Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Stichting Tholen Beter Bekend boekt successen

Stichting Tholen Beter Bekend boekt successen

THOLEN - Stichting Tholen Beter Bekend kan terugkijken op twee vruchtbare jaren. Er wordt volop geïnvesteerd in het eiland en dat is niet onopgemerkt gebleven. Alleen al het laatste jaar steeg het ledenaantal van twintig naar maar liefst zeventig. Ook komend jaar gaan alle partijen inzetten op het vergroten van de bekendheid van de gemeente Tholen om zo op termijn de doelstelling van 5% meer inwoners, 5% meer werkgelegenheid en 5% meer toeristen te behalen. "Door de inspanningen en de mooie plannen voor de toekomst is er alle vertrouwen dat deze doelstelling gehaald wordt", aldus het stichtingbestuur.

De Stichting Tholen Beter Bekend is in februari 2016 opgericht om de gehele gemeente Tholen beter op de kaart te zetten. En met succes, want zo kwam de gemeente Tholen bijvoorbeeld al landelijk 'in the picture' tijdens de opening van het kreeftenseizoen. Sinds september 2017 is de Stichting Tholen Beter Bekend uitgebreid met een speciaal marketingteam, waardoor de stichting nog meer stappen kon gaan zetten. Dit team zette zich onder andere in om Tholen digitaal beter vindbaar te maken. "Mensen weten Tholen nu niet gemakkelijk te vinden. Er zijn ook weinig mensen die online op Tholen zoeken. Op de naam Zeeland wordt veel meer gezocht. Daar willen we gebruik van maken. Zo zorgen we dat als er straks gezocht wordt op 'wandelen of fietsen in Zeeland' dat Tholen dan bovenaan het lijstje komt te staan", legde de stichting eerder in de Bode al uit.

Marketingteam

Het marketingteam wil nog meer gaan realiseren en heeft om dat voor elkaar te krijgen de steun van het bedrijfsleven gezocht én gevonden. Het ledenaantal is dit jaar gegroeid van 20 naar 70. "Dit door persoonlijke gesprekken met ondernemers uit de diverse sectoren. Campings, restaurants, hotels en jachthavens zijn de leden van het eerste uur. Zij worden nu aangevuld door onder andere makelaars, projectontwikkelaars, winkeliers, schilders, installatiebedrijven, zakelijke dienstverleners, media en groot zakelijke ondernemers. Door hun bijdrages is het mogelijk dat we de promotie van de eilanden Tholen en Sint Philipsland op een kwalitatief hoog niveau continueren", zegt men.

Bouwgronden

STBB heeft ook grote plannen met eilandtholen.nl. "Die breiden we verder uit én we stimuleren de groei van het aantal volgers via de social mediakanalen. Met bijna 8.000 volgers is de Facebookpagina Eiland Tholen inmiddels de grootste in haar soort. Voor het nieuwe jaar komt de promotiefocus voor de sector recreëren te liggen op wandel- en fietsroutes. Bij wonen wordt expliciet gemeentelijke bouwgronden gepromoot in Poortvliet en Sint-Annaland, maar ook nieuwbouwprojecten en het bestaande woningaanbod in de kijker gezet. Voor de sector ondernemen ligt de nadruk op de verkoop van bouwkavels en het helpen bij het invullen van vacatures, hét probleem voor vele Thoolse ondernemingen", weet te stichting te vertellen. Ook gaat onder de vlag van Stichting Tholen Beter Bekend in 2020 een nieuwe Thoolse Gastheertraing van start, worden de Toeristische Informatiepunten verder uitgebreid en zijn er plannen voor een blog- en vlogtour. "Het uitbouwen van het Tholen Plein tijdens de Contacta staat ook op het wensenlijstje", zegt STBB.

Wie belangstelling heeft voor een vrijblijvend gesprek over het lidmaatschap, hoeft slechts een mailtje te sturen naar [email protected] of te bellen met Jack Westdorp op 06-53935773.

Meer uit Tholen

Twee ruiten van The Saloon in Tholen ingegooid: ‘Kom het oplossen als een man’

THOLEN - Bij The Saloon in Tholen zijn vorige week vrijdag stenen door de ruiten van de kapperszaak gegooid. Eigenaar Karzan Karim tast nog altijd in het duister wie dit heeft gedaan. Hij schat de schade op een paar duizend euro en hoopt dat de daders zich melden. "Je hebt de ruiten kapot gemaakt als een kind, kom het oplossen als een man."

10 uur geleden
Thoolse kinderen kunnen weer gratis kennismaken met sporten en hobby’s

THOLEN - Basisschoolkinderen in de gemeente Tholen kunnen vanaf volgende week weer kennismaken met allerlei sporten, activiteiten en hobby's. Het vertrouwde boekje Jij op Tholen is namelijk terug, maar heeft dit jaar een nieuwe naam en een frisse uitstraling: Sjors Sportief & Creatief.

13 uur geleden
Haringvlietbrug in beide richtingen twee nachten dicht voor onderhoud

WEST-BRABANT/THOLEN - De Haringvlietbrug is deze week twee nachten afgesloten vanwege onderhoudswerkzaamheden. Rijkswaterstaat sluit zowel de hoofdrijbaan als de parallelbaan in beide richtingen af. De afsluiting geldt van woensdag 23 op donderdag 24 september en van donderdag 24 op vrijdag 25 september, telkens van 22.00 tot 05.00 uur.

17 uur geleden
UWV: Kinderopvangen in Zeeland kampen met groeiend tekort aan personeel

ZEELAND - Wie in de kinderopvang wil werken, heeft de komende jaren volop kansen. In Zeeland zijn momenteel ruim 8,5 vacatures voor iedere kortdurende werkzoekende met een beroep in de kinderopvang. Tegelijkertijd dreigt het personeelstekort fors op te lopen.

1 dag geleden
Thoolse lezersfoto van de week: ‘De Oesterdam aan het einde van de dag’

THOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.

1 dag geleden
Duizenden zeldzame schorzijdebijen geteld op Tholen en Zuid-Beveland

THOLEN - Stichting Landschapsbeheer Zeeland (SLZ) zet zich al sinds 2007 in voor het herstel van het leefgebied van de schorzijdebij. Met succes: afgelopen maandag telden ecologen van SLZ ruim 5.500 bijen bij 27 verschillende nestheuvels op Sint Philipsland, Tholen en Zuid-Beveland.

2 dagen geleden
Demonstratie tegen noodopvang in Tholen verloopt rustig

THOLEN- Meer dan honderd tegenstanders van de geplande noodopvang aan de Postweg verzamelden zich vrijdagavond voor het gemeentehuis om te protesteren. Waar een eerdere demonstratie begin deze maand nog eindigde met ingrijpen van de politie, bleef het dit keer rustig. 

2 dagen geleden