Succesvolle Paasbraderie Heinkenszand krijgt vervolg
HEINKENSZAND – Ondernemersvereniging Winkelcentrum Heinkenszand organiseerde vorig jaar voor het eerst een Paasbraderie. Dat was zo’n schot in de roos dat een tweede editie niet kon uitblijven. Maandag 10 april staan er weer zo’n honderdveertig kramen in en om de Dorpsstraat. Met foodtrucks, kinderactiviteiten en gezellige muziek erbij kan het hele gezin een hele paasmaandag lang genieten in het dorpshart van Heinkenszand.
“De Paasbraderie was vorig jaar een enorm succes”, blikt Marijke Rijk van de ondernemersvereniging met plezier terug op het geslaagde experiment. De organisatie hoefde dan ook niet lang na te denken over een vervolg. “We hadden schitterend weer, veel deelnemers en het was druk en gezellig met bezoekers. Daar gaan we dit jaar graag nog een keer voor.” Veel standhouders van vorig jaar komen ook deze keer graag naar Heinkenszand, vertelt Rijk. “Met zo’n honderdveertig kramen hebben we een mooi aantal deelnemers.” Zij nemen een uiteenlopend assortiment mee en bieden leuke acties aan.
De braderie is van 10.00 tot 17.00 uur te bezoeken. Bij de feesttent is het de hele dag genieten van muziek en dat gaat in de avond gezellig door. Het programma van de paasmaandag is gratis toegankelijk en leuk voor het hele gezin. “In de tent kun je dansen en er staan bankjes om lekker te zitten, te kletsen en mensen te kijken.” Er zijn hapjes en drankjes en kinderactiviteiten, zoals een speurtocht. Dat maakt het een feestelijke uitje voor jong en ouder. “Iedereen is welkom. We gaan er een gezellige dag van maken!”
Zaterdag muziekavond
De Paasbraderie in Heinkenszand wordt voorafgegaan door de muziekavond op zaterdag, dat samen het Paasfestival vormt. Kijk voor meer informatie op www.winkelcentrumheinkenszand.nl.
Meer uit Beveland
COLIJNSPLAAT - Zondagochtend heeft zich in een woning aan de Voorstraat in Colijnsplaat een ernstige medische situatie voorgedaan waarbij een reanimatie nodig was.
1 dag geledenGOES - Zaterdagochtend ontstond een brand in een bijgebouw aan de J.D. van Mellestraat in Goes. De brandweer kwam snel ter plaatse en heeft de brand geblust.
2 dagen geledenGOES - Het college van burgemeester en wethouders van Goes heeft besloten om Stichting Musea de Bevelanden voor het jaar 2026 een structurele subsidie van 273.502 euro toe te kennen. Daarnaast wordt de subsidie over 2024 vastgesteld op 263.236 euro, met een aanvullende incidentele bijdrage van 17.500 euro.
5 dagen geledenGOES - Ook tijdens de periode voor de jaarwisseling treden politie, Bureau Halt en de gemeente Goes samen op tegen vuurwerkoverlast. Vuurwerk mag je afsteken tijdens de jaarwisseling tussen 18:00 uur en 02:00 uur Het afsteken van vuurwerk buiten deze tijden is verboden.
5 dagen geledenGOES - Van donderdag 13 tot en met zondag 16 november 2025 vindt in filmtheater 't Beest en de Da Vinci Bioscoop de derde editie van de Goese Filmdagen plaats. Dit jaar staat Italië centraal. Het filmweekend biedt een gevarieerd programma met Italiaanse en Europese films, lezingen, kinderfilms en live muziek.
6 dagen geledenGOES - De Goese tweedehands kledingwinkel Deeltwee reikte onlangs drie royale cheques uit aan goede doelen. Tijdens een feestelijke bijeenkomst in de winkel aan de Gasthuisstraat ontvangen drie stichtingen elk een bedrag van maar liefst 30.000 euro.
6 dagen geledenBorsele - De gemeente Borsele is een nieuwe campagne gestart om inwoners en ondernemers te stimuleren hun woning of pand energiezuiniger te maken. Onder de noemer 'Zuunig Borsele' komt de gemeente met vier subsidieregelingen en extra financiële steun bovenop bestaande programma's. Daarmee wil Borsele inwoners helpen bij het isoleren en verduurzamen van hun woningen, met als doel een comfortabeler en energiezuiniger leefklimaat in de hele gemeente.
6 dagen geleden