
Stekelenburg bekroont 300e wedstrijd voor Ajax met landstitel
AMSTERDAM (ANP) - Maarten Stekelenburg heeft zijn 300e wedstrijd voor Ajax met een derde landstitel bekroond. Hij werd eerder in 2004 en 2011 kampioen met de club uit Amsterdam. In het seizoen 2003/2004 was hij tweede doelman achter Bogdan Lobont. Hij verdedigde dat seizoen tien wedstrijden het doel van Ajax.
Stekelenburg speelde tegen FC Emmen zijn eerste kampioenswedstrijd met Ajax. Hij miste de slotfase van het seizoen 2010/2011 vanwege een duimblessure. De 38-jarige keeper is de oudste speler die kampioen met Ajax is geworden.
Alleen Pim Doesburg (43 jaar/PSV), Jan Heintze (39 jaar/PSV) en Sander Boschker (39 jaar/ FC Twente) waren ouder toen ze landskampioen van Nederland werden.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Een racistisch incident heeft tijdens en na het duel tussen Liverpool en Bournemouth (4-2) voor de nodige ophef gezorgd. Liverpool won de seizoensopening met 4-2, maar na afloop ging het vooral over Bournemouth-speler Antoine Semenyo, die zich in de 29e minuut bij de scheidsrechter meldde na racistische opmerkingen in zijn richting. Het duel lag enige tijd stil en de politie zette een man uit het stadion.
4 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Federico Chiesa en Mohamed Salah hebben Liverpool aan een zwaarbevochten zege op Bournemouth geholpen (4-2). De Italiaanse invaller maakte in de 89e minuut het derde doelpunt van de kampioen in de openingswedstrijd van het nieuwe seizoen in de Premier League. Trainer Arne Slot bracht hem in de 82e minuut bij een gelijke stand (2-2) in het veld. Vervolgens bepaalde Salah diep in blessuretijd de eindstand.
12 uur geledenVELSEN (ANP) - PEC Zwolle heeft ook de tweede competitiewedstrijd van dit seizoen in de Eredivisie gewonnen. De club was te sterk voor Telstar in Velsen (0-2). Koen Kostons maakte beide doelpunten.
15 uur geledenRIYAD (ANP) - Al-Nassr heeft de komst van Kingsley Coman bevestigd. De Franse aanvaller komt over van Bayern München, dat volgens mediaberichten 30 miljoen euro voor hem ontvangt.
15 uur geledenGERONA (ANP) - Daley Blind is met Girona slecht aan het nieuwe seizoen van La Liga begonnen. De verdediger verloor voor eigen publiek van Rayo Vallecano (1-3).
15 uur geledenASPACH (ANP) - Trainer Erik ten Hag is met zijn nieuwe club Bayer Leverkusen goed begonnen aan het Duitse bekertoernooi. Hij plaatste zich met een uitzege op SG Sonnenhof Großaspach (0-4) voor de tweede ronde.
16 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft verdediger Giovanni Leoni van Parma overgenomen. De 18-jarige jeugdinternational uit Italië heeft een zesjarig contract ondertekend, zo meldt de kampioen van Engeland. Hij speelde afgelopen seizoen zeventien duels in de Serie A.
17 uur geleden