Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

STBB en Thoolse detailhandel slaan handen ineen

STBB en Thoolse detailhandel slaan handen ineen

THOLEN - Stichting Tholen Beter Bekend en drie Thoolse ondernemersverenigingen gaan intensief samenwerken. De voormalige winkeliersverenigingen van Sint-Maartensdijk, Sint-Annaland en Tholen zijn als lid toegetreden tot de stichting. “Dit eerste jaar dient als pilot en heeft als doel om de Thoolse detailhandel gemeente breed te profileren”, zo laat men weten.

“Onder de vleugels van de stichting is het de bedoeling toe te werken naar een algehele versterking van deze sector. De stap om ook de overkoepelende detailhandel te bedienen past heel goed in de totaal aanpakvan de stichting en haar doelstelling om in 2027 te bereiken dat er 5% meer toeristen naar Tholen komen, 5% meer inwoners wonen en 5% meer werkgelegenheid is.”, aldus het bestuur. Bij de oprichting van Stichting Tholen Beter Bekend lag de focus volledig op de toeristische-recreatieve sector maar daar is verandering in gekomen.

Streekproducten

“We hebben de wind mee gehad in 2020 en door de vele activiteiten van ons marketingteam is het een ander in een stroomversnelling terecht gekomen”, aldus stichtingsvoorzitter Emile Hirdes. Ook voor dit jaar liggen er mooie plannen. “Zomaar een greep: de verkooppunten van Thoolse streekproducten helpen om hun vindbaarheid te vergroten en het stimuleren van meer samenwerking en gemeentebrede promotie van de Thoolse detailhandel. Het promoten van bouwkavels en hulp bieden bij het promoten van de woningvoorraad. Vooral woningzoekenden buitende gemeente zijn de doelgroep. Hierdoor blijft de gemeente Tholen groeien. Een ander actiepunt is tezorgen voor meer rustpunten langs de fiets- en wandelroutes. Door het wegvallen van VVV Zeeland gaat het marketingteam die rol gedeeltelijk invullen.” 

Meer uit Tholen

Storm Austen is onderweg: ‘Zware windstoten en overvloedige regenval’

ZEELAND - Er is een storm onderweg naar Nederland. De storm heeft de naam Austen gekregen. Zowel zware windstoten als overvloedige regenval kunnen overlast veroorzaken.

2 uur geleden
Bakkerij van Oost in Tholen bakt de lekkerste speculaas met amandelen van Zeeland

THOLEN - Ambachtsbakker van Oost uit Tholen maakt de lekkerste speculaas met amandelen van Zeeland. Een vakjury en een consumentenpanel kozen de speculaas met amandelen als winnaar tijdens de landelijke Beko Speculaaskeuring, waar 300 producten van ambachtelijke bakkers meededen.

5 uur geleden
Bout (98) overleefde de treinramp bij Eindewege: ‘Ik weet dat ik het er goed heb afgebracht’

THOLEN - "Morgen ben ik thuis", zei Iman Bout (98) tegen zijn vrouw Cornelia. Een dag later, op 27 oktober 1976, zat de Tholenaar na een lange nachtdienst in de trein naar huis. Tussen Goes en Middelburg botste die in dichte mist op een goederentrein. Bout overleefde de ramp en hielp gewonden. De herinneringen van die ochtend draagt hij nog altijd met zich mee.

10 uur geleden
Staking streekvervoer van de baan: bussen rijden donderdag volgens dienstregeling

ZEELAND - De staking in het streekvervoer van donderdag 22 oktober gaat niet door. FNV Streekvervoer schort de acties tijdelijk op tot 7 november, omdat werkgevers hun loonbod verbeterden en een deel van hun voorstellen introkken.

13 uur geleden
Orioniden bereikt hoogtepunt: donderdag tot wel 27 vallende sterren per uur te zien

THOLEN - Deze week zijn extra veel vallende sterren te zien. Dat komt door de meteorenzwerm Orioniden. Gemiddeld zijn er ongeveer 11 vallende sterren per uur te bewonderen. Tijdens het hoogtepunt kunnen dat er een stuk meer zijn.

1 dag geleden
Gemeente Tholen zet websites offline na waarschuwing voor lekken

THOLEN - De gemeente Tholen heeft uit voorzorg een aantal websites offline gezet. Aanleiding is een waarschuwing voor twee kritieke beveiligingslekken in de programmeertaal. Daardoor kunnen inwoners tijdelijk niet de gemeentelijke website bezoeken.

1 dag geleden
Opnieuw ruiten van The Saloon in Tholen ingegooid: tweede keer in maand tijd

THOLEN - De ruiten van kapperszaak The Saloon in Tholen zijn in de nacht van dinsdag op woensdag opnieuw ingegooid met stenen. Het is de tweede keer in een maand tijd dat eigenaar Karzan Karim met vernielingen te maken krijgt.

1 dag geleden