Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Suárez neemt met gelijkspel afscheid van nationale ploeg Uruguay

Suárez neemt met gelijkspel afscheid van nationale ploeg Uruguay

MONTEVIDEO (ANP/AFP) - Luis Suárez heeft zijn laatste wedstrijd voor Uruguay niet kunnen opluisteren met een overwinning. De 37-jarige aanvaller, die onlangs zijn afscheid van de nationale ploeg aankondigde, kwam met zijn land niet verder dan een doelpuntloos gelijkspel in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Paraguay.

Suárez, die samen met zijn familie het veld opkwam, werd door de fans geëerd voor het duel in Montevideo. Ook was er een videoboodschap te zien van zijn goede vriend en ploeggenoot Lionel Messi.

"Uruguay is groter dan elke speler", zei de geëmotioneerde Suárez tijdens een toespraak in het stadion. "Vanaf morgen ben ik gewoon een supporter."

De topscorer aller tijden van Uruguay speelde in 2007 zijn eerste interland en tekende voor 69 doelpunten in 142 wedstrijden. De oud-speler van onder meer FC Groningen, Ajax, Liverpool en FC Barcelona speelt tegenwoordig bij het Amerikaanse Inter Miami, samen met Messi.

Uruguay staat na zeven wedstrijden op de tweede plaats in de Zuid-Amerikaanse kwalificatiegroep met 14 punten, 4 punten minder dan Argentinië. Nummer 4 Brazilië heeft 10 punten na een 1-0-zege op Ecuador. Real Madrid-aanvaller Rodrygo maakte het enige doelpunt.

Meer uit Voetbal

Excelsior neemt afstand van degradatiezone met thuiszege op PEC

ROTTERDAM (ANP) - Excelsior heeft met een thuiszege op PEC Zwolle (2-1) afstand genomen van de laatste plaatsen in de Eredivisie. De Rotterdammers waren met name in de eerste helft sterker, maar scoorden toen maar één keer. PEC kwam vlak na rust via een zeldzaam doelpunt van Ryan Thomas op gelijke hoogte, de Georgiër Irakli Yegoian bezorgde de thuisploeg in de slotfase alsnog een benauwde overwinning.

36 minuten geleden
Liverpool profiteert tegen Spurs van vroege rode kaart Simons

LONDEN (ANP) - Liverpool heeft de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur gewonnen (1-2). De ploeg van trainer Arne Slot sloeg toe na rust, toen de thuisploeg al even met tien man speelde.

38 minuten geleden
RB Leipzig verliest van Leverkusen en zakt naar vierde plaats

LEIPZIG (ANP) - RB Leipzig gaat de winterstop in als nummer 4 van de Bundesliga in plaats van als eerste achtervolger van koploper Bayern München. Bayer Leverkusen was in Leipzig met 3-1 te sterk en nam de derde plaats over. Vrijdag verdrong Borussia Dortmund de Oost-Duitsers al van de tweede plaats door een zege op Borussia Mönchengladbach (2-0).

39 minuten geleden
Simons krijgt rode kaart voor zware tackle op Van Dijk

LONDEN (ANP) - Xavi Simons heeft zichzelf en Tottenham Hotspur een slechte dienst bewezen. De middenvelder werd in de 32e minuut van de thuiswedstrijd tegen Liverpool van het veld gestuurd na een zware tackle op Virgil van Dijk, zijn aanvoerder bij Oranje.

2 uur geleden
Ajax begint met middenvelder Steur tegen NEC

NIJMEGEN (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen NEC. De 17-jarige middenvelder krijgt het vertrouwen van interim-trainer Fred Grim na zijn goede spel van vorige week tegen Feyenoord.

2 uur geleden
De Graafschap knokt zich naar uitzege bij TOP Oss

OSS (ANP) - De Graafschap heeft de eerste helft van het seizoen als nummer 3 van de Keuken Kampioen Divisie afgesloten. De ploeg uit Doetinchem won de uitwedstrijd tegen TOP Oss (2-3), na een achterstand van 2-0.

2 uur geleden
Heerenveen na bekerzege in Kuip ook te sterk voor Heracles Almelo

ALMELO (ANP) - SC Heerenveen is er na de bekerzege tegen Feyenoord in geslaagd ook de laatste Eredivisiewedstrijd voor de winterstop met een overwinning af te sluiten. De ploeg van trainer Robin Veldman was in Almelo met 0-3 te sterk voor Heracles.

2 uur geleden