Tampa Bay Rays naar World Series na zege op Astros
SAN DIEGO (ANP) - De honkballers van Tampa Bay Rays hebben de World Series bereikt. De honkballers wonnen het zevende duel in de finale van de American League met 4-2 en beslisten daarmee de best-of-seven-serie. In de finale treft Tampa Bay Rays de winnaar van het duel tussen Atlanta Braves en Los Angeles Dodgers.
De Rays hadden eerder een voorsprong van 3-0 weggegeven. In het zevende duel kwamen de honkballers van Tampa Bay al snel aan de leiding door een homerun van Randy Arozarena, goed voor twee punten. Mike Zunino sloeg in de tweede slagbeurt meteen nog een homerun erachteraan. Twee punten van de Astros in de achtste inning konden de nederlaag niet meer voorkomen.
Voor Tampa Bay Rays is het de tweede keer dat ze de finale van de World Series bereiken. In 2008 werden ze in de finale met 4-1 verslagen door de Philadelphia Phillies.
Dodgers
Los Angeles Dodgers heeft een zevende duel afgedwongen in de National League. De honkballers uit Los Angeles wonnen met 3-1 van de Atlanta Braves, waardoor de stand in de best-of-seven-serie op 3-3 is gekomen.
De Dodgers liepen in de eerste inning uit naar 3-0 door homeruns van Corey Seager en Justin Turner en een score van Max Muncy. Kenley Jansen gooide de wedstrijd in de negende inning uit voor de Dodgers.
In de nacht van zondag op maandag volgt het beslissingsduel. De winnaar begint op dinsdag in Arlington in Texas aan de World Series tegen de Tampa Bay Rays.
Meer uit Sport
ROUBAIX (ANP) - Franziska Koch heeft Parijs-Roubaix gewonnen. De Duitse wielrenster van FDJ United-SUEZ versloeg Marianne Vos en Pauline Ferrand-Prévot in een sprint op de wielerbaan van Roubaix. Ploeggenoten Vos en Ferrand-Prévot waren er niet in geslaagd de Duitse renster te lossen.
4 uur geledenMONACO (ANP) - Jannik Sinner is na zijn overwinning in de finale van de Monte Carlo Masters weer de nummer 1 van de wereldranglijst. De 24-jarige Italiaan rekende op het gravel van Monaco in twee sets af met zijn grote rivaal Carlos Alcaraz: 7-6 (5) 6-3. Het was de eerste keer dat Sinner een groot graveltoernooi op zijn naam wist te schrijven.
4 uur geledenROUBAIX (ANP) - Mathieu van der Poel is er door lekke banden niet in geslaagd voor de vierde keer op rij Parijs-Roubaix te winnen. Hij kon in een lange achtervolging door lekke banden niet meer bij de koplopers geraken en eindigde als vierde. "Mijn koers was over in het Bos, ik heb er alles aan gedaan, maar net niet", reageerde de drievoudig winnaar bij de NOS op zijn lekke banden op de beruchte kasseistrook Bos van Wallers.
4 uur geledenROUBAIX (ANP) - Wout van Aert heeft voor het eerst Parijs-Roubaix gewonnen. De 31-jarige Belg van Visma - Lease a Bike was na 258,3 kilometer tussen Compiègne en Roubaix medevluchter Tadej Pogacar uit Slovenië te snel af in de sprint op de wielerbaan in Roubaix. Drievoudig winnaar Mathieu van der Poel eindigde na een lange achtervolging door lekke banden op ongeveer een halve minuut als vierde.
5 uur geledenLINZ (ANP) - Tennisster Mirra Andrejeva heeft het WTA-toernooi van Linz gewonnen. De Russin was in de finale in drie sets te sterk voor de tot Oostenrijkse genaturaliseerde Russin Anastasia Potapova: 1-6 6-4 6-3.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Filmon Tesfu heeft zich van begin tot eind door het publiek gedragen gevoeld tijdens de marathon van Rotterdam. Op de Coolsingel dook de 32-jarige atleet nipt onder zijn persoonlijk record en liep in 2.06.40 naar zijn eerste Nederlandse marathontitel.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Mikky Keetels liep tijdens de marathon van Rotterdam precies de race die ze in haar hoofd had. De kersverse Nederlands kampioene op de klassieke afstand over 42,195 kilometer voelde zich na de finish nog scherp en keek tijdens een persconferentie tevreden terug op haar wedstrijd.
8 uur geleden