Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Succession en The Bear winnen bij uitgestelde Emmy Awards

Succession en The Bear winnen bij uitgestelde Emmy Awards

LOS ANGELES (ANP) - Na vier maanden uitstel zijn in Los Angeles de Emmy Awards uitgereikt. Succession (HBO) en The Bear (FX) werden met ieder zes prijzen de grote winnaars van de belangrijkste tv-prijzen. Beef van Netflix volgde daar vlak achter met vijf keer winst.

Succession pakte de Emmy voor zijn vierde en laatste seizoen in de categorie beste dramaserie. Ook Kieran Culkin (beste acteur in een drama), Sarah Snook (beste actrice) en Matthew Macfadyen (beste bijrol) vielen opnieuw in de prijzen. Vorige week wonnen de drie ook al een Golden Globe.

The Bear won de Emmy voor beste comedyserie en Jeremy Allen White (beste acteur in een comedy), Ayo Edebri (beste vrouwelijke bijrol) en Ebon Moss-Bachrach (beste mannelijke bijrol) mochten allemaal een prijs ophalen voor hun acteerprestaties.

Actrices

Jennifer Coolidge kreeg de Emmy voor beste vrouwelijke bijrol in een dramaserie voor haar rol in The White Lotus (HBO) en Quinta Brunson werd de winnares van de prijs voor beste actrice in een comedyserie (Abbott Elementary van ABC).

Beef deed het vooral goed in de categorieën voor miniseries en Trevor Noah werd de eerste zwarte presentator die won in de categorie beste talkshow met zijn The Daily Show.

Meer uit Buitenland

VS overwegen inzet duizenden extra militairen in Midden-Oosten

WASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse regering overweegt duizenden extra militairen in te zetten in het Midden-Oosten. Dat melden een Amerikaanse functionaris en drie andere ingewijden aan persbureau Reuters.

11 minuten geleden
Macron wil stop aanvallen op civiele infrastructuur Golfregio

PARIJS (ANP) - De Franse president Emmanuel Macron heeft opgeroepen tot het onmiddellijk staken van aanvallen op civiele infrastructuur in de Golfregio, na beschietingen van gasproductiefaciliteiten in zowel Iran als Qatar. Dat zegt hij via X.

13 minuten geleden
WaPo: Pentagon wil 200 miljard dollar voor oorlog tegen Iran

WASHINGTON (ANP) - Het Pentagon heeft het Witte Huis gevraagd een noodbudget van meer dan 200 miljard dollar bij het Congres aan te vragen voor de oorlog tegen Iran. Dat meldt The Washington Post op basis van een hoge regeringsfunctionaris.

15 minuten geleden
WSJ: Trump wil geen aanvallen meer op energie-infrastructuur Iran

WASHINGTON (ANP/RTR) - President Donald Trump wil voorlopig geen verdere aanvallen op de Iraanse energie-infrastructuur, meldt de krant Wall Street Journal op basis van Amerikaanse functionarissen.

1 uur geleden
Israël meldt eerste aanvallen op Noord-Iran

TEL AVIV (ANP) - De Israëlische krijgsmacht (IDF) heeft naar eigen zeggen voor het eerst aanvallen uitgevoerd op het noorden van Iran. Welke doelen zijn aangevallen en waar die zich bevonden, is niet bekendgemaakt.

2 uur geleden
EU 'diep bezorgd' over Israëlische aanvallen op Libanon

BRUSSEL (ANP) - De Europese Unie is "diep bezorgd" over de Israëlische aanvallen op Libanon. Israël moet direct stoppen met de operaties in het buurland, stelt de diplomatieke dienst EEAS. De strijd treft volgens de dienst vooral burgers. Wel krijgt Hezbollah de schuld van de oorlog.

3 uur geleden
Costa Ricaanse president wil alle communisten uit Amerika's weren

SAN JOSÉ (ANP/RTR) - De Costa Ricaanse president Rodrigo Chaves heeft opgeroepen om alle communisten van Noord- tot Zuid-Amerika te verdrijven. Hij zei de communistische regering in Cuba niet te erkennen en de Costa Ricaanse ambassade in Havana te sluiten.

3 uur geleden