Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Steijn noemt terugkeer Van Gaal bij Ajax 'onwijs mooi nieuws'

Steijn noemt terugkeer Van Gaal bij Ajax 'onwijs mooi nieuws'

ATHENE (ANP) - Trainer Maurice Steijn is blij met de terugkeer van Louis van Gaal bij Ajax. "Het is geweldig, onwijs mooi nieuws", zei de Hagenaar in aanloop naar de ontmoeting met AEK Athene van donderdag in de groepsfase van de Europa League.

Van Gaal gaat aan de slag als adviseur van de raad van commissarissen van de Amsterdammers, die in een diepe crisis verkeren. "Louis is een echte Ajacied. Het is geweldig dat iemand van zijn statuur en met zijn ervaring de club wil adviseren", aldus Steijn, die van plan is zelf contact met Van Gaal te zoeken. "Het zou als technische staf gek zijn om hier niet ons voordeel uit te halen. Als je je licht kan laten schijnen bij dit soort iconen, die gepokt en gemazeld zijn en weten waar Ajax voor staat, moet je dat doen."

In het begin van zijn trainersloopbaan bij ADO Den Haag had Steijn, tussen 2011 en 2014, ook geregeld contact met Van Gaal. Oranje, waar Van Gaal toen bondscoach van was, trainde geregeld in het stadion van ADO. "Het contact was warm en ik hoop dat we dat weer kunnen oppakken. Al die tips en gesprekken, ik doe daar nog steeds mijn voordeel mee."

Meer uit Voetbal

Paunovic nieuwe bondscoach van Servië

BELGRADO (ANP) - Veljko Paunovic is de nieuwe bondscoach van de voetballers van Servië. Hij volgt Dragan Stojkovic op, die eerder deze maand na een nederlaag tegen Albanië (0-1) ontslag nam.

1 uur geleden
Liverpool-coach Slot verdedigt keus voor B-elftal na bekerverlies

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool ging woensdag zonder veel vaste basisspelers onderuit (0-3) in het duel uit de League Cup met Crystal Palace. Coach Arne Slot verdedigde na afloop zijn keuze voor een veredeld tweede elftal en verwees naar het programma dat zijn ploeg de komende anderhalve week moet afwerken. "Maar het past niet bij een club als Liverpool om zes van de laatste zeven wedstrijden te verliezen", erkende hij wel.

6 uur geleden
Maassluis-doelman wil na bekerstunt liefst naar Kuip of ArenA

MAASSLUIS (ANP) - Excelsior Maassluis leek woensdag in de eerste ronde van de KNVB-beker op weg naar een strafschoppenserie tegen Eredivisionist Excelsior, dacht ook doelman Tobias van der Kleij. "Ik was me al vijf minuten aan het voorbereiden op 'pingels', maar opeens lag-ie er aan de andere kant in", keek hij terug op het spectaculaire slot. De keeper van de tweededivisionist droomt na de 1-0-zege al van een optreden in De Kuip of de Johan Cruijff ArenA.

6 uur geleden
Liverpool lijdt weer nederlaag: uitgeschakeld in League Cup

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool is uitgeschakeld in de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De ploeg van trainer Arne Slot verloor in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace. Het was de vierde nederlaag op rij op Anfield.

17 uur geleden
Messi veruit bestbetaalde voetballer in Amerika

NEW YORK (ANP/AFP) - Lionel Messi is veruit de bestbetaalde voetballer van de Major League Soccer. De achtvoudig winnaar van de Gouden Bal, die onlangs bijtekende bij Inter Miami, voert de salarislijst aan met 20,4 miljoen dollar (17,5 miljoen euro) per jaar. De Zuid-Koreaan Son Heung-min, onlangs aangetrokken door Los Angeles FC, staat op gepaste afstand tweede met 11,1 miljoen dollar (9,6 miljoen euro) per jaar. De Spanjaard Sergio Busquets, die aan het einde van het seizoen stopt bij Inter Miami, is de nummer drie op de lijst met 7,8 miljoen dollar.

18 uur geleden
Interim-trainer Krüzen leidt Heracles naar ruime bekerzege op NAC

BREDA (ANP) - Heracles Almelo heeft zich drie dagen na het ontslag van coach Bas Sibum en het vertrek van technisch directeur Nico-Jan Hoogma voor de tweede ronde van de KNVB-beker geplaatst. Met interim-trainer Hendrie Krüzen op de bank won de hekkensluiter van de Eredivisie het uitduel bij NAC Breda (1-4).

18 uur geleden
AS Roma staat na zege in punten gelijk met koploper Napoli

ROME (ANP) - AS Roma heeft de thuiswedstrijd tegen Parma met 2-1 gewonnen. Mario Hermoso en Artem Dovbyk maakten in het laatste halfuur de doelpunten voor de thuisploeg. Alessandro Circati bepaalde in de slotfase de eindstand namens de bezoekers.

19 uur geleden