Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Succesvolle Boskalis Beach Cleanup Tour in Vlissingen

Succesvolle Boskalis Beach Cleanup Tour in Vlissingen

VLISSINGEN - Woensdagochtend verzamelden zo’n vijftig vrijwilligers zich bij de Panta Rhei in Vlissingen, voor de Walcherse etappe van de Boskalis Beach Cleanup Tour 2023. Met een bus vertrok de groep naar Koudekerke, om vanaf daar, via het strand, terug te lopen richting het Badstrand.

Jong en oud startte de etappe goed uitgerust met prikstokken en vuilniszakken, om al lopend zoveel mogelijk afval van de stranden te rapen. Bij aanvang heette burgemeester Bas van den Tillaar iedereen welkom, bedankte de vrijwilligers voor hun inzet en wenste hen een mooie wandeling. De vrijwilligers liepen de Vlissingse etappe van de Boskalis Beach Cleanup Tour, georganiseerd door Stichting De Noordzee, vol enthousiasme. Van Koudekerke tot Vlissingen raapten ze zoveel mogelijk afval van de stranden, met een scherp oog voor achtergelaten sigarettenpeuken.

Buit
Volgens een woordvoerster van Stichting De Noordzee was de ‘buit’ 106,5 kilo afval en 518 sigarettenpeuken. “We vonden opvallend veel microplastics en pellets (kleine bolletjes plastic) en vispluis. Allemaal behoorlijk schadelijk voor vogels, vissen en zeezoogdieren. Door de harde wind vonden we wat minder sigarettenpeuken, maar 518 is toch een heel mooi aantal.”

Wil jij ook meelopen met de Boskalis Beach Cleanup Tour? Van 1 tot en met 15 augustus 2023 vinden er langs de hele Noordzeekust opschoonacties plaats. Van Cadzand tot Schiermonnikoog. Meer informatie op https://www.beachcleanuptour.nl.

Meer uit Vlissingen

Driedaags wijnfestijn in Lasloods Vlissingen

VLISSINGEN - In de Lasloods in Vlissingen vindt vrijdag, zaterdag en zondag het Wijnfeest plaats.

6 uur geleden
Feest op boulevard met ‘Langste mosseltafel van Zeeland’

VLISSINGEN - Met heerlijk zomers weer en veel animo was het donderdagavond feest op de Vlissingse boulevard. Het goededoeleninitiatief 'Langste mosseltafel van Zeeland' bracht vele mosselliefhebbers samen. Aan gezellig versierde lange tafels genoten zij van mosselen en steunden hiermee stichting ALS Zeeland.

11 uur geleden
Schade en files door kettingbotsing met drie auto’s op Sloebrug

VLISSINGEN - Drie auto's zijn donderdag aan het einde van de middag beschadigd geraakt bij een botsing op de Sloeweg in Vlissingen. Het ongeval veroorzaakte bij de Sloebrug files Vlissingen in. 

14 uur geleden
Fatbiker onderzocht na ongeval Adriaen Coortelaan in Vlissingen

VLISSINGEN - Een jongeman is donderdagavond laat medisch onderzocht na een ongeval met een fatbike in de Adriaen Coortelaan in Vlissingen. Behandeling in het ziekenhuis was niet nodig. 

14 uur geleden
Liefhebbers kunnen straks rondje met auto over Keizersbolwerk rijden

VLISSINGEN - Een ritje met de auto over Boulevard de Ruyter blijft in het seizoen verboden in de weekeinden en op feestdagen. Vanaf 2026 is een autorondje over het Keizersbolwerk wél mogelijk. 

1 dag geleden
Pieter Jan Mersie uit Vlissingen op kandidatenlijst ChristenUnie voor Tweede Kamer

VLISSINGEN - Pieter Jan Mersie, fractievoorzitter van ChristenUnie Vlissingen, staat op plek 41 op de CU-kandidatenlijst voor de komende Tweede Kamerverkiezingen. 

1 dag geleden
Opgeknapt sectorlicht alweer gretig op de kiek

VLISSINGEN - Het sectorlicht is teruggeplaatst op het Keizersbolwerk in Vlissingen en het rode, stalen bouwwerk kan meteen alweer op veel belangstelling rekenen.

2 dagen geleden