Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Succesvolle Rammelbakkenreis voor Rick Jonckheere Foundation

Succesvolle Rammelbakkenreis voor Rick Jonckheere Foundation

THOLEN - Dolores Noguera en Kees de Hond zijn weer thuis na de Rammelbakkenreis van 3000 km in hun 21-jarige Volvo. Ze beschrijven de reis door 7 Europese landen als een ongelooflijke, waanzinnige en een bijzondere trip. Beiden vonden het fantastisch!

Dagelijks kregen ze een nieuw routeboek met daarin een uitgeschreven rit van gemiddeld 500 km per dag. De ritten waren iedere dag weer prachtig door o.a. de Franse Alpen en Italiaanse Alpen. Iedere nacht werd er op een andere camping geslapen in een tent. De temperatuur bij de eerste overnachting was nabij het vriespunt, maar werd in de loop van de week gelukkig beter. Na een goed verzorgd ontbijt, gingen ze elke dag weer op pad om te genieten van de mooie omgeving. Er waren eveneens 3 opdrachten waarmee ze punten konden verzamelen. Gedurende de rit waren er ook 2 beren (Rammel en Rammelientje), een fotograaf en videograaf mee. Zij hadden alleen geen vervoer. Wanneer één van hen in je rammelbak plaatsnam, dan kreeg je extra punten. Aan het einde van de week zijn Dolores en Kees op de 4e plaats geëindigd van de 60 deelnemende auto's.

Donatie
Dolores en Kees willen deze reis in één woord omschrijven als uniek. Ze hebben deze reis niet alleen voor het avontuur gedaan, maar ook om aandacht te vragen voor de Rick Jonckheere Foundation. Dit is deze week goed gelukt. De organisatie doneerde aan alle teams die voor een goed doel deelnamen. Het uiteindelijke bedrag van de actie is nog niet bekend. Want op zaterdag 18 mei vanaf 14.00 uur zal de Rammelbak van Kees en Dolores te bezichtigen zijn bij het Thools Bierfestival in de Meulvliet. Daar is nog de mogelijkheid om te doneren aan de Rick Jonckheere Foundation.

Meer uit Tholen

Vier afstanden tijdens tiende editie van jaarlijkse wandeltocht Sint Philipsland

SINT PHILIPSLAND - De jaarlijkse wandeltocht van Sint Philipsland wordt komende zaterdag voor de tiende keer gelopen. Deelnemers kunnen kiezen uit vier afstanden en kunnen achteraf genieten van een kommetje snert of een pannenkoek.

15 uur geleden
Thoolse wethouders zien af van raadszetel en maken plaats voor andere kandidaten

THOLEN - De wethouders Peter Hoek, Corniel van Leeuwen en Hilde Moerland zien af van een zetel in de gemeenteraad van Tholen. Ze vinden de combinatie van hun functie als wethouder en raadslid onwenselijk en maken daarom plaats voor andere raadsleden.

20 uur geleden
Jarige Accelerando houdt jubileumconcert in april: ‘De rode draad is een muzikale tijdlijn’

SINT-ANNALAND - De Koninklijke Fanfare Accelerando bestaat 145 jaar. Dat vieren de Setallandse muzikanten met verschillende activiteiten. Op zaterdagavond 11 april organiseren ze een jubileumconcert in de sportzaal van De Wellevaete. Het publiek wordt getrakteerd op een muzikale terugblik van het verleden naar het heden.

1 dag geleden
Lijsttrekkers SGP en FvD meest populair onder Thoolse kiezers: Dit is de top tien

THOLEN - Peter Hoek (SGP) trok bij de Thoolse gemeenteraadsverkiezingen de meeste stemmen, gevolgd door Liesje van der Zande (FvD). In de top tien van populairste kandidaten staan drie partijen met elk twee vertegenwoordigers. Deze raadsleden kwamen het hoogst uit de bus bij de kiezers.

1 dag geleden
WHS speelt opnieuw gelijk, Stavenisse profiteert van rode kaart tegenstander [SPEELRONDE 17/19]

THOLEN - Wat gebeurde er zaterdag 21 maart allemaal in het amateurvoetbal? In dit overzicht zetten we de uitslagen en programma's van de Thoolse voetbalclubs op een rijtje. Dit is een samenvatting van speelronde 19 in de Derde Klasse en speelronde 17 in de Vierde en Vijfde Klasse.

1 dag geleden
Gemeente grijpt voorlopig niet in bij groen rondom wooncomplex Buitenhof

THOLEN - Het Thoolse college ziet voorlopig geen reden om in te grijpen bij het groen rondom wooncomplex Buitenhof. Bewoners van het complex hadden eerder dit jaar hun zorgen geuit over het onderhoud van de elzen en wilgen voor hun ramen. Zij vinden dat er te weinig gesnoeid wordt, maar het college kijkt hier anders tegenaan.

2 dagen geleden
Voorjaarskermis strijkt weer vier dagen lang neer aan de Thoolse haven

THOLEN - De voorjaarskermis staat deze week weer opgesteld in Tholen. Vier dagen lang kan jong en oud genieten van verschillende attracties langs de haven aan de Contre Escarpe.

2 dagen geleden