Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Subsidie voor tribute Billy Joel en Avondconcerten

Subsidie voor tribute Billy Joel en Avondconcerten

THOLEN - Stichting Anthonie Keldermans Concerten 2020 krijgt een financiële bijdrage voor de organisatie van een vijftal avondconcerten. De organisatie van het Billy Joel-tribute 2020 kan ook rekenen op een subsidie.

Stichting Anthonie Keldermans wil komend jaar wederom vijf avondconcerten houden en wil daarvoor een subsidie van 2200 euro. Op advies van het Cultuurplein Tholen is deze aanvraag goedgekeurd. Verder wordt er dit jaar een theatervoorstelling/tribute over Billy Joel gehouden. Daarvoor werd een bijdrage van 1000 euro gevraagd. Het Cultuurplein is ook hiermee akkoord en daar sluit de gemeente zich bij aan. Wel moet de organisatie de 'bonnetjes' overleggen en aan de hand daarvan wordt de definitieve hoogte van het bedrag bepaald. 

Meer uit Tholen

Bij deze stranden op Tholen mag je vanaf vandaag zwemmen in open water

THOLEN - Met de start van het nieuwe seizoen zijn de stranden in de gemeente Tholen sinds vandaag weer open voor recreatief zwemmen. Tot en met 30 september kunnen inwoners en toeristen terecht op meerdere officiële zwemlocaties. Een overzicht waar je op Tholen veilig kunt zwemmen én waar je op moet letten.

6 uur geleden
Nacontrole in woning Sint-Annaland, inductiekookplaat vermoedelijk oorzaak

SINT-ANNALAND - De brandweer is woensdagavond ingezet voor een nacontrole bij een woning aan de Tienhoven in Sint-Annaland. De oorzaak van het probleem was vermoedelijk een inductiekookplaat.

10 uur geleden
Snelweg A4 bij Bergen op Zoom dit weekend dicht vanwege onderhoud

BERGEN OP ZOOM/THOLEN - De A4 tussen knooppunt Markiezaat en Zoomland, richting Rotterdam, is vanaf vrijdagavond 2 mei tot maandagochtend 5 mei deels afgesloten vanwege onderhoud. Het verkeer moet rekening houden met omleidingen en extra reistijd die kan oplopen tot een uur.

11 uur geleden
Bevrijdingsmarkt met geschenk- en hobbyartikelen bij museum De Meestoof

SINT-ANNALAND - Op het terrein van streekmuseum De Meestoof in Sint-Annaland wordt op maandag 5 mei een bevrijdingsmarkt georganiseerd. Bezoekers kunnen vanaf 11.00 uur terecht op de markt.

1 dag geleden
‘Goud, sieraden en munten leveren veel geld op’

Medusa Auctioneers houdt taxatieweek van dinsdag 6 tot en met vrijdag 9 mei

1 dag geleden
Zwembaden De Spetter en Haestinge gaan op Bevrijdingsdag open

SINT-MAARTENSDIJK/THOLEN - De buitenzwembaden in Sint-Maartensdijk en Tholen openen maandag 5 mei hun deuren. Bezoekers zijn op Bevrijdingsdag welkom vanaf 13.00 uur. Vrijwilligers hebben in april hard gewerkt om de baden klaar te maken voor het nieuwe seizoen.

2 dagen geleden
Watersnoodhuis Stavenisse opent vanaf dit weekend de deuren in jubileumjaar

STAVENISSE - Het Watersnoodhuis in Stavenisse opent op zaterdag 3 mei weer de deuren. In het voormalige raadhuis kunnen bezoekers zich onderdompelen in de geschiedenis van de Watersnoodramp van 1953, met speciale aandacht voor de gevolgen op Tholen en Sint Philipsland. Tien jaar geleden werd het informatiecentrum officieel in gebruik genomen.

2 dagen geleden