Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Swipen door filmpjes maakt proefpersonen juist nog verveelder

Swipen door filmpjes maakt proefpersonen juist nog verveelder

TORONTO (ANP) - Online door video's swipen is volgens Canadees onderzoek geen goede manier om verveling te verdrijven. Een experiment van de Universiteit van Toronto duidt juist op het tegendeel: proefpersonen die in tien minuten van het ene naar het andere beeldfragment gingen, vertoonden daarna meer tekenen van verveling dan proefpersonen die slechts één fragment van tien minuten mochten bekijken.

Volgens onderzoeker Katy Tam vonden de proefpersonen die vrijuit mochten swipen hun kijkervaring gemiddeld minder bevredigend en betekenisvol dan mensen die volledige video's te zien kregen. Dat was ook zo met langere fragmenten. In totaal deden aan de studie ruim 1200 mensen mee.

"Swipen kan de inhoud van onlinevideo's betekenisloos maken, omdat mensen de tijd niet hebben om zich in de inhoud te verdiepen en die te doorgronden", legt Tam uit in een verklaring. Ze heeft haar bevindingen gepubliceerd in het Journal of Experimental Psychology.

Meer uit Buitenland

Kyiv wil voor nieuw gesprek eerst bestandsvoorwaarden Moskou zien

KYIV (ANP) - Oekraïne zegt klaar te zijn voor nieuwe directe gesprekken met Rusland, maar wil dan wel eerst de voorwaarden voor een bestand zien die het Kremlin heeft opgesteld. Moskou stelde voor om maandag nieuwe besprekingen te houden in Istanbul.

1 uur geleden
Wereldvoedselprogramma meldt doden bij inbraak voedselpunt Gaza

GAZA-STAD (ANP/RTR) - "Hordes hongerige mensen" hebben woensdagmiddag ingebroken bij een opslagpunt van het Wereldvoedselprogramma (WFP) in de Gazastrook, meldt de VN-organisatie. Daarbij zouden volgens de eerste berichten twee doden zijn gevallen.

1 uur geleden
Rusland wil maandag in Istanbul nieuw vredesoverleg met Oekraïne

MOSKOU (ANP/RTR) - Rusland wil maandag opnieuw met Oekraïne in gesprek over een mogelijk bestand. De Russische minister van Buitenlandse Zaken, Sergej Lavrov, zei woensdag dat Rusland die datum voorstelt en dat de ontmoeting opnieuw in Istanbul zou kunnen plaatsvinden.

5 uur geleden
Geen visa VS meer voor buitenlanders die Amerikanen 'censureren'

WASHINGTON (ANP/AFP) - De Verenigde Staten gaan geen visa meer verlenen aan buitenlandse functionarissen die berichten van Amerikanen op sociale media zouden "censureren", kondigde minister van Buitenlandse Zaken Marco Rubio aan. Hij zegt de vrijheid van meningsuiting te willen beschermen en wil niet dat andere landen regels opleggen aan Amerikaanse techbedrijven en socialemediaplatforms.

5 uur geleden
Netanyahu weet zeker dat Hamasleider Mohammed Sinwar is gedood

TEL AVIV (ANP/RTR) - Hamasleider Mohammed Sinwar is op 13 mei gedood bij een Israëlische luchtaanval, zegt de Israëlische premier Benjamin Netanyahu. De Israëlische regering ging daar al langer van uit, maar Netanyahu zegt er nu bevestiging van te hebben.

7 uur geleden
Zelensky dringt aan op uitnodiging voor NAVO-top in Nederland

KYIV (ANP/RTR/AFP) - De Oekraïense president Volodymyr Zelensky heeft aangedrongen op een uitnodiging voor de komende NAVO-top in Den Haag. Hij waarschuwde in Berlijn dat het uitsluiten van zijn land een overwinning zou betekenen voor Rusland.

8 uur geleden
Machtigste man Georgië weigert ontmoeting Amerikaanse ambassadeur

TBILISI (ANP) - De Georgische oud-premier en machtigste man van het land, Bidzina Ivanisjvili, heeft vorige week een ontmoeting met de Amerikaanse ambassadeur geweigerd. De gezant wilde een boodschap van de regering van president Donald Trump overbrengen over de te nemen stappen voor herstel van de relatie met de Verenigde Staten.

8 uur geleden