
Succesvolle Paasbraderie Heinkenszand krijgt vervolg
HEINKENSZAND – Ondernemersvereniging Winkelcentrum Heinkenszand organiseerde vorig jaar voor het eerst een Paasbraderie. Dat was zo’n schot in de roos dat een tweede editie niet kon uitblijven. Maandag 10 april staan er weer zo’n honderdveertig kramen in en om de Dorpsstraat. Met foodtrucks, kinderactiviteiten en gezellige muziek erbij kan het hele gezin een hele paasmaandag lang genieten in het dorpshart van Heinkenszand.
“De Paasbraderie was vorig jaar een enorm succes”, blikt Marijke Rijk van de ondernemersvereniging met plezier terug op het geslaagde experiment. De organisatie hoefde dan ook niet lang na te denken over een vervolg. “We hadden schitterend weer, veel deelnemers en het was druk en gezellig met bezoekers. Daar gaan we dit jaar graag nog een keer voor.” Veel standhouders van vorig jaar komen ook deze keer graag naar Heinkenszand, vertelt Rijk. “Met zo’n honderdveertig kramen hebben we een mooi aantal deelnemers.” Zij nemen een uiteenlopend assortiment mee en bieden leuke acties aan.
De braderie is van 10.00 tot 17.00 uur te bezoeken. Bij de feesttent is het de hele dag genieten van muziek en dat gaat in de avond gezellig door. Het programma van de paasmaandag is gratis toegankelijk en leuk voor het hele gezin. “In de tent kun je dansen en er staan bankjes om lekker te zitten, te kletsen en mensen te kijken.” Er zijn hapjes en drankjes en kinderactiviteiten, zoals een speurtocht. Dat maakt het een feestelijke uitje voor jong en ouder. “Iedereen is welkom. We gaan er een gezellige dag van maken!”
Zaterdag muziekavond
De Paasbraderie in Heinkenszand wordt voorafgegaan door de muziekavond op zaterdag, dat samen het Paasfestival vormt. Kijk voor meer informatie op www.winkelcentrumheinkenszand.nl.
Meer uit Beveland
GOES - De provincie Zeeland gaat vanaf 2026 de draaipremie voor molens verdubbelen. Met deze regeling beloont de provincie moleneigenaren die hun molens actief laten draaien, om zo het behoud van de monumentale bouwwerken te stimuleren.
4 uur geledenWISSENKERKE - GlasDraad is donderdag 11 september officieel gestart met de glasvezelcampagne in de gemeente Noord-Beveland. Inwoners kunnen zich tot en met 15 december aanmelden voor een glasvezelaansluiting in hun woning. De komst van glasvezel betekent volgens de gemeente een belangrijke stap richting snel en stabiel internet voor inwoners en ondernemers in de dorpen en het buitengebied.
18 uur geledenWISSENKERKE - Burgemeester Meeuwisse heeft woensdag een felicitatiebezoek gebracht aan het echtpaar Koole - Van Dalen uit Wissenkerke. Het paar vierde die dag hun 60-jarig huwelijksjubileum.
19 uur geledenGOES - Bij Montessorischool de Basis in Goes is donderdag de eerste peuter-kleutergroep van Zeeland officieel geopend. De school werkt hiervoor samen met kinderopvangorganisatie Kibeo. De groep biedt plek aan de oudste peuters en jongste kleuters, die twee vaste ochtenden per week samenkomen om te spelen, leren en zich sociaal te ontwikkelen.
21 uur geledenBORSELE - De Provincie Zeeland heeft een nieuwe internationale partner gevonden om de nucleaire kennisinfrastructuur te versterken. Ontario Tech University uit Oshawa, Canada, en de provincie tekenden een intentieovereenkomst om samen te werken op het gebied van nucleair onderwijs en onderzoek.
23 uur geledenGOES - Een man is woensdag 10 september met een traumahelikopter naar het ziekenhuis in Rotterdam gebracht na een medische noodsituatie in Goes.
1 dag geledenWOLPHAARTSDIJK - De gemeente Goes verplaatst de ondergrondse afvalcontainers aan het Wolfertsplein naar de Hoofdstraat, tegenover Boon's supermarkt. Het college van burgemeester en wethouders heeft dit besloten om het plantsoen bij het Wolfertsplein opnieuw in te richten en tegemoet te komen aan bewoners die al langer klachten hebben over de huidige locatie.
1 dag geleden