
Succesvolle editie Bevrijdingsfestival op nieuwe locatie
VLISSINGEN - Een gloednieuw festivalterrein met vier stages, twee podia in de binnenstad, talloze ontmoetingen, verhalen over vrijheid, live-radio, kindervermaak, lezingen, gezamenlijke maaltijden, heel veel zonneschijn en hier en daar een lekker drankje vormden na twee jaar wachten de perfecte ingrediënten voor een bijzonder succesvol verlopen editie van Bevrijdingsfestival Zeeland.
Ruim 40.000 mensen bezochten het grootste gratis festival van Zeeland. Het was eindelijk weer mogelijk om Bevrijdingsfestival Zeeland écht samen te vieren. Het feit dat dat kon zorgde al voor een goede sfeer, maar het mooie nieuwe festivalterrein in het Scheldekwartier, de enthousiaste optredens en het zonnige weer droegen daar ook zeker enorm aan bij. Festivalorganisatie Cultuurwerf kijkt dan ook tevreden terug op de dertigste editie van Bevrijdingsfestival Zeeland. Directeur Pieter Ventevogel: “Wat hebben we hiernaar uitgekeken en wat was de sfeer goed. Ik heb veel blije gezichten gezien in het publiek en veel enthousiaste reacties gehoord. Mensen vonden het fijn om elkaar weer te ontmoeten en niet alleen bij de muziekpodia, ook bij ons inhoudelijke programma. Er waren veel uitverkochte voorstellingen. Ik ben blij dat er veel interesse en waardering was voor de H.M. van Randwijklezing, het Vrijheidscollege en ook zeker voor onze nieuwe initiatieven zoals Stand up for Freedom, de theatervoorstelling ‘Steen’ en dansvoorstelling ‘Tinten’.” Op de muziekpodia was het aanbod zeer divers. Er waren grote namen zoals Meau, Alain Clark, Dr Lektroluv en Roxanne Hazes, maar er was ook ruimte voor talenten van Kunstbende en opkomende namen zoals Benr en Prins S. en de Geit die het publiek goed meekregen. Ook Ambassadeur van de Vrijheid Duncan Laurence maakte een onuitwisbare indruk met een muzikaal tot in de puntjes verzorgd krachtig optreden.
Meer uit Vlissingen
RITTHEM - In Ritthem vindt zaterdag (5 juli) een wedstrijd ringrijden plaats.
16 uur geledenVLISSINGEN - Terwijl we massaal klagen over dure boodschappen, hoge energieprijzen en dure benzine gaat bijna 82 procent van de Zeeuwen deze zomer toch 'gewoon' op vakantie. Dat is net iets onder het landelijk gemiddelde. Spanje en Duitsland zijn - naast een trip in eigen land - de populairste bestemmingen. Dat blijkt uit een panelonderzoek van Evisumservice.nl onder 1250 Nederlanders.
20 uur geledenVLISSINGEN - Op 5 en 19 juli, evenals op 2 en 16 augustus, organiseert wandelvereniging De Vrolijke Tippelaars duin- en strandtochten in en om Vlissingen.
22 uur geledenVLISSINGEN - Deze zomer vinden diverse concerten plaats in de Sint Jacobskerk in Vlissingen. Elke vrijdagmiddag om 12.00 uur bespelen organisten uit onder meer Zeeland, Amsterdam, Rotterdam en Den Haag het Flentroporgel.
1 dag geledenVLISSINGEN - In een woning aan Westerzicht in Vlissingen is donderdagmiddag brand ontstaan doordat een pannetje op het vuur vlam vatte.
1 dag geledenOOST-SOUBURG - Henk was jarig, dus hij en zijn echtgenote Dicky zochten er niets achter toen familie hen vorige week ophaalde voor een etentje. "Maar slagbomen bij een restaurant?", lacht Dicky. De rit bleek het Souburgse echtpaar Vos naar het provinciehuis te brengen, waar commissaris van de koning in Zeeland Hugo de Jonge hen verraste met de commissarispenning. Die kregen ze voor hun jarenlange inzet voor de muzieksector in Zeeland met hun muziekboerderij.
1 dag geledenVLISSINGEN - Het gratis toegankelijke evenement Rescue Zeeland vindt donderdag 14 augustus voor de dertiende keer plaats in en om de Vlissingse boulevards.
2 dagen geleden