Stenevate in Heinkenszand is donderdag domein van de sprinters
HEINKENSZAND - De Stenevate in Heinkenszand is donderdag de finishplaats van de tweede etappe van de ZLM Tour.
Bekende sprinters zoals Dylan Groenewegen en Caleb Ewen zullen rond 16.00 uur proberen om als eerste over de streep tegenover de raadsboerderij te komen. De etappe, op de dag na de proloog in Yerseke, begint in het Belgische Bredene.
Tunnel
Via de Westerscheldetunnel komen de renners rond 13.45 uur aan in de gemeente Borsele. Daar rijden ze een aantal ronden door en langs bijna alle dorpen. “Het is een mooie manier om ons landschapspark te laten zien”, zegt wethouder Marga van de Plasse.
Doorkomsten
Rondom de finish is van alles te doen. Op het Kamilleplein staan alle bussen van de wielerploegen. De Stenevate is afgesloten van 8.00 uur tot 17.00 uur. De parkeerplaats van de Jumbo is tot 14.00 uur vanaf de Dorpsstraat bereikbaar. Andere wegen en kruisingen zijn tijdens de doorkomsten dicht. Wie naar de finish wil komen kijken kan parkeren op industrieterrein Noordzak. Vanaf 13.00 uur is er rondom de eindstreep van alles te doen.
Meer uit Beveland
COLIJNSPLAAT - Zondagochtend heeft zich in een woning aan de Voorstraat in Colijnsplaat een ernstige medische situatie voorgedaan waarbij een reanimatie nodig was.
2 dagen geledenGOES - Zaterdagochtend ontstond een brand in een bijgebouw aan de J.D. van Mellestraat in Goes. De brandweer kwam snel ter plaatse en heeft de brand geblust.
3 dagen geledenGOES - Het college van burgemeester en wethouders van Goes heeft besloten om Stichting Musea de Bevelanden voor het jaar 2026 een structurele subsidie van 273.502 euro toe te kennen. Daarnaast wordt de subsidie over 2024 vastgesteld op 263.236 euro, met een aanvullende incidentele bijdrage van 17.500 euro.
6 dagen geledenGOES - Ook tijdens de periode voor de jaarwisseling treden politie, Bureau Halt en de gemeente Goes samen op tegen vuurwerkoverlast. Vuurwerk mag je afsteken tijdens de jaarwisseling tussen 18:00 uur en 02:00 uur Het afsteken van vuurwerk buiten deze tijden is verboden.
6 dagen geledenGOES - Van donderdag 13 tot en met zondag 16 november 2025 vindt in filmtheater 't Beest en de Da Vinci Bioscoop de derde editie van de Goese Filmdagen plaats. Dit jaar staat Italië centraal. Het filmweekend biedt een gevarieerd programma met Italiaanse en Europese films, lezingen, kinderfilms en live muziek.
1 week geledenGOES - De Goese tweedehands kledingwinkel Deeltwee reikte onlangs drie royale cheques uit aan goede doelen. Tijdens een feestelijke bijeenkomst in de winkel aan de Gasthuisstraat ontvangen drie stichtingen elk een bedrag van maar liefst 30.000 euro.
1 week geledenBorsele - De gemeente Borsele is een nieuwe campagne gestart om inwoners en ondernemers te stimuleren hun woning of pand energiezuiniger te maken. Onder de noemer 'Zuunig Borsele' komt de gemeente met vier subsidieregelingen en extra financiële steun bovenop bestaande programma's. Daarmee wil Borsele inwoners helpen bij het isoleren en verduurzamen van hun woningen, met als doel een comfortabeler en energiezuiniger leefklimaat in de hele gemeente.
1 week geleden