Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Suárez laat tranen vrije loop na landstitel met Atlético

Suárez laat tranen vrije loop na landstitel met Atlético

VALLADOLID (ANP) - Luis Súarez liet zijn tranen de vrije loop nadat hij met Atlético Madrid de landstitel had veiliggesteld. De maker van de winnende treffer van het uitduel met Real Vallodolid (1-2) ging na het laatste fluitsignaal even op de grasmat zitten. Veel ging door hem heen, ook zijn pijnlijke vertrek vorig jaar bij FC Barcelona.

"Het was zo'n moeilijke situatie", zei hij even later. "De manier waarop ze daar plotseling op mij neerkeken. Ze hebben mij gekleineerd. Ze hadden me niet meer nodig. Veel mensen hebben met mij geleden. Mijn vrouw en mijn kinderen hadden dit ook nog nooit meegemaakt. Het heeft ze pijn gedaan."

"Maar gelukkig opende Atlético de deuren voor me", zei de 34-jarige oud-aanvaller van FC Groningen, Ajax en Liverpool. "We mogen terugkijken op een geweldig seizoen. Na de winterstop ging het niet makkelijk meer. We hebben lastige momenten gekend. Maar we waren toch de meest constante ploeg. We zijn terecht kampioen", zei de spits die tegen Real Valladolid zijn 21e competitietreffer maakte.

Suárez is goed contact blijven houden met Lionel Messi, de aanvaller die deze zomer mogelijk vertrekt bij Barcelona. Messi kwam afgelopen week met zijn vrouw naar Madrid voor een etentje met de familie Suárez. "Hij zal nu blij voor mij zijn", zei Suárez. "Omdat we vrienden zijn, dat is het belangrijkste. Hij wenste me voor de wedstrijd veel succes en vertelde me dat ik het verdiende."

Meer uit Voetbal

FC Barcelona neemt Gordon over van Newcastle United

BARCELONA (ANP) - Anthony Gordon verlaat Newcastle United voor FC Barcelona. De kampioen van Spanje betaalt volgens veel media maximaal 80 miljoen euro voor de aanvaller die zijn handtekening onder een vijfjarig contract heeft gezet.

1 uur geleden
Voetbalsters PSV verslaan Ajax en winnen Eredivisie Cup

EINDHOVEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben de Eredivisie Cup gewonnen. Ze versloegen in de finale Ajax in Eindhoven (3-0). Chimera Ripa, Fenna Kalma en Sisca Folkertsma maakten de doelpunten op de Herdgang in Eindhoven.

1 uur geleden
NAC Breda neemt afscheid van verdediger Leemans

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft afscheid genomen van Clint Leemans. De naar de eerste divisie gedegradeerde club heeft besloten het contract van de verdediger niet te verlengen.

1 uur geleden
Voetballers Iran verslaan Gambia op weg naar WK

ANTALYA (ANP) - De voetballers van Iran hebben een oefenwedstrijd tegen Gambia gewonnen (3-1). Aria Yousefi, Ramin Rezaeian en Mehdi Taremi maakten de doelpunten voor de WK-deelnemer in Antalya.

2 uur geleden
Coach Arteta: Timber fit voor basisplaats bij Arsenal in finale

BOEDAPEST (ANP) - Jurriën Timber is fit voor een basisplaats in de finale van de Champions League. Dat vertelde zijn trainer Mikel Arteta op een persconferentie in Boedapest, waar zaterdag de eindstrijd tegen Paris Saint-Germain op het programma staat. "Hij is fit en kan starten", zei de trainer die Arsenal dit seizoen naar de eerste landstitel sinds 2004 leidde.

2 uur geleden
Miedema terug in selectie Manchester City voor finale FA Cup

MANCHESTER (ANP) - Vivianne Miedema maakt zondag deel uit van de selectie van Manchester City voor de finale van de FA Cup tegen Brighton & Hove Albion. De Nederlandse spits raakte begin april geblesseerd en miste daardoor de twee WK-kwalificatiewedstrijden tegen Frankrijk. Miedema maakt geen deel uit van de selectie van Oranje voor de twee komende WK-kwalificatieduels met Ierland (5 juni) en Polen (9 juni).

6 uur geleden
Gastlanden WK voetbal nemen maatregelen tegen uitbraak ebola

WASHINGTON (ANP/DPA) - De Verenigde Staten, Canada en Mexico nemen bij het wereldkampioenschap voetbal maatregelen vanwege de uitbraak van ebola in Centraal-Afrika. Dat heeft de Amerikaanse regering namens de drie organiserende landen aangekondigd.

7 uur geleden