Tijdens een bijeenkomst op donderdagavond maakte Rotary Goes-Reimerswaal bekend hoe de opbrengst wordt verdeeld over vijf regionale organisaties die zich inzetten voor mens, dier en samenleving.

3 dagen geleden
Nieuwe kinderburgemeester gekozen in Kapelle

KAPELLE - Vanmiddag is Yenthe van der Griend, leerling van basisschool 't Honk, gekozen tot nieuwe kinderburgemeester van Kapelle voor het komende schooljaar.

4 dagen geleden