Stremming Vossemeersebrug door werkzaamheden aan hangeraansluiting
OUD-VOSSEMEER - De Vossemeersebrug is van maandag 20 maart tot en met vrijdag 7 april gestremd voor autoverkeer vanwege werkzaamheden. De hangeraansluitingen van de brug worden dan vrijgemaakt van corrosie en geconserveerd.
De hangeraansluitingen van de brug hebben onderhoud nodig. Deze verbinden de hangerstangen met de boog en het wegdek. Het onderhoud aan de hangeraansluitingen is van belang om deze te beschermen. Om dit te doen wordt corrosie verwijderd, vervolgens worden meerdere verflagen aangebracht ter bescherming.
De werkzaamheden worden uitgevoerd vanuit hoogwerkers die op de brug staan. Om de werkzaamheden veilig uit te kunnen voeren is het noodzakelijk om de brug te stremmen voor autoverkeer.
Hinder
De Vossemeersebrug is van maandag 20 maart 06.00 uur tot en met vrijdag 7 april 23.00 uur gestremd voor autoverkeer. Fietsers en bromfietsers kunnen tijdens de werkzaamheden wel gebruik maken van de brug. Autoverkeer wordt gedurende de werkzaamheden omgeleid via de Slaakbrug bij Sint-Philipsland. De omleidingsroute wordt met gele borden aangegeven, en loopt via de Molenweg – N257 (Zeelandweg-West) – Provincialeweg en N656 (Krabbekreekweg en Broekseweg) en vice versa. De extra reistijd bedraagt circa 10 minuten. Voor de scheepvaart op het Schelde-Rijnkanaal leiden de werkzaamheden niet tot hinder.
Meer uit Tholen
SINT PHILIPSLAND - De brandweer heeft zondagmiddag een buitenbrand geblust die mogelijk is aangestoken door vandalen. De brand woedde in een rietkraag aan de Rijksweg in Sint Philipsland.
1 uur geledenSINT-MAARTENSDIJK - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Tony en Jannie van Chastelet,Fitnesscentrum Bodyzone.
6 uur geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.
9 uur geledenTHOLEN - Op maandag 27 april viert heel het land Koningsdag met vrijmarkten, muziek en oranjefeesten. In Tholen-stad pakken de organisatoren het net als vorig jaar aan: het ringrijden keert terug op de Markt en de dag wordt afgesloten met een vuurwerkshow bij de Oesterputten.
1 dag geledenTHOLEN - De Zero Waste Week komt van 18 tot en met 24 april voor het eerst naar Tholen. Tijdens deze week leren inwoners hoe ze afval kunnen verminderen. Er zijn workshops, een wandeltocht en een handwerkcafé.
1 dag geledenTHOLEN - Tijdens voorbereidende schoonmaakwerkzaamheden bij buitenzwembad De Spetter in Tholen is schade aan het tegelwerk geconstateerd. Plaatselijk laten het tegelwerk en de glazuurlaag los, wat zeer scherpe randen veroorzaakt. Dit zorgt voor een veiligheidsrisico en dat de geplande openingsdatum in mei niet haalbaar zal zijn.
2 dagen geledenTHOLEN / RIJSBERGEN / BREDA - Het Openbaar Ministerie (OM) heeft donderdag een gevangenisstraf van 5,5 jaar geëist tegen een 61-jarige man uit Tholen. De man is eigenaar van een Nederlandse zeeschip, waarmee twee cocaïnetransporten vanuit Zuid-Amerika en Afrika waren gepland. Tegen een 48-jarige man uit Rijsbergen eiste het OM een gevangenisstraf van 3,5 jaar voor zijn aandeel in de zaak. Een vrouw van 49 uit Breda wordt verdacht van schuldwitwassen van crimineel geld. Tegen haar werd een taakstraf geëist.
2 dagen geleden