
Storing op het spoor treft ook Arriva en Keolis
DEN HAAG (ANP) - De landelijke storing op het treinspoor treft ook vervoerders Arriva en Keolis. Volgens een woordvoerster zijn er storingen op het Arriva-netwerk rond Zwolle en Eindhoven.
Het is nog niet precies bekend wat voor storing het is, Volgens de NS gaat het om een fout bij het telefonie-systeem. De vervoerders hebben nog geen idee tot wanneer de storing duurt.
Meer uit Binnenland
ZWOLLE (ANP) - Voor het zestien jaar lang seksueel misbruiken van zijn zoon is dinsdag tien jaar cel geëist tegen een 53-jarige man uit Zwolle. De 52-jarige moeder, die later bij het misbruik betrokken werd, moet wat het Openbaar Ministerie betreft zeven jaar de cel in. De zoon werd vanaf zijn vierde levensjaar misbruikt.
39 minuten geledenZEIST (ANP) - Het aantal zware tuchtzaken in het amateurvoetbal is afgelopen seizoen afgenomen terwijl het aantal wedstrijden is gestegen. Dat meldt de KNVB dinsdag. Een jaar eerder steeg het aantal zware tuchtzaken juist. Door de eerdere stijging nam de voetbalbond afgelopen seizoen een aantal maatregelen.
40 minuten geledenNEW YORK (ANP) - De film Beyond Silence van regisseur Marnie Blok is bekroond op het Tribeca Filmfestival in New York. De korte film gaat over het doorbreken van de stilte rondom seksueel misbruik en grensoverschrijdend gedrag. Beyond Silence werd bekroond als beste korte film.
1 uur geledenARNHEM (ANP) - De drie mannen die worden verdacht van brandstichting in de Arnhemse binnenstad ontkennen de brand te hebben gesticht of beschuldigen elkaar. Hun advocaten vroegen de rechtbank dinsdag het voorarrest van de mannen op te heffen, maar die verzoeken wees de rechtbank af.
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Koning Willem-Alexander ontvangt volgende week dinsdag tijdens de NAVO-top niet alleen de Amerikaanse president Donald Trump en diens Oekraïense collega Volodymyr Zelensky, maar ook de leiders van onder meer Japan en Australië. Zij schuiven aan voor een diner met een veertigtal wereldleiders op Paleis Huis ten Bosch.
1 uur geledenNIEUWEGEIN (ANP) - De gemeente Nieuwegein wist niet dat de bouw van de vorig jaar ingestorte parkeergarage op sommige punten anders is uitgevoerd dan in de plannen stond. Daardoor deed de gemeente geen extra controles, stelt het college van burgemeester en wethouders in een brief aan de gemeenteraad.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het Openbaar Ministerie bevestigt dat het asbestbedrijf Eternit in Goor gaat vervolgen. Aanklagers houden de onderneming verantwoordelijk voor de dood van drie mensen die ziek werden door langdurige blootstelling aan kankerverwekkende asbestvezels. Het OM stelt dat Eternit werknemers "willens en wetens" ernstige gezondheidsrisico's heeft laten lopen.
2 uur geleden