Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sterling krijgt na boycot sociale media weer met racisme te maken

Sterling krijgt na boycot sociale media weer met racisme te maken

MANCHESTER (ANP) - Voetballer Raheem Sterling heeft na het bereiken van de finale van de Champions League met Manchester City weer met racisme te maken gehad. Dat gebeurde op Instagram. "De racistische opmerking die naar Raheem Sterling is gestuurd, is onaanvaardbaar en we willen het niet op Instagram", aldus een woordvoerder van Facebook, dat eigenaar is van Instagram. "We hebben de opmerking verwijderd en actie ondernomen tegen het account dat deze heeft gepost."

Het incident gebeurde nog geen twee dagen nadat de clubs en spelers uit het Engelse voetbal een einde maakten aan hun gezamenlijke boycot van sociale media. Ze hadden daartoe besloten om het toenemende aantal racistische en discriminerende uitingen terug te dringen.

"Dit zal niet van de ene op de andere dag zijn opgelost, maar we doen er alles aan om onze gemeenschap te beschermen tegen misbruik", zei de woordvoerder van Facebook.

Sterling is in het verleden verschillende keren het doelwit geweest van misbruik op sociale media. Eerder zei hij daarover: "Ik weet niet hoe vaak ik dit moet zeggen, maar voetbal en de sociale mediaplatforms moeten naar voren stappen, echt leiderschap tonen en de juiste maatregelen nemen om onlinemisbruik aan te pakken."

Meer uit Voetbal

Koploper Inter beëindigt slechte reeks en klopt AS Roma ruim

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie een slechte reeks beëindigd. De koploper boekte voor eigen publiek een ruime overwinning op AS Roma: 5-2. Uit de drie vorige competitieduels had Inter slechts 2 punten gepakt.

3 uur geleden
Verdediger Struijk schiet Leeds United naar halve finale FA Cup

LONDEN (ANP) - Leeds United heeft zich als laatste geplaatst voor de halve finale van de FA Cup. In Londen verspeelde het elftal van trainer Daniel Farke tegen West Ham United in blessuretijd van de tweede helft een voorsprong van twee doelpunten: 2-2.

5 uur geleden
PSV-coach Bosz vierde derde landstitel op rij in zijn eentje

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz heeft de derde achtereenvolgende landstitel die hij met PSV behaalde in zijn eentje gevierd. Dat vertelde de trainer van de Eindhovenaren bij ESPN.

5 uur geleden
Directeur Stewart vindt titel PSV knap vanwege vele transfers

EINDHOVEN (ANP) - Earnest Stewart, directeur voetbalzaken van PSV, hecht veel waarde aan de derde achtereenvolgende landstitel van de Eindhovenaren. "Als je kampioen wordt met alle wisselingen die we aan het begin van het seizoen hebben gehad, mag je daar bijzonder trots op zijn", zegt hij in gesprek met ESPN.

5 uur geleden
NAC Breda schiet weinig op met gelijkspel tegen Sparta

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft onderin de Eredivisie nauwelijks geprofiteerd van de nederlagen van concurrenten Telstar en Excelsior. Het elftal van trainer Carl Hoefkens kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen Sparta Rotterdam: 0-0.

7 uur geleden
Van Persie vond Feyenoord genoeg kansen creëren voor een doelpunt

VOLENDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vond dat zijn elftal zondag in de uitwedstrijd tegen FC Volendam genoeg kansen creëerde om in ieder geval één keer te scoren. Dat lukte de Rotterdammers echter niet: 0-0.

9 uur geleden
KNVB: stadionverbod van 9 maanden voor fans met gezichtsbedekking

ZEIST (ANP) - Supporters die met gezichtsbedekkende kleding het stadion betreden, kunnen een landelijk stadionverbod van 9 maanden verwachten. Dat zegt een woordvoerder van de KNVB, nadat PEC-supporters zondag tijdens de IJsselderby tegen Go Ahead Eagles tegen de afspraken in gezichtsbedekking droegen en uiteindelijk door de ME uit het stadion moesten worden gehaald.

9 uur geleden