‘t Meubeltje maakt oude meubels weer als nieuw
ROOSENDAAL - Meubelreparatie ‘t Meubeltje opent vanwege het grote succes een tweede filiaal in Roosendaal. Vanuit daar worden klanten uit de gehele regio geholpen.
Heeft u oude meubels in huis die wel een opknapbeurt kunnen gebruiken? Dan bent u bij meubelreparatie ‘t Meubeltje aan het juiste adres. Met ambacht, vakmanschap en liefde voor het vak maakt ‘t Meubeltje oude meubels weer als nieuw. Van meubelreparatie en stoffering tot leerbewerking en antiekrestauratie. ‘t Meubeltje werkt sinds 2020 vanuit de werkplaats en showroom in Volendam. Maar vanwege het grote succes en de vele aanvragen vanuit Zuid-Nederland, opent ‘t Meubeltje binnenkort een tweede filiaal aan de Bredaseweg in Roosendaal. Bent u benieuwd wat ‘t Meubeltje voor u kan betekenen? De vakmensen van ‘t Meubeltje komen graag vrijblijvend bij u langs om uw meubels te bekijken en een prijsopgave te maken. Het ophalen en thuisbrengen van meubels is in heel Nederland gratis, en ‘t Meubeltje biedt speciale 55+korting.
www.tmeubeltje.nl, [email protected]
Bredaseweg 81P, Roosendaal, 06 82 85 35 71
Meer uit Tholen
OUD-VOSSEMEER - In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen gaan lijsttrekkers op donderdag 12 maart met elkaar in debat in De Vossenkuil. Ze bespreken zes actuele thema's, zoals parkeerproblemen en woningbouw. Alle lijsttrekkers zijn uitgenodigd om aan te schuiven.
6 uur geledenTHOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor met een boodschap naar de kiezers. Op lijst 4: ChristenUnie Tholen.
9 uur geledenTHOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor met een boodschap naar de kiezers. Op lijst 3: Algemeen Belang Tholen.
12 uur geledenTHOLEN - Tholenaren zijn positiever geworden over hun leefomgeving en de gemeente. Dat laat de burgerpeiling van 2025 zien. Op alle hoofdthema's scoort de gemeente Tholen beter dan in 2021. De stijgende lijn is bovendien sterker dan het Nederlandse gemiddelde.
13 uur geledenSINT PHILIPSLAND/STEENBERGEN - Rijkswaterstaat voert dit jaar tot en met september onderhoud uit aan de Slaakbrug (N257). Tijdens deze periode vinden werkzaamheden plaats. In juli en augustus is de brug vijf weken lang volledig afgesloten voor autoverkeer.
1 dag geledenTHOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor met een boodschap naar de kiezers. Op lijst 2: VVD Tholen.
1 dag geledenTHOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor met een boodschap naar de kiezers. Op lijst 1: SGP Tholen.
1 dag geleden