Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Succesvolle editie Bevrijdingsfestival op nieuwe locatie

Succesvolle editie Bevrijdingsfestival op nieuwe locatie

VLISSINGEN - Een gloednieuw festivalterrein met vier stages, twee podia in de binnenstad, talloze ontmoetingen, verhalen over vrijheid, live-radio, kindervermaak, lezingen, gezamenlijke maaltijden, heel veel zonneschijn en hier en daar een lekker drankje vormden na twee jaar wachten de perfecte ingrediënten voor een bijzonder succesvol verlopen editie van Bevrijdingsfestival Zeeland. 

Ruim 40.000 mensen bezochten het grootste gratis festival van Zeeland. Het was eindelijk weer mogelijk om Bevrijdingsfestival Zeeland écht samen te vieren. Het feit dat dat kon zorgde al voor een goede sfeer, maar het mooie nieuwe festivalterrein in het Scheldekwartier, de enthousiaste optredens en het zonnige weer droegen daar ook zeker enorm aan bij. Festivalorganisatie Cultuurwerf kijkt dan ook tevreden terug op de dertigste editie van Bevrijdingsfestival Zeeland. Directeur Pieter Ventevogel: “Wat hebben we hiernaar uitgekeken en wat was de sfeer goed. Ik heb veel blije gezichten gezien in het publiek en veel enthousiaste reacties gehoord. Mensen vonden het fijn om elkaar weer te ontmoeten en niet alleen bij de muziekpodia, ook bij ons inhoudelijke programma. Er waren veel uitverkochte voorstellingen. Ik ben blij dat er veel interesse en waardering was voor de H.M. van Randwijklezing, het Vrijheidscollege en ook zeker voor onze nieuwe initiatieven zoals Stand up for Freedom, de theatervoorstelling ‘Steen’ en dansvoorstelling ‘Tinten’.” Op de muziekpodia was het aanbod zeer divers. Er waren grote namen zoals Meau, Alain Clark, Dr Lektroluv en Roxanne Hazes, maar er was ook ruimte voor talenten van Kunstbende en opkomende namen zoals Benr en Prins S. en de Geit die het publiek goed meekregen. Ook Ambassadeur van de Vrijheid Duncan Laurence maakte een onuitwisbare indruk met een muzikaal tot in de puntjes verzorgd krachtig optreden.

Meer uit Vlissingen

Liefhebbers kunnen straks rondje met auto over Keizersbolwerk rijden

VLISSINGEN - Een ritje met de auto over Boulevard de Ruyter blijft in het seizoen verboden in de weekeinden en op feestdagen. Vanaf 2026 is een autorondje over het Keizersbolwerk wél mogelijk. 

7 uur geleden
Pieter Jan Mersie uit Vlissingen op kandidatenlijst ChristenUnie voor Tweede Kamer

VLISSINGEN - Pieter Jan Mersie, fractievoorzitter van ChristenUnie Vlissingen, staat op plek 41 op de CU-kandidatenlijst voor de komende Tweede Kamerverkiezingen. 

11 uur geleden
Opgeknapt sectorlicht alweer gretig op de kiek

VLISSINGEN - Het sectorlicht is teruggeplaatst op het Keizersbolwerk in Vlissingen en het rode, stalen bouwwerk kan meteen alweer op veel belangstelling rekenen.

1 dag geleden
Langste Mosseltafel keert terug

VLISSINGEN - De boulevard van Vlissingen vormt op donderdag 21 augustus opnieuw het decor voor de Langste Mosseltafel. Tussen 16.00 en 20.00 uur kunnen bezoekers aanschuiven voor een bord verse Zeeuwse mossels, een drankje en live muziek met uitzicht op zee. De opbrengst gaat naar Stichting ALS Nederland.

3 dagen geleden
Tienduizenden genieten van Rescue Zeeland

VLISSINGEN - Vorige week donderdag ontplooide zich op de boulevard en het Badstrand van Vlissingen een indrukwekkend spektakel: Rescue Zeeland 2025 - het grootste hulpverleningsevenement van Nederland - trok volgens de organisatie zo'n 50.000 bezoekers.

3 dagen geleden
Grote zoekactie op zee naar mogelijke drenkeling zonder resultaat beëindigd

VLISSINGEN- Meerdere hulpdiensten werden vrijdagavond opgeroepen om te zoeken naar een persoon die mogelijk ter hoogte van Boulevard Bankert te water was geraakt. Reddingsboten, de kustwacht- en traumahelikoper, Rijkswaterstaat, de strandwacht, het Loodswezen, twee ambulances en de politie waren ter plaatse om hulp te verlenen. Toen er na 45 minuten geen verdere aanwijzingen waren dat er daadwerkelijk iemand in de problemen was gekomen werd de zoekactie beëindigd. De hulpdiensten gaan uit van loos alarm.

5 dagen geleden
Rescue Zeeland met 50.000 bezoekers groot succes

VLISSINGEN - De dertiende editie van Rescue Zeeland, het grootste hulpverleningsevenement van Nederland, is een groot succes. In totaal waren er rond de 50.000 bezoekers, meldt Rescue-woordvoerder Dennis Castel.Gedurende de dag werden er op verschillende locaties demonstraties gehouden. Dit jaar was dat niet alleen op en voor de Boulevard, ook op het parkeerterrein 'P-Cinema' bij de Kenau Hasselaarstraat waren demonstraties. Daarnaast waren er op het Bellamypark allerlei (kinder)activiteiten.Grote demonstraties vonden met name plaats op de Westerschelde. Op het Badstrand gaven de goed getrainde specialisten van de Dienst Speciale Interventies (DSI) een spectaculaire demonstratie. Verder waren er diverse kraampjes te bezoeken en natuurlijk konden bezoekers ook een kijkje nemen bij tal van hulpverleningsvoertuigen uit binnen- en buitenland.Om 17.30 uur startte de gebruikelijke vlootschouw ter afsluiting van het evenement. Alle aanwezige (hulpverlenings)vaartuigen voeren nog één keer langs de boulevard. Daarmee kwam een einde aan een succesvolle dag. De verwachting van de organisatie dat tienduizenden mensen Rescue zouden bezoeken, lijkt in ieder geval uitgekomen. Volgens woordvoerder Dennis Castel kwamen rond de 50.000 mensen op het evenement af.

6 dagen geleden