Succesvolle Rammelbakkenreis voor Rick Jonckheere Foundation
THOLEN - Dolores Noguera en Kees de Hond zijn weer thuis na de Rammelbakkenreis van 3000 km in hun 21-jarige Volvo. Ze beschrijven de reis door 7 Europese landen als een ongelooflijke, waanzinnige en een bijzondere trip. Beiden vonden het fantastisch!
Dagelijks kregen ze een nieuw routeboek met daarin een uitgeschreven rit van gemiddeld 500 km per dag. De ritten waren iedere dag weer prachtig door o.a. de Franse Alpen en Italiaanse Alpen. Iedere nacht werd er op een andere camping geslapen in een tent. De temperatuur bij de eerste overnachting was nabij het vriespunt, maar werd in de loop van de week gelukkig beter. Na een goed verzorgd ontbijt, gingen ze elke dag weer op pad om te genieten van de mooie omgeving. Er waren eveneens 3 opdrachten waarmee ze punten konden verzamelen. Gedurende de rit waren er ook 2 beren (Rammel en Rammelientje), een fotograaf en videograaf mee. Zij hadden alleen geen vervoer. Wanneer één van hen in je rammelbak plaatsnam, dan kreeg je extra punten. Aan het einde van de week zijn Dolores en Kees op de 4e plaats geëindigd van de 60 deelnemende auto's.
Donatie
Dolores en Kees willen deze reis in één woord omschrijven als uniek. Ze hebben deze reis niet alleen voor het avontuur gedaan, maar ook om aandacht te vragen voor de Rick Jonckheere Foundation. Dit is deze week goed gelukt. De organisatie doneerde aan alle teams die voor een goed doel deelnamen. Het uiteindelijke bedrag van de actie is nog niet bekend. Want op zaterdag 18 mei vanaf 14.00 uur zal de Rammelbak van Kees en Dolores te bezichtigen zijn bij het Thools Bierfestival in de Meulvliet. Daar is nog de mogelijkheid om te doneren aan de Rick Jonckheere Foundation.
Meer uit Tholen
SINT PHILIPSLAND - Het bestuur van de vrouwenvereniging Vrouwen voor Vrouwen Sint Philipsland had vorige week woensdagmiddag de Streekdrachtgroep Tholen uitgenodigd in De Wimpel in Sint Philipsland. Ook de leden van andere vrouwenverenigingen in Sint Philipsland en Anna Jacobapolder hadden een uitnodiging gekregen.
4 uur geledenSINT-ANNALAND - Op de Plaatweg bij Sint-Annaland is woensdagmiddag een auto over de kop geslagen. Het voertuig kwam uiteindelijk weer op zijn wielen tot stilstand. De auto raakte zwaar beschadigd.
10 uur geledenSINT-ANNALAND - Na een roerig jaar met de diefstal van gouden Thoolse sieraden pakt streekmuseum De Meestoof in Sint-Annaland de draad weer op. De nieuwe wisseltentoonstelling 'Van schelpen tot bitcoin' gaat over geld, maar echte gouden munten zijn er niet te zien. Het museum heeft geleerd van de brute diefstal juni vorig jaar. Sindsdien is er hard gewerkt om de beveiliging op orde te brengen.
1 dag geleden[Advertorial] SINT-ANNALAND - Je bent ondernemer. Je draagt verantwoordelijkheid en maakt impact. Wil je ook meer betekenis geven aan je ondernemerschap? Schuif dan op dinsdagavond 12 mei om 18.00 uur aan bij Kwekerij Kaljouw in Sint-Annaland. Geniet met andere ondernemers van een heerlijk diner én verdiepende gesprekken. Het thema is 'Ondernemen met vrucht'.
1 dag geledenOUD-VOSSEMEER - Leo en Paulina Konijn zetten zich al jarenlang in om kinderen die het thuis moeilijk hebben een fijne vakantie te bezorgen. Als gastgezin voor Stichting Europa Kinderhulp vangen zij iedere zomer zogenoemde 'vakantiekinderen' op. Daarnaast bieden zij ook opvang via pleegzorg. Samen heeft het echtpaar zes kinderen en zeven kleinkinderen.
2 dagen geledenTHOLEN - Noëlle Schakenbos van gymnastiekvereniging Olympia Tholen heeft een zilveren medaille veroverd op de individuele regiofinale turen (pupil 3 niveau 7) in Sprang-Capelle. Een mooie afsluiting van het seizoen voor Noëlle.Ze begon haar finale op sprong. Een fijn onderdeel om op te beginnen en hier scoorde ze met beide sprongen (een overslag tot stand en een arabier tot kniezit) ook goed op. De scores van de andere finalisten lagen dicht bij elkaar. Door naar de brug, het moeilijkste onderdeel voor Noëlle. Inturnen ging nog niet helemaal lekker, maar tijdens de wedstrijd kon ze haar oefening goed doorturnen. Op dit toestel moest Noëlle iets inleveren qua punten op de andere meiden, maar dat maakte ze op het volgende toestel weer helemaal goed.
2 dagen geledenTHOLEN - De SGP draagt fractievoorzitter Kees Knulst voor als extra wethouder. Hij moet het college verder versterken. Uit het rapport van de verkenningsronde bleek dat de SGP, CU en VVD hun samenwerking zouden voortzetten. Ook werd de uitbreiding van het college met een vierde wethouder door de meeste fracties gerechtvaardigd geacht, gezien de omvang van de bestuurlijke opgaven die op tafel liggen.
3 dagen geleden