Tadic en Kudus na uitschakeling op WK terug bij Ajax
AMSTERDAM (ANP) - Een week na de uitschakeling met Servië op het WK voetbal, heeft Dusan Tadic zijn rentree gemaakt op het trainingsveld bij Ajax. De Servische aanvoerder trainde vrijdag weer mee met de selectie van trainer Alfred Schreuder. Dat gold ook voor Mohammed Kudus, die met Ghana eveneens strandde in de groepsfase van het WK.
Zowel Servië als Ghana eindigde onderaan in de poule. Tadic wist met zijn landgenoten alleen een punt te pakken tegen Kameroen (3-3). Ghana versloeg Zuid-Korea met 3-2, mede dankzij twee doelpunten van Kudus. Omdat de Afrikaanse ploeg verloor van Portugal en Uruguay, moesten Kudus en zijn teamgenoten na de groepsfase al terug naar hun clubs.
Ajax hervat de competitie op 8 januari in Nijmegen tegen NEC. De ploeg van Schreuder heeft na veertien wedstrijden 3 punten achterstand op koploper Feyenoord. Vorige week ging Ajax, zonder alle WK-gangers, op trainingskamp naar Spanje.
Meer uit Voetbal
RABAT (ANP) - Feyenoorder Anis Hadj Moussa heeft woensdag een belangrijk aandeel gehad in de laatste groepswedstrijd van Algerije op de Afrika Cup. De rechtsbuiten gaf in het met 3-1 gewonnen duel met Equatoriaal-Guinea de assist bij twee doelpunten.
13 uur geledenBURNLEY (ANP) - Quilindschy Hartman vertrekt de komende transferperiode niet naar Ajax. Dat meldt de 24-jarige linkervleugelverdediger op Instagram.
14 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP/DPA) - Oud-profvoetballer Roberto Carlos heeft een hartoperatie ondergaan in zijn geboorteland Brazilië. Dat meldt onder meer de Spaanse sportkrant AS.
15 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot hoopt dat zijn elftal het zichzelf donderdag in de thuiswedstrijd tegen Leeds United in de Premier League niet zo moeilijk maakt als een kleine maand geleden. Toen eindigde het eerste duel tussen de twee clubs in de competitie in Leeds in 3-3. Liverpool verspeelde toen eerst een voorsprong van 2-0 en daarna van 3-2.
16 uur geledenRABAT (ANP/RTR) - Bertrand Traoré heeft op de Afrika Cup een boete gekregen van 10.000 dollar, omgerekend ongeveer 8500 euro. De aanvoerder van Burkina Faso, oud-speler van Ajax, wordt daarmee gestraft voor aanmerkingen op de wedstrijdleiding.
16 uur geledenMANCHESTER (ANP/RTR) - Rodri is fit genoeg om zijn rentree bij Manchester City te maken. De 29-jarige Spaanse spelmaker zat zaterdag in de uitwedstrijd tegen Nottingham Forest al op de reservebank, maar kwam toen nog niet in actie.
17 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid begint het nieuwe jaar zonder Kylian Mbappé. De Franse aanvaller heeft een verstuiking aan zijn linkerknie, meldt de Spaanse voetbalclub in een korte verklaring.
18 uur geleden