Stichting STAD houdt na meer dan 20 jaar op met bestaan
THOLEN - Stichting STAD houdt op met bestaan. Na meer dan 20 jaar activiteiten te hebben georganiseerd voor de Thoolse jeugd, stopt de stichting met haar activiteiten. “We kijken met trots terug op alles wat wij als klein bestuur, met een kleine groep betrokken vrijwilligers, hebben georganiseerd.”
Stichting STAD was op Tholen onder andere verantwoordelijk voor het organiseren van het rommelpotten op Oudjaarsdag, de viering van Koninginnedag en de Koningsspelen. Maar ook de ijsvereniging was onderdeel van de stichting.
“Als laatste activiteit hebben wij de intocht van Sinterklaas overgenomen van Ondernemersvereniging Tholen”, aldus de stichting. “Natuurlijk konden we rekenen op hulp van meerdere betrokken vrijwilligers en andere organisaties en bedrijven.”
Opheffen
De afgelopen jaren werd het voor de stichting steeds moeilijker om vrijwilligers te vinden. “We willen innoveren en blijvend aansluiting vinden bij de Thoolse bevolking, maar het miste aan slagkracht.” De knoop doorhakken om de stichting op te heffen is uiteindelijk definitief geworden, doordat enkele bestuursleden aangaven op korte termijn terug te willen treden na tientallen jaren trouwe en actieve dienst.
Stichting Tholen Sterk
Stichting Tholen Sterk neemt de organisatie van de sinterklaasintocht in Tholen over van stichting STAD. “We hebben er het volste vertrouwen in dat de organisatie van de sinterklaasintocht bij Tholen Sterk in zeer goede handen is.”
Meer uit Tholen
THOLEN - Carbid Stichting Tholen is weer klaar voor een nieuwe editie. Carbidschieten is vooral een traditie die in het oosten van het land zijn oorsprong heeft. Toch is het ook al geruime tijd een evenement dat op Tholen wordt georganiseerd.
17 uur geledenTHOLEN - Arjan Deurloo heeft vragen gesteld over de nieuwe onderhoudswerkzaamheden aan de Thoolse brug. Voor inwoners komen de nieuwe afsluitingen hard aan, want wanneer houdt het op? Ook in de gemeenteraad is dit niet onopgemerkt gebleven.
22 uur geledenSINT-ANNALAND - Aan het einde van dit seizoen neemt Wim Nieuwland afscheid als hoofdtrainer van voetbalvereniging WHS uit Sint-Annaland. Beide partijen hebben gekeken of ze nog een seizoen met elkaar door konden gaan, maar die gesprekken hebben niet tot een akkoord geleid.
1 dag geledenTHOLEN - Rijkswaterstaat voert in januari en februari onderhoud uit aan de Tholensebrug. Daarom is de brug zes avonden en nachten afgesloten voor weggebruikers. Het verkeer wordt omgeleid via de Oesterdam en moet daardoor rekening houden met extra reistijd.
1 dag geledenTHOLEN - De Top 2000 gaat traditiegetrouw op Eerste Kerstdag weer van start. De landelijke top 10 is dit jaar grotendeels hetzelfde gebleven, maar in elke regio ziet het stemgedrag er net even anders uit. Ook Tholenaren kozen hun eigen favorieten en dit is hoe zij hebben gestemd.
1 dag geledenWEST-BRABANT/THOLEN - Het Bravis ziekenhuis biedt vanaf januari een nieuwe behandeling aan voor mannen met plasklachten door een vergrote prostaat. Tijdens de zogenoemde Rezum-behandeling wordt met stoom overtollig prostaatweefsel behandeld. Deze methode is minder ingrijpend en heeft minder gevolgen dan een operatie. Bravis is de derde kliniek in Nederland die deze behandeling aanbiedt.
2 dagen geledenSINT PHILIPSLAND/THOLEN - In de donkere decembermaand zorgt PJZ Tholen Sint-Philipsland opnieuw voor licht op het eiland. Voor de derde keer organiseert de jongerenvereniging een landbouw lichtjestour. Op vrijdag 19 december rijdt een lange stoet van feestelijk verlichte trekkers door verschillende dorpen.
2 dagen geleden