Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Suárez neemt met gelijkspel afscheid van nationale ploeg Uruguay

Suárez neemt met gelijkspel afscheid van nationale ploeg Uruguay

MONTEVIDEO (ANP/AFP) - Luis Suárez heeft zijn laatste wedstrijd voor Uruguay niet kunnen opluisteren met een overwinning. De 37-jarige aanvaller, die onlangs zijn afscheid van de nationale ploeg aankondigde, kwam met zijn land niet verder dan een doelpuntloos gelijkspel in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Paraguay.

Suárez, die samen met zijn familie het veld opkwam, werd door de fans geëerd voor het duel in Montevideo. Ook was er een videoboodschap te zien van zijn goede vriend en ploeggenoot Lionel Messi.

"Uruguay is groter dan elke speler", zei de geëmotioneerde Suárez tijdens een toespraak in het stadion. "Vanaf morgen ben ik gewoon een supporter."

De topscorer aller tijden van Uruguay speelde in 2007 zijn eerste interland en tekende voor 69 doelpunten in 142 wedstrijden. De oud-speler van onder meer FC Groningen, Ajax, Liverpool en FC Barcelona speelt tegenwoordig bij het Amerikaanse Inter Miami, samen met Messi.

Uruguay staat na zeven wedstrijden op de tweede plaats in de Zuid-Amerikaanse kwalificatiegroep met 14 punten, 4 punten minder dan Argentinië. Nummer 4 Brazilië heeft 10 punten na een 1-0-zege op Ecuador. Real Madrid-aanvaller Rodrygo maakte het enige doelpunt.

Meer uit Voetbal

Lang geopereerd aan diepe snijwond in duim na duel met Liverpool

LIVERPOOL (ANP/DPA) - Galatasaray-aanvaller Noa Lang heeft woensdagavond in het verloren Champions League-duel bij Liverpool (4-0) een diepe snijwond in een duim opgelopen. De 26-jarige international van Oranje ondergaat donderdagochtend in Liverpool een operatie, meldt de Turkse club.

2 uur geleden
Liverpool na ruime zege op Galatasaray weer tegen PSG

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft op overtuigende wijze de kwartfinale van de Champions League bereikt. Trainer Arne Slot zag zijn elftal op Anfield ruim winnen van Galatasaray: 4-0. Liverpool maakte daarmee de 1-0-nederlaag van vorige week in Istanbul meer dan goed.

14 uur geleden
Atlético schakelt Tottenham uit, Simons scoort twee keer

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is er met Micky van de Ven en Xavi Simons niet in geslaagd de kwartfinales van de Champions League te bereiken. In Londen kon de ploeg van trainer Igor Tudor de 5-2-achterstand van de eerste wedstrijd in Madrid niet goedmaken. De Spurs wonnen wel, met 3-2, mede door twee treffers van Simons.

14 uur geleden
FC Barcelona loopt na rust weg bij Newcastle en wint met 7-2

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ten koste van Newcastle United de kwartfinale van de Champions League bereikt. Het elftal van trainer Hansi Flick won met liefst 7-2. Halverwege leidde Barcelona met 3-2. Het eerste duel in Newcastle was in 1-1 geëindigd.

16 uur geleden
Paris Saint-Germain enkele weken zonder geblesseerde Barcola

PARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain kan de komende weken niet beschikken over Bradley Barcola. De aanvaller heeft dinsdag aan de met 3-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Chelsea in de Champions League een enkelblessure overgehouden.

18 uur geleden
Braga volgt voorbeeld Sporting en buigt in Europa achterstand om

BRAGA (ANP) - SC Braga heeft zich als eerste ploeg gekwalificeerd voor de kwartfinale van de Europa League. De Portugezen wonnen in eigen stadion met 4-0 van de Hongaarse club Ferencváros, nadat zij donderdag het uitduel nog met 2-0 hadden verloren.

18 uur geleden
Feyenoord-directeur Te Kloese noemt bedreigingen 'heel vervelend'

ROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese noemt bedreigingen die hij vanuit zijn eigen club krijgt "heel vervelend" en "moeilijk". Dat zei de algemeen directeur van Feyenoord in een gesprek met ESPN. "Het zou stoer zijn om te zeggen dat het me niks doet", aldus Te Kloese.

19 uur geleden