
Strootman wint met Marseille eerste duel na besmettingsgolf
MARSEILLE (ANP) - Olympique Marseille heeft de eerste competitiewedstrijd in het nieuwe seizoen gewonnen. De ploeg van basisspeler Kevin Strootman versloeg Stade Brestois met 3-2. Voor de bezoekers uit Marseille kwamen Florian Thauvin en Duje Caleta-Car (twee) tot scoren. Strootman werd in de 72e minuut gewisseld. Hij meldt zich normaal gesproken maandag in Zeist bij de selectie van het Nederlands elftal.
Olympique had op vrijdag 21 augustus de Franse competitie moeten openen met het duel tegen Saint-Etienne. Die wedstrijd moest echter worden uitgesteld vanwege een golf aan coronabesmettingen bij de club uit Marseille.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft zich drie dagen voor de thuiswedstrijd tegen Feyenoord in de Champions League naar een overwinning in La Liga geknokt. De ploeg van trainer Diego Simeone won de thuiswedstrijd tegen Cádiz (3-2), na een achterstand van 0-2.
18 minuten geledenWAALWIJK (ANP) - Doelman Etienne Vaessen van RKC heeft het ziekenhuis verlaten. Dat zei aanvaller Michiel Kramer van de club uit Waalwijk bij programma Studio Voetbal van de NOS.
35 minuten geledenPARIJS (ANP) - Voetballers Ousmane Dembélé, Randal Kolo Muani, Layvin Kurzawa en Achraf Hakimi van Paris Saint-Germain hebben spijt dat ze beledigde liederen hebben gezongen over Olympique Marseille. Ze werden vorige week gefilmd na een zege van 4-0 op een van de tegenstanders van Ajax in de Europa League.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Voetbalster Jill Roord heeft meteen gescoord bij haar competitiedebuut voor Manchester City. De international maakte het tweede doelpunt in de 2-0-zege van haar club bij West Ham United.
2 uur geledenBERGAMO (ANP) - Directe concurrenten Atalanta en Juventus hebben elkaar zondag in evenwicht gehouden in de Serie A. In Bergamo werd het 0-0. Bij Atalanta stonden de Nederlanders Teun Koopmeiners en Marten de Roon in de basis.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Jan van Halst keert niet meer terug in de raad van commissarissen van Ajax. Hij vindt het niet zuiver om weer zitting te nemen in het toezichtsorgaan van de club uit Amsterdam als op 15 maart zijn tijdelijk dienstverband als algemeen directeur afloopt.
3 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ is ook na dit weekend de nummer twee van de Eredivisie. De ploeg van trainer Pascal Jansen won in eigen huis met 4-0 van Fortuna Sittard, dat na zondag op plek negen staat in de competitie.
4 uur geleden