T-Mobile Nederland en Tele2 Mobiel gaan verder onder de naam Odido
DEN HAAG (ANP) - T-Mobile Nederland en Tele2 Mobiel gaan vanaf dinsdag verder onder de merknaam Odido. Ben, Simpel en Tele2 Thuis horen ook bij Odido, maar die merknamen blijven gewoon bestaan.
Een van de veranderingen bij de nieuwe abonnementen van Odido is dat onbeperkt data en bellen voortaan standaard wordt. Volgens topman Søren Abildgaard is zijn formule onder meer op het vlak van snel glasvezelinternet goedkoper dan grote concurrenten als KPN. Het bedrijf gaat zowel consumenten als zakelijke klanten bedienen. Odido wil ook speciale themabijeenkomsten voor ouderen gaan organiseren om hulp te bieden omdat digitale technologie soms lastig te begrijpen is. Volgens de topman heeft in Nederland ongeveer een derde van de inwoners hier vaak moeite mee.
Het bedrijf, met gezamenlijk zo'n 8 miljoen klanten, zegt het anders te gaan doen door niet de technologie centraal te stellen, maar mensen. "Daar gaan klanten echt verschil ervaren ten opzichte van andere aanbieders. Superieure netwerken en uitmuntende service zullen leidend zijn", stelt Abildgaard in een toelichting op de metamorfose.
Odido heeft 119 winkels in Nederland en ruim 2000 medewerkers in dienst. Afgelopen zaterdag gingen de winkels dicht om ze om te bouwen tot Odido-winkels. Volgens Abildgaard was dat een enorme operatie. "Alle materialen zoals winkelinrichtingen zijn in zeventig grote vrachtwagens naar Nederland gebracht, vervolgens zijn alle zaken ingericht. Alles is compleet nieuw, qua uiterlijk en gevoel. Je moet onder een steen hebben geleefd als je over een paar dagen niet weet dat we veranderd zijn in Odido", stelt de directeur.
Meer uit Financieel
AMSTERDAM (ANP) - Klanten van ING en Triodos hebben zaterdagochtend moeilijker kunnen pinnen. Volgens ING lag het probleem bij een externe partij die pintransacties afhandelt, maar is de storing nu voorbij.
52 minuten geledenDANIA BEACH (ANP) - De Amerikaanse luchtvaartmaatschappij Spirit Airlines staakt per direct alle activiteiten. De budgetvlieger kwam in financiële problemen toen de Iranoorlog een sterke stijging van de brandstofkosten veroorzaakte. Gesprekken met de Amerikaanse regering over noodsteun liepen op niets uit.
5 uur geledenNUENEN (ANP) - Vleesverwerker Esro Vlees uit Nuenen heeft faillissement aangevraagd na een ingreep van de Nederlandse Voedsel- en Warenautoriteit (NVWA). De toezichthouder verdenkt het bedrijf ervan onveilig vlees te verhandelen en heeft de vergunning ingetrokken. De directie van Esro Vlees stelt dat dit "onvermijdelijk" heeft geleid tot het faillissement.
5 uur geledenWASHINGTON (ANP/BLOOMBERG) - De gesprekken tussen de Amerikaanse regering en luchtvaartmaatschappij Spirit Airlines zijn beëindigd zonder een akkoord om de in moeilijkheden verkerende luchtvaartmaatschappij te redden. Dat melden bronnen die op de hoogte zijn van de gesprekken aan persbureau Bloomberg.
6 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Nederlanders blijven voorzichtig met het boeken van hun zomervakantie. Reisbranchevereniging ANVR ziet dat mensen wel op vakantie willen, maar door wat onrust rondom vliegen meer voor zekerheid gaan.
7 uur geledenNEW YORK (ANP) - De aandelenbeurzen in New York zijn vrijdag met een gemengd beeld gesloten. Beleggers hielden onder meer de ontwikkelingen rond de oorlog in het Midden-Oosten in de gaten en hoopten op een akkoord om het conflict te beëindigen. De olieprijzen gingen verder omlaag.
15 uur geledenNEW YORK (ANP/BLOOMBERG) - De Amerikaanse luchtvaartmaatschappij Spirit Airlines bereidt zich voor om de activiteiten te staken. Dat melden ingewijden aan The Wall Street Journal.
16 uur geleden