Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

T-Mobile Nederland en Tele2 Mobiel gaan verder onder de naam Odido

T-Mobile Nederland en Tele2 Mobiel gaan verder onder de naam Odido

DEN HAAG (ANP) - T-Mobile Nederland en Tele2 Mobiel gaan vanaf dinsdag verder onder de merknaam Odido. Ben, Simpel en Tele2 Thuis horen ook bij Odido, maar die merknamen blijven gewoon bestaan.

Een van de veranderingen bij de nieuwe abonnementen van Odido is dat onbeperkt data en bellen voortaan standaard wordt. Volgens topman Søren Abildgaard is zijn formule onder meer op het vlak van snel glasvezelinternet goedkoper dan grote concurrenten als KPN. Het bedrijf gaat zowel consumenten als zakelijke klanten bedienen. Odido wil ook speciale themabijeenkomsten voor ouderen gaan organiseren om hulp te bieden omdat digitale technologie soms lastig te begrijpen is. Volgens de topman heeft in Nederland ongeveer een derde van de inwoners hier vaak moeite mee.

Het bedrijf, met gezamenlijk zo'n 8 miljoen klanten, zegt het anders te gaan doen door niet de technologie centraal te stellen, maar mensen. "Daar gaan klanten echt verschil ervaren ten opzichte van andere aanbieders. Superieure netwerken en uitmuntende service zullen leidend zijn", stelt Abildgaard in een toelichting op de metamorfose.

Odido heeft 119 winkels in Nederland en ruim 2000 medewerkers in dienst. Afgelopen zaterdag gingen de winkels dicht om ze om te bouwen tot Odido-winkels. Volgens Abildgaard was dat een enorme operatie. "Alle materialen zoals winkelinrichtingen zijn in zeventig grote vrachtwagens naar Nederland gebracht, vervolgens zijn alle zaken ingericht. Alles is compleet nieuw, qua uiterlijk en gevoel. Je moet onder een steen hebben geleefd als je over een paar dagen niet weet dat we veranderd zijn in Odido", stelt de directeur.

Meer uit Financieel

AI-serverfabrikant HPE fors hoger op Wall Street na resultaten

NEW YORK (ANP) - Hewlett Packard Enterprise (HPE) behoorde dinsdag tot de grote winnaars op de beurzen in New York. Beleggers reageerden enthousiast op de kwartaalresultaten van de fabrikant van AI-servers. Ook verhoogde HPE de omzetverwachting voor het hele jaar. Door de sterke vraag naar infrastructuur voor kunstmatige intelligentie (AI) denkt het bedrijf nu zijn financiële doelstellingen voor de lange termijn twee jaar eerder te behalen. Het aandeel werd ruim 35 procent hoger gezet.

7 minuten geleden
Victoria's Secret wint marktaandeel terug met nieuwe 'sexy'-koers

REYNOLDSBURG (ANP/BLOOMBERG) - Lingerieconcern Victoria's Secret heeft zijn financiële verwachtingen verhoogd na een sterk eerste kwartaal. Daarmee lijkt topvrouw Hillary Super voortgang te maken met haar 'new era of sexy'-herstelplan voor het Amerikaanse merk. Zij richt zich met Victoria's Secret meer op de verkoop van bh's en het merk PINK, dat gericht is op jongere shoppers.

58 minuten geleden
Staking luchtverkeersleiders België zorgt voor 200 annuleringen

BRUSSEL (ANP/BELGA) - Ongeveer tweehonderd vluchten op Brussels Airport gaan niet door vanwege de staking bij luchtverkeersleider Skeyes, meldt persbureau Belga. Eerder werd bekend dat door de acties tussen 14.00 uur en 21.00 uur geen vluchten plaatsvinden van en naar België.

1 uur geleden
Aangekondigde stakingen in zuivelindustrie dinsdagavond van start

UTRECHT (ANP) - De aangekondigde stakingen bij de zuivelindustrie gaan dinsdagavond van start. Dat meldt vakbond FNV. Werknemers leggen het werk vanaf 22.00 uur neer bij vestigingen van FrieslandCampina in Meppel en Beilen. Woensdagochtend volgt ook een vestiging in Nuenen. De stakingen duren tot woensdagavond 22.00 uur.

1 uur geleden
Wapenexport Israël voor vijfde jaar op rij naar nieuw record

JERUZALEM (ANP/AFP) - De wapenexport van Israël is in 2025 voor het vijfde jaar op rij naar een nieuw recordniveau gestegen, aangejaagd door de uitvoer van raketten en luchtafweersystemen. Volgens het Israëlische ministerie van Defensie steeg de exportwaarde met bijna 30 procent tot ruim 19 miljard dollar. Over de afgelopen vijf jaar is de export van wapens en defensiegoederen van Israël meer dan verdubbeld.

1 uur geleden
Pols na onthullingen: ik had eerder iets met verleden moeten doen

DEN HAAG (ANP) - "Met de kennis van nu had ik er eerder iets mee moeten doen", zegt Donald Pols nu NRC zijn extreemrechtse verleden als jongvolwassene in Zuid-Afrika heeft onthuld. "Maar aan wie moest ik verantwoording afleggen toen ik 25 was? Ik was een nobody. Jullie beoordelen mij vanuit wie ik nu ben, een invloedrijke Nederlander. Maar het heeft dertig jaar geduurd om daar te komen", zegt Pols in een interview met de krant.

1 uur geleden
ACM legt boetes op aan bedrijven om vervalsing

AMSTERDAM (ANP) - De Autoriteit Consument & Markt (ACM) legt boetes op aan bedrijven actief in de grond-, weg- en waterbouw vanwege vervalsing bij een gemeentelijke aanbesteding. Bij de verboden afspraak waren drie bedrijven betrokken: Bouwhuis, Timmerhuis en Van Gelder. Zij spraken onderling hun inschrijfprijzen af en bepaalden zo wie de opdracht zou winnen, aldus de ACM.

3 uur geleden