Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Starbucks belangrijkste nieuwkomer in schap supermarkten

Starbucks belangrijkste nieuwkomer in schap supermarkten

ZALTBOMMEL (ANP) - De introductie van Starbucks-koffieproducten is de belangrijkste nieuwkomer in de schappen van supermarkten vorig jaar. De producten van de van huis uit Amerikaanse keten waren sinds de introductie afgelopen voorjaar goed voor een wekelijkse omzet van bijna 262.000 euro. Dat meldde marktonderzoeker IRI Nederland, die jaarlijks met een top 20 van belangrijkste introducties komt.

Starbucks tekende eerder een overeenkomst met het Zwitserse levensmiddelenconcern Nestlé over de wereldwijde verkoop van zijn producten buiten de eigen Starbucks-filialen. Voor die deal hadden de Zwitsers meer dan 7 miljard dollar over. Volgens IRI behoort de Starbucks-introductie tot de top vijf van alle nieuwkomers ooit.

Op ruime afstand van Starbucks staat de introductie van M&M's Salted Soft Caramel, die supermarkten wekelijks 103.000 euro opleverde. Het Amerikaanse biermerk Bud, dat zijn zinnen heeft gezet op verdere uitbreiding in Europa, was met ruim 100.000 euro omzet per week goed voor plek drie.

Meer uit Financieel

Iranoorlog geeft Nederlandse pensioenfondsen knauw, ziet Aon

ROTTERDAM (ANP) - De oorlog in het Midden-Oosten heeft Nederlandse pensioenfondsen een knauw gegeven door scherpe koersdalingen op de financiële markten. De gemiddelde dekkingsgraad, een graadmeter voor de financiële gezondheid van een fonds, daalde in maart tot 123 procent. Dat maakte onderzoeksbureau Aon woensdag bekend. Eind februari was de dekkingsgraad nog 128 procent.

13 minuten geleden
Brussel komt grootverbruikers energie tegemoet met aanpassing ETS

BRUSSEL (ANP/AFP) - De Europese Commissie is met een voorstel gekomen voor een kleine aanpassing in het Europese emissiehandelssysteem (ETS). Dat moet helpen de prijs van de uitstoot van broeikasgassen stabieler te houden en op die manier veel energie verbruikende bedrijven in Europa tegemoet te komen.

15 minuten geleden
Sportmerk Nike onderuit op positief Wall Street na resultaten

NEW YORK (ANP) - Nike ging woensdag hard onderuit op de beurzen in New York. De sportkledingfabrikant kwam met tegenvallende resultaten over het afgelopen kwartaal. Het bedrijf wist de omzet op peil te houden, maar de verkopen in de Noord-Amerikaanse markt vielen tegen.

55 minuten geleden
Topmannen failliet Carpetright beginnen webshop met dezelfde naam

UTRECHT (ANP) - De topmannen van het failliete Carpetright, Gideon Tienkamp en Maikel Hofman, hebben de merkrechten van het oude bedrijf overgekocht. Daarmee zijn ze onder de naam Carpetright IP een nieuwe webshop gestart, zo bevestigt Tienkamp na berichtgeving van vakmedium Wonen360.

1 uur geleden
Eigenaar Douwe Egberts overgenomen door Keurig Dr Pepper

AMSTERDAM (ANP) - Douwe Egberts-moederconcern JDE Peet's is vrijwel volledig in handen gekomen van Keurig Dr Pepper. Dat Amerikaanse drankenconcern kondigde de overname vorig jaar al aan. Nu de koper meer dan 96 procent van de aandelen in bezit heeft, is zeker dat de beursnotering van JDE Peet's in Amsterdam wordt beëindigd. Dit gebeurt later deze maand. De resterende aandeelhouders hebben nog even de tijd om hun stukken aan te bieden.

1 uur geleden
Twaalf hybrides van autoconcern Stellantis vatten vlam

HOOFDDORP (ANP/AFP) - Van de teruggeroepen hybrideauto's van Stellantis vanwege brandgevaar is tot nu toe bij twaalf voertuigen daadwerkelijk brand uitgebroken, heeft het concern bekendgemaakt. Het moederbedrijf van merken als Peugeot, Citroën, Alfa Romeo, Lancia, Jeep, Fiat en Opel riep eerder deze week wereldwijd ongeveer 700.000 auto's terug vanwege een kans op brand in de motorruimte.

1 uur geleden
Topman Ryanair vreest verstoringen brandstof bij lange oorlog

LONDEN (ANP/RTR) - Ryanair-topman Michael O'Leary vreest voor verstoringen bij de leveringen van vliegtuigbrandstof aan Europa vanaf mei als de oorlog in het Midden-Oosten langer gaat duren. Dat heeft hij gezegd in een interview met nieuwszender Sky News. Hij verwacht ook dat de ticketprijzen flink kunnen gaan stijgen door de fors hogere kosten voor kerosine.

2 uur geleden