T-Mobile Nederland en Tele2 Mobiel gaan verder onder de naam Odido
DEN HAAG (ANP) - T-Mobile Nederland en Tele2 Mobiel gaan vanaf dinsdag verder onder de merknaam Odido. Ben, Simpel en Tele2 Thuis horen ook bij Odido, maar die merknamen blijven gewoon bestaan.
Een van de veranderingen bij de nieuwe abonnementen van Odido is dat onbeperkt data en bellen voortaan standaard wordt. Volgens topman Søren Abildgaard is zijn formule onder meer op het vlak van snel glasvezelinternet goedkoper dan grote concurrenten als KPN. Het bedrijf gaat zowel consumenten als zakelijke klanten bedienen. Odido wil ook speciale themabijeenkomsten voor ouderen gaan organiseren om hulp te bieden omdat digitale technologie soms lastig te begrijpen is. Volgens de topman heeft in Nederland ongeveer een derde van de inwoners hier vaak moeite mee.
Het bedrijf, met gezamenlijk zo'n 8 miljoen klanten, zegt het anders te gaan doen door niet de technologie centraal te stellen, maar mensen. "Daar gaan klanten echt verschil ervaren ten opzichte van andere aanbieders. Superieure netwerken en uitmuntende service zullen leidend zijn", stelt Abildgaard in een toelichting op de metamorfose.
Odido heeft 119 winkels in Nederland en ruim 2000 medewerkers in dienst. Afgelopen zaterdag gingen de winkels dicht om ze om te bouwen tot Odido-winkels. Volgens Abildgaard was dat een enorme operatie. "Alle materialen zoals winkelinrichtingen zijn in zeventig grote vrachtwagens naar Nederland gebracht, vervolgens zijn alle zaken ingericht. Alles is compleet nieuw, qua uiterlijk en gevoel. Je moet onder een steen hebben geleefd als je over een paar dagen niet weet dat we veranderd zijn in Odido", stelt de directeur.
Meer uit Financieel
NEW YORK (ANP) - De toonaangevende Amerikaanse beursgraadmeters, de S&P 500 en de Nasdaq, hebben maandag hun recordstanden van afgelopen vrijdag iets verder aangescherpt. De stemming werd wel gedrukt door uitspraken van de Amerikaanse president Donald Trump over het staakt-het-vuren met Iran. Volgens hem ligt het bestand "aan de beademing" nadat hij eerder het Iraanse vredesvoorstel had afgewezen.
6 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Jacco Vonhof, voorman van MKB-Nederland, wordt de nieuwe voorzitter van Deltalinqs. Dat is de ondernemersvereniging voor bedrijven in het Rotterdamse havengebied. Eind vorig jaar werd bekend dat Victor van der Chijs, destijds voorzitter van Deltalinqs, per maart zou vertrekken om een nieuwe universiteit in Dubai op te gaan zetten.
6 uur geledenSANTA CLARA (ANP/BLOOMBERG) - Socialemediaconcern Meta Platforms, het bedrijf achter Facebook en Instagram, is aangeklaagd door Santa Clara County. De autoriteiten van de county in Californië beschuldigen het bedrijf van "het bewust faciliteren en profiteren" van een groot aantal oplichtingsadvertenties op zijn sociale netwerken.
7 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - De Spaanse oud-voetballer Gerard Piqué heeft een boete van 200.000 euro opgelegd gekregen voor handel met voorkennis. Volgens de Spaanse toezichthouder CNMV kocht de oud-speler van Barcelona aandelen van een veiligheids- en gezondheidsbedrijf vlak voor een overnamebod om de aandelen vervolgens weer te verkopen.
8 uur geledenDETROIT (ANP/BLOOMBERG) - General Motors gaat honderden kantoormedewerkers van zijn IT-afdeling ontslaan. De autofabrikant achter merken als Chevrolet, Cadillac en GMC wil op die manier de kosten drukken en de afdeling anders inrichten.
8 uur geledenDEN HAAG (ANP) - PostNL moet kleinere, regionale postbedrijven tegen redelijke voorwaarden en tarieven toegang blijven verlenen tot zijn landelijke postnetwerk. Minister Heleen Herbert (Economische Zaken) wil die verplichting opnemen in de nieuwe postwet. De Autoriteit Consument en Markt (ACM) moet daarop gaan toezien.
9 uur geledenWASHINGTON (ANP/BLOOMBERG) - De Amerikaanse president Donald Trump heeft Tesla-topman Elon Musk, Apple-baas Tim Cook en Boeing-directeur Kelly Ortberg uitgenodigd om hem deze week te vergezellen tijdens zijn bezoek aan de Chinese president Xi Jinping. Trump hoopt onder meer zakelijke deals te sluiten en heeft daarom ruim tien topbestuurders van grote bedrijven uitgenodigd. Chipbedrijf Nvidia, het waardevolste bedrijf ter wereld, ontbreekt op de lijst.
10 uur geleden