Tadic en Kudus na uitschakeling op WK terug bij Ajax
AMSTERDAM (ANP) - Een week na de uitschakeling met Servië op het WK voetbal, heeft Dusan Tadic zijn rentree gemaakt op het trainingsveld bij Ajax. De Servische aanvoerder trainde vrijdag weer mee met de selectie van trainer Alfred Schreuder. Dat gold ook voor Mohammed Kudus, die met Ghana eveneens strandde in de groepsfase van het WK.
Zowel Servië als Ghana eindigde onderaan in de poule. Tadic wist met zijn landgenoten alleen een punt te pakken tegen Kameroen (3-3). Ghana versloeg Zuid-Korea met 3-2, mede dankzij twee doelpunten van Kudus. Omdat de Afrikaanse ploeg verloor van Portugal en Uruguay, moesten Kudus en zijn teamgenoten na de groepsfase al terug naar hun clubs.
Ajax hervat de competitie op 8 januari in Nijmegen tegen NEC. De ploeg van Schreuder heeft na veertien wedstrijden 3 punten achterstand op koploper Feyenoord. Vorige week ging Ajax, zonder alle WK-gangers, op trainingskamp naar Spanje.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.
1 minuut geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.
4 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.
4 uur geledenWELLINGTON (ANP) - Aanvoerder Ryan Thomas van PEC Zwolle is opgenomen in de WK-selectie van Nieuw-Zeeland. Dat meldt de voetbalbond van dat land op Instagram.
6 uur geledenCINCINNATI (ANP/DPA) - Lionel Messi lijkt op tijd in vorm voor het komende WK. De 38-jarige Argentijn maakte voor zijn club Inter Miami twee doelpunten in de met 5-3 gewonnen wedstrijd tegen FC Cincinnati en gaf ook een assist.
6 uur geledenDIRIYAH (ANP) - Alfred Schreuder is na vijf maanden ontslagen bij de Saudische voetbalclub Al-Diriyah. De 53-jarige Nederlander wordt verantwoordelijk gehouden voor de matige prestaties. Al-Diriyah speelt op het tweede niveau en lijkt niet te promoveren.
7 uur geledenVITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.
16 uur geleden