Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Stichting Buurt- en speeltuinvereniging Scheldekwartier gaat speeltuin nieuw leven inblazen

Stichting Buurt- en speeltuinvereniging Scheldekwartier gaat speeltuin nieuw leven inblazen

VLISSINGEN - Vandaag, woensdag, is in Vlissingen de Stichting Buurt- en speeltuinvereniging Scheldekwartier opgericht. De stichting heeft als doel om de voormalige speeltuin De Oude Stad aan de Paardenstraat nieuw leven in te blazen.

Het bestuur van de nieuwe stichting wordt gevormd door voorzitter Jolanda van Boven, penningmeester Maroes Raadgever en secretaris Fenny Schiebold. Daarnaast telt het stichtingsbestuur nog drie algemene bestuursleden. Jolanda van Boven was tot voor kort voorzitter van de Vlissingse Ondernemers Centrale. “Dat het nieuwe bestuur vandaag officieel is begonnen is een flinke stap in de goeie richting,” vertelt Van Boven. “Er is nog geen collegebesluit waarin de speeltuin ons gegund wordt, maar in afwachting daarvan zijn we achter de schermen al druk bezig met de plannen voor een nieuwe speeltuin.” Speeltuin De Oude Stad is al jaren gesloten na een bestuurscrisis binnen de vorige, inmiddels ontbonden, stichting. Wat nog rest van de speeltoestellen van de oude speeltuin is zeer gedateerd en onbruikbaar. Ook de gebouwen verkeren in een slechte staat en zijn aan vernieuwing toe. Hoewel de vorming van een nieuw bestuur een forse stap vooruit is zal het toch nog wel even duren voordat de vernieuwde speeltuin gerealiseerd is. 

Meer uit Vlissingen

Woongebouw van vier lagen voorzien in Scheldestraat

VLISSINGEN - De gemeente Vlissingen verleent medewerking aan de sloop van het bedrijfspand aan de Scheldestraat 98 in Vlissingen voor woningbouw.

14 uur geleden
Plan voor zestien huurappartementen in De Zwaan in Oost-Souburg

OOST-SOUBURG - Woningcorporatie Zeeuwland wil het pand van De Zwaan, middenin Oost-Souburg, kopen om er zestien huurappartementen in te maken. De gemeente Vlissingen staat hier positief tegenover. "Het gaat om kleine socialehuurappartementen voor starters en alleenstaanden", vertelt burgemeester Bas van den Tillaar. "Dit is een moeilijk te bedienen groep, dus we vinden dit een goed plan."

16 uur geleden
Deltaband Vlissingen zoekt versterking

VLISSINGEN - Deltaband Vlissingen is dé Show & Marchingband van Zeeland. De enthousiaste leden van de band zorgen wekelijks voor ontspanning en plezier tijdens hun repetitieavond. Muziek, zoals de Deltaband het brengt is topsport. Zowel lichamelijk als geestelijke inspanning wordt er van een muzikant gevraagd. 

18 uur geleden
Anak Indië te zien bij Film by the Sea

VLISSINGEN - Op donderdag 18 september is Anak Indië te zien op het film- en literatuurfestival van Film by the Sea in Vlissingen.

1 dag geleden
Gewonde naar ziekenhuis na autobotsing Bermweg in Oost-Souburg

OOST-SOUBURG - Een automobiliste is dinsdagmiddag gewond geraakt en naar het ziekenhuis gebracht na een botsing met een andere auto in de Bermweg in Oost-Souburg.

1 dag geleden
Negen boetes uitgedeeld bij verkeerscontrole in Vlissingen

VLISSINGEN - De politie heeft dinsdag negen personen bekeurd bij een verkeerscontrole in Vlissingen.

1 dag geleden
Verkoop Singelkwartier Vlissingen in volle gang

VLISSINGEN - De verkoop van de 73 nieuwbouwappartementen in het Singelkwartier in Vlissingen verloopt voorspoedig. "Sinds het verkoopevent is er grote belangstelling. Inmiddels zijn 25 appartementen verkocht en is er een flink aantal opties genomen", vertelt makelaar Arthur Aerssens.

1 dag geleden