
SVRZ Ontmoetingscentrum ’t Bolwerk officieel geopend
MIDDELBURG - Op vrijdag 24 september is het Ontmoetingscentrum (OC) ’t Bolwerk, van SVRZ, officieel geopend aan het Noordbolwerk in Middelburg.
Het OC ’t Bolwerk biedt ondersteuning aan thuiswonende mensen met (beginnende) dementie en hun partner. Ook biedt het ontmoetingscentrum een wekelijks inloopmoment aan mensen in de wijk. Eén keer per maand is dit in de vorm van een open tafel. Zowel deelnemers als mantelzorgers kunnen hier (beweeg-)activiteiten ondernemen, andere mensen leren kennen en doen wat ze leuk vinden. Er wordt hierbij gekeken naar de behoefte en krachten van de deelnemers. De medewerkers van SVRZ motiveren en stimuleren de deelnemers om mee te doen maar niks moet. Het is laagdrempelig.
SVRZ Ontmoetingscentrum ‘t Bolwerk
Het OC is gehuisvest in het voormalig Medisch Centrum Middelburg, dat nu is omgebouwd tot een multifunctioneel centrum van SVRZ. Het OC is geopend van maandag tot en met vrijdag van 10.00 tot 16.00 uur. Bezoekers kunnen hier terecht met een WMO toewijzing of een WLZ indicatie. Dit wordt verzorgd door de huisarts of casemanager dementie.?
Over SVRZ
Het Ontmoetingscentrum ’t Bolwerk is een onderdeel van SVRZ. SVRZ biedt in meer dan 65 locaties door heel Zeeland kleinschalige verpleeghuiszorg, revalidatie en ondersteuning aan ouderen voor een korte of langere periode. Voor thuiswonende ouderen is er een totaalpakket waarbij wonen, welzijn en zorg op elkaar afgestemd zijn, onder het motto ‘meedoen en erbij horen’: dat is belangrijk voor elk mens. Dat probeert SVRZ mogelijk te maken. Zelfs wanneer ouderdom, ziekte en beperkingen dat veel moeilijker maken. Dat doet de organisatie samen met familie en vrijwilligers. Meer informatie op www.svrz.nl.
Meer uit Middelburg
SEROOSKERKE - Op zaterdag 17 mei viert Hubo Serooskerke het 20-jarig bestaan van het pand aan de Hondegemsweg met een feestdag vol kortingen en activiteiten.
8 uur geledenMIDDELBURG - Een creatieve groep studenten van de HZ University of Applied Sciences heeft in het kader van een schoolopdracht een sieradenhouder ontwikkeld.
13 uur geledenWESTKAPELLE - In de vuurtoren van Westkapelle is sinds eind april een foto-expositie te zien die gewijd is aan de cultuur van Westkapelle. De foto's zijn gemaakt door de Zeeuwse fotograaf Ruden Riemens.
15 uur geledenMIDDELBURG - Zaterdag 10 mei vond in Kapelle de Regiofinale plaats voor teams in supplement E. Het combinatieteam MTV/GV Koudekerke had zich geplaatst door de twee plaatsingswedstrijden te winnen.
1 dag geledenMIDDELBURG - In het weekend van 3 en 4 mei heeft de Middelburgse karter Guillermo van Pamelen een derde plaats bemachtigd op het open Duits kampioenschap. Vanuit heel de wereld kwamen meer dan 200 deelnemers uit o.a. Duitsland, Nederland, België, Zweden, USA, Polen, Engeland, Spanje, Denemarken, Hongarije, Oostenrijk, Filipijnen, India en Frankrijk naar Grimma.
1 dag geledenZOUTELANDE - Woningcorporatie Zeeuwland start deze maand met de vernieuwing van appartementengebouw De Tienden in Zoutelande.
1 dag geledenARNEMUIDEN - De brandweer van Arnemuiden heeft zaterdag de tweede plaats behaald bij de Gewestelijke brandbestrijdingswedstrijden in Wolphaartsdijk.
2 dagen geleden