Suárez laat tranen vrije loop na landstitel met Atlético
VALLADOLID (ANP) - Luis Súarez liet zijn tranen de vrije loop nadat hij met Atlético Madrid de landstitel had veiliggesteld. De maker van de winnende treffer van het uitduel met Real Vallodolid (1-2) ging na het laatste fluitsignaal even op de grasmat zitten. Veel ging door hem heen, ook zijn pijnlijke vertrek vorig jaar bij FC Barcelona.
"Het was zo'n moeilijke situatie", zei hij even later. "De manier waarop ze daar plotseling op mij neerkeken. Ze hebben mij gekleineerd. Ze hadden me niet meer nodig. Veel mensen hebben met mij geleden. Mijn vrouw en mijn kinderen hadden dit ook nog nooit meegemaakt. Het heeft ze pijn gedaan."
"Maar gelukkig opende Atlético de deuren voor me", zei de 34-jarige oud-aanvaller van FC Groningen, Ajax en Liverpool. "We mogen terugkijken op een geweldig seizoen. Na de winterstop ging het niet makkelijk meer. We hebben lastige momenten gekend. Maar we waren toch de meest constante ploeg. We zijn terecht kampioen", zei de spits die tegen Real Valladolid zijn 21e competitietreffer maakte.
Suárez is goed contact blijven houden met Lionel Messi, de aanvaller die deze zomer mogelijk vertrekt bij Barcelona. Messi kwam afgelopen week met zijn vrouw naar Madrid voor een etentje met de familie Suárez. "Hij zal nu blij voor mij zijn", zei Suárez. "Omdat we vrienden zijn, dat is het belangrijkste. Hij wenste me voor de wedstrijd veel succes en vertelde me dat ik het verdiende."
Meer uit Voetbal
SAO PAULO (ANP) - Zakaria Labyad vervolgt zijn loopbaan bij Corinthians. De in Utrecht geboren voetballer wordt ploeggenoot van Memphis Depay, die zich hard heeft gemaakt voor zijn komst. Dat heeft de club uit São Paulo bekendgemaakt.
15 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Vitezslav Jaros heeft vrijdag een zware knieblessure opgelopen tijdens de training van Ajax. De Tsjechische doelman komt dit seizoen niet meer in actie voor de club uit Amsterdam. Volgens Ajax moet de van FC Liverpool gehuurde keeper geopereerd worden.
17 uur geledenMILAAN (ANP/DPA) - Kirsty Coventry gaat onderzoeken of FIFA-voorzitter Gianni Infantino de regels heeft overtreden door een overeenkomst te sluiten met de nieuwe Vredesraad van de Amerikaanse president Donald Trump. Dat heeft de voorzitter van het Internationaal Olympisch Comité (IOC) bekendgemaakt in Milaan.
18 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid is woensdag in het uitduel met Benfica niet van het veld gestapt omdat Vinícius Júnior zelf verder wilde spelen. De Braziliaanse aanvaller werd naar eigen zeggen racistisch uitgescholden door tegenstander Gianluca Prestianni. Vinícius attendeerde de scheidsrechter van het duel in de tussenronde van de Champions League daarop en verliet even het speelveld. Na ruim tien minuten besloot hij de wedstrijd toch te hervatten.
19 uur geledenMANCHESTER (ANP) - De rentree van Matthijs de Ligt bij Manchester United laat nog even op zich wachten. "Hij werkt erg hard om terug te komen, maar hij is nog niet ver genoeg", zei trainer Michael Carrick tijdens een persconferentie voor het uitduel van maandag met Everton in de Premier League.
22 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie wil nieuweling Raheem Sterling zondag graag speelminuten geven in de Eredivisiewedstrijd tegen Telstar. Dat zei hij vrijdag tijdens een persconferentie.
23 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn is voorlopig niet inzetbaar voor Feyenoord. Dat heeft trainer Robin van Persie vrijdagmiddag bevestigd tijdens een persconferentie in aanloop naar de thuiswedstrijd tegen Telstar. De middenvelder raakte geblesseerd in de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles, nadat hij de eveneens geblesseerde Oussama Targhalline had vervangen.
23 uur geleden