Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Supertalent Yamal van FC Barcelona loopt spierblessure op

Supertalent Yamal van FC Barcelona loopt spierblessure op

BARCELONA (ANP) - Barcelona-aanvaller Lamine Yamal heeft een spierblessure opgelopen in zijn linkerbeen. Dat meldt de Catalaanse club een dag nadat het 16-jarige supertalent de jongste doelpuntenmaker ooit in La Liga werd.

Barcelona sprak zich niet uit over de ernst van de blessure. "Hij is niet beschikbaar voor selectie en zijn herstel zal zijn terugkeer bepalen", aldus de club. De aanvaller zal zich wel melden bij de Spaanse nationale ploeg, waar hij verder zal worden onderzocht.

Spanje speelt deze week EK-kwalificatieduels met Schotland en Noorwegen. Yamal werd tijdens de vorige interlandperiode in september de jongste international én doelpuntenmaker ooit voor Spanje. Hij viel in en scoorde tijdens de 7-1-zege in en tegen Georgië.

Yamal tekende zondag tijdens het gelijkspel bij Granada (2-2) voor de 2-1. Met zijn 16 jaar en 87 dagen verbrak hij het record van Fabrice Olinga, die elf dagen ouder was toen hij in 2012 namens Málaga scoorde.

Meer uit Voetbal

Van de Donk ziet Oranjevrouwen fitheid tekortkomen

BASEL (ANP) - Daniëlle van de Donk houdt een dubbel gevoel over aan haar laatste wedstrijd met Oranje op een eindtoernooi. Ze is "supertrots" op de eerste helft van het laatste groepsduel met Frankrijk, maar baalt van het verval na rust en de uiteindelijke 5-2-nederlaag. "We hadden met de fitheid van de eerste helft door moeten gaan, maar dat gebeurde helaas niet."

53 minuten geleden
Vertrekkende Jonker erkent dat Oranje geen wereldtop meer is

BASEL (ANP) - Andries Jonker erkent na zijn laatste wedstrijd als bondscoach dat de voetbalsters van Oranje geen wereldtop meer zijn. "We verliezen 4-0 van Duitsland en Engeland en met 5-2 van Frankrijk. Dan horen we er niet bij. Punt", zei Jonker tijdens zijn persconferentie na de uitschakeling op het EK in Zwitserland.

56 minuten geleden
Oranjevrouwen houden een helft hoop, maar zien EK vroeg eindigen

BASEL (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben een helft hoop gehad op een stunt in het laatste groepsduel met Frankrijk, maar een plek in de kwartfinales bleek onhaalbaar. Met agressief spel kwam Oranje in de eerste helft 2-1 voor tegen de sterke Fransen, maar na rust bleken de krachten op: 2-5.

2 uur geleden
Voetbalsters uitgeschakeld op EK na 5-2-nederlaag tegen Frankrijk

BASEL (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal zijn na een 5-2-nederlaag tegen Frankrijk al in de groepsfase van het EK in Zwitserland uitgeschakeld. De ploeg van de afscheidnemende bondscoach Andries Jonker had in Basel een zege met drie doelpunten verschil nodig. Na een 2-1-voorsprong bij rust was er nog hoop, maar in de tweede helft bleek Frankrijk te sterk.

2 uur geleden
Voetbalsters met flink gewijzigde ploeg in EK-duel met Frankrijk

BASEL (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal beginnen in een flink gewijzigde formatie aan het cruciale EK-duel met Frankrijk. Onder anderen topscorer aller tijden Vivianne Miedema en vleugelspeelster Esmee Brugts zitten op de bank. Aanvalster Lineth Beerensteyn heeft juist haar eerste basisplaats van het EK.

5 uur geleden
Emotioneel eerbetoon aan Jota bij eerste wedstrijd Liverpool

PRESTON (ANP/RTR/AFP) - De eerste oefenwedstrijd van Liverpool in het nieuwe seizoen is een emotioneel eerbetoon geworden aan de kortgeleden overleden Portugese aanvaller Diogo Jota. Er waren liederen, een kranslegging en een minuut stilte in stadion Deepdale van Preston North End, waar de kampioen van de Premier League op bezoek was.

5 uur geleden
Slot wil dood Jota verwerken zoals de speler dat zelf zou doen

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Arne Slot heeft zijn spelers bij Liverpool voorgesteld om het voorbeeld van hun overleden ploeggenoot Diogo Jota te volgen bij de verwerking van diens dood. Volgens de coach van Liverpool was Jota altijd zichzelf en liet hij zich nooit van de wijs brengen.

11 uur geleden