Succesvolle Rammelbakkenreis voor Rick Jonckheere Foundation
THOLEN - Dolores Noguera en Kees de Hond zijn weer thuis na de Rammelbakkenreis van 3000 km in hun 21-jarige Volvo. Ze beschrijven de reis door 7 Europese landen als een ongelooflijke, waanzinnige en een bijzondere trip. Beiden vonden het fantastisch!
Dagelijks kregen ze een nieuw routeboek met daarin een uitgeschreven rit van gemiddeld 500 km per dag. De ritten waren iedere dag weer prachtig door o.a. de Franse Alpen en Italiaanse Alpen. Iedere nacht werd er op een andere camping geslapen in een tent. De temperatuur bij de eerste overnachting was nabij het vriespunt, maar werd in de loop van de week gelukkig beter. Na een goed verzorgd ontbijt, gingen ze elke dag weer op pad om te genieten van de mooie omgeving. Er waren eveneens 3 opdrachten waarmee ze punten konden verzamelen. Gedurende de rit waren er ook 2 beren (Rammel en Rammelientje), een fotograaf en videograaf mee. Zij hadden alleen geen vervoer. Wanneer één van hen in je rammelbak plaatsnam, dan kreeg je extra punten. Aan het einde van de week zijn Dolores en Kees op de 4e plaats geëindigd van de 60 deelnemende auto's.
Donatie
Dolores en Kees willen deze reis in één woord omschrijven als uniek. Ze hebben deze reis niet alleen voor het avontuur gedaan, maar ook om aandacht te vragen voor de Rick Jonckheere Foundation. Dit is deze week goed gelukt. De organisatie doneerde aan alle teams die voor een goed doel deelnamen. Het uiteindelijke bedrag van de actie is nog niet bekend. Want op zaterdag 18 mei vanaf 14.00 uur zal de Rammelbak van Kees en Dolores te bezichtigen zijn bij het Thools Bierfestival in de Meulvliet. Daar is nog de mogelijkheid om te doneren aan de Rick Jonckheere Foundation.
Meer uit Tholen
SCHERPENISSE - Hulpdiensten en de politie zijn momenteel aanwezig aan de Langeweg in Scherpenisse, waar het lichaam van een 19-jarige man is aangetroffen.
3 uur geledenTHOLEN - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Rien Koopman, CEO van HEMI en voormalig topscheidsrechter.
8 uur geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.
11 uur geledenSINT PHILIPSLAND/STEENBERGEN - De Slaakbrug (N257) tussen Sint Philipsland en Steenbergen is de komende vijf weken afgesloten voor onderhoud. Rijkswaterstaat vervangt verschillende onderdelen om de brug veilig te houden. Tijdens de werkzaamheden is de hoofdrijbaan dicht, maar de parallelbaan blijft wel open.
1 dag geledenTHOLEN - Van 6 tot en met 12 september is de landelijke collecteweek van het Prinses Beatrix Spierfonds. In deze week zetten mensen in heel Nederland zich in voor de strijd tegen spierziekten. Het Spierfonds zoekt in heel Nederland extra hulp. Wil jij een paar uurtjes iets betekenen voor een ander? Meld je dan aan als collectant.
1 dag geledenOUD-VOSSEMEER - Een bestuurster van een personenauto is vanmorgen met de schrik vrijgekomen bij een eenzijdig ongeval op de N656 bij Oud-Vossemeer.
2 dagen geledenTHOLEN - Bezoekers kunnen zaterdag van 11.00 tot 16.30 uur een kijkje nemen in de ateliers verspreid over de gemeente Tholen. Tijdens de Open Atelierroute openen 18 kunstenaars hun deuren en tonen zij hun werk op de plek waar het wordt gemaakt.
2 dagen geleden