Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

StreetPlug biedt als enige bedrijf ter wereld ondergrondse laadvoorzieningen aan

StreetPlug biedt als enige bedrijf ter wereld ondergrondse laadvoorzieningen aan

Elektrisch rijden is de toekomst en daar speelt het Thoolse bedrijf StreetPlug op in. Sterker nog. StreetPlug is toonaangevend in de branche. Als enige bedrijf ter wereld biedt StreetPlug ondergrondse laadvoorzieningen voor elektrische auto's aan. De hele internationale ev-laadmarkt kijkt naar de ondergrondse laadvoorziening die op Thoolse bodem is ontwikkeld. En dát is iets om trots op te zijn. Sterker nog, het smaakt absoluut naar meer. 

Innovatie en creativiteit. Dat is waar het binnen het Thoolse bedrijf om draait. Men wil een leidende rol spelen in de laadinfrastructuur om zo de samenleving en daarbij de wereld te verduurzamen.Volgens salesmanager Patrick Lasaroms gaat dat lukken. "Bij StreetPlug ontwikkelen we continu producten die voor de gebruiker uitblinken in gebruiksgemak en kwaliteit." De hele internationale ev-laadmarkt kijkt naar de ondergrondse laadvoorziening die op Thoolse bodem is ontwikkeld. "Ook het deksel van de StreetPlug is onlangs opgefrist met een aangepast design. Daarnaast zijn we een laadpaal aan het ontwikkelen die aansluit op de look and feel van de StreetPlug",aldus Lasaroms."In de toekomst zullen steeds vaker woonwijken en zelfs steden worden ontwikkeld die smart, beter, mooier, veiliger en duurzamer zijn. Slimme, duurzame vervoersmiddelen gaan dan gepaard met slimme laadinfrastructuur. De StreetPlug kan hier een belangrijke rol in vervullen en het elektrisch laden in de toekomst vorm geven of zelfs de standaard zetten. Daar zijn we als Thools bedrijf dan ook trots op." 

Meer uit Tholen

Automobilist verliest macht over het stuur bij Sint-Annaland en slaat over de kop

SINT-ANNALAND - Op de Plaatweg bij Sint-Annaland is woensdagmiddag een auto over de kop geslagen. Het voertuig kwam uiteindelijk weer op zijn wielen tot stilstand. De auto raakte zwaar beschadigd.

4 uur geleden
Na diefstal van kostbare sieraden opent De Meestoof een expositie over geld

SINT-ANNALAND - Na een roerig jaar met de diefstal van gouden Thoolse sieraden pakt streekmuseum De Meestoof in Sint-Annaland de draad weer op. De nieuwe wisseltentoonstelling 'Van schelpen tot bitcoin' gaat over geld, maar echte gouden munten zijn er niet te zien. Het museum heeft geleerd van de brute diefstal juni vorig jaar. Sindsdien is er hard gewerkt om de beveiliging op orde te brengen.

21 uur geleden
Ondernemersbijeenkomst Aan Tafel! in Sint-Annaland

[Advertorial] SINT-ANNALAND - Je bent ondernemer. Je draagt verantwoordelijkheid en maakt impact. Wil je ook meer betekenis geven aan je ondernemerschap? Schuif dan op dinsdagavond 12 mei om 18.00 uur aan bij Kwekerij Kaljouw in Sint-Annaland. Geniet met andere ondernemers van een heerlijk diner én verdiepende gesprekken. Het thema is 'Ondernemen met vrucht'.

1 dag geleden
Leo en Paulina zetten zich in voor kwetsbare kinderen: ‘Een kind verdient het om onbezorgd te zijn’

OUD-VOSSEMEER - Leo en Paulina Konijn zetten zich al jarenlang in om kinderen die het thuis moeilijk hebben een fijne vakantie te bezorgen. Als gastgezin voor Stichting Europa Kinderhulp vangen zij iedere zomer zogenoemde 'vakantiekinderen' op. Daarnaast bieden zij ook opvang via pleegzorg. Samen heeft het echtpaar zes kinderen en zeven kleinkinderen.

1 dag geleden
Zilver voor turnster Noëlle van Olympia Tholen op individuele regiofinale

THOLEN - Noëlle Schakenbos van gymnastiekvereniging Olympia Tholen heeft een zilveren medaille veroverd op de individuele regiofinale turen (pupil 3 niveau 7) in Sprang-Capelle. Een mooie afsluiting van het seizoen voor Noëlle.Ze begon haar finale op sprong. Een fijn onderdeel om op te beginnen en hier scoorde ze met beide sprongen (een overslag tot stand en een arabier tot kniezit) ook goed op. De scores van de andere finalisten lagen dicht bij elkaar. Door naar de brug, het moeilijkste onderdeel voor Noëlle. Inturnen ging nog niet helemaal lekker, maar tijdens de wedstrijd kon ze haar oefening goed doorturnen. Op dit toestel moest Noëlle iets inleveren qua punten op de andere meiden, maar dat maakte ze op het volgende toestel weer helemaal goed.

2 dagen geleden
SGP schuift Kees Knulst naar voren als extra wethouder in het college

THOLEN - De SGP draagt fractievoorzitter Kees Knulst voor als extra wethouder. Hij moet het college verder versterken. Uit het rapport van de verkenningsronde bleek dat de SGP, CU en VVD hun samenwerking zouden voortzetten. Ook werd de uitbreiding van het college met een vierde wethouder door de meeste fracties gerechtvaardigd geacht, gezien de omvang van de bestuurlijke opgaven die op tafel liggen.

2 dagen geleden
Tank leeg, grens over: Tholenaren ontvluchten dure tankstations op het eiland

THOLEN - Wie deze dagen op het eiland Tholen wil tanken, moet diep in de buidel tasten. Met de Belgische grens op een kleine twintig minuten is een uitstapje over de grens een serieuze overweging voor veel inwoners. Wie zijn auto wil aftanken met Euro 95 bij één van de tien Thoolse tankstations, moest vorige week gemiddeld 2,44 euro per liter afrekenen. Voor diezelfde liter moet bij onze zuiderburen slechts 1,88 euro worden afgerekend. Op een volle tank loopt de besparing al snel op. 

2 dagen geleden