Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Stalland krijgt muziekspektakel in plaats van braderie

Stalland krijgt muziekspektakel in plaats van braderie

SINT ANNALAND - Geen braderie, maar wel een muziekspektakel. Dat kondigt de organisatie van Havenplein festival aan. het wordt gehouden op 13 augustus 14 augustus, het weekend dat eigenlijk de braderie gehouden zou worden. Je moet volledig gevaccineerd zijn of getest zijn via Testen voor Toegang. 

“Nu voor het tweede achtereenvolgende jaar de braderie niet doorgaat hebben Cafe An de Sloove, 2K Music en Macgregorsound de handen ineen geslagen om het muziekspektakel op het Havenplein wel plaats te laten vinden. Na bijna 1,5 jaar zonder evenementen kondigen we dan ook met trots het Havenplein Festival 2021 aan. Er is gekozen voor een festivalvorm, zodat we op het plein de 1,5 meterregel los kunnen laten en zoals vanouds onbezorgd en vrij kunnen feesten. Want daar zijn niet alleen wij, maar heel Eiland Tholen aan toe!”, zegt men. 

“We toveren het Havenplein om tot een omheind festivalterrein met muziekpodium, bars, terras, foodtrucks etc. Bij de toegangspoort maken we gebruik van de Corona Check App. Iedereen die volledig is gevaccineerd of enkele dagen vooraf een gratis test heeft gedaan via ‘Testen voor Toegang’ is welkom. We zorgen twee dagen lang voor een gevarieerd muziekprogramma met diverse artiesten, bands en dj’s. Het complete programma maken we in de komende weken bekend. We willen graag deze zomer weer een feest voor iedereen, van jong tot oud! Daarom kiezen we bewust voor een laagdrempelige opzet en vragen we slechts een kleine entree om de extra kosten mee af te kunnen dekken. We hopen vooral het oude ‘braderiegevoel’ terug te krijgen. Het reüniegevoel van al die oude bekenden die je weer tegenkomt, het ophalen van herinneringen aan al die legendarische stapavonden, het samen genieten van een koud biertje en dansen op het plein”, zegt de organisatie. 

Vrijdagavond 13 augustus start het event om 20:30u en kost een ticket € 5,00 ex fee in de voorverkoop. Op zaterdag starten we om 16:00u en kost een ticket € 10,00 ex fee. Een combiticket voor beide dagen kost € 12,50 ex fee. De voorverkoop is alleen online en start a.s. woensdag 7 juli om 19:00u via www.cafeandesloove.nl 

Meer uit Tholen

Voorverkoop abonnementen van start bij De Spetter, volgende week volgt Haestinge

THOLEN/SINT-MAARTENSDIJK - Zwembad De Spetter in Tholen is vandaag begonnen met de voorverkoop van abonnementen voor het nieuwe zwemseizoen. Volgende week gaat ook de voorverkoop van start bij Zwembad Haestinge in Sint-Maartensdijk. Beide gemeentelijke zwembaden openen op 5 mei hun deuren.

1 uur geleden
Buurt had geen vermoeden van drugslab Klaverveld: ‘Nooit iets opvallends gezien’ [UPDATE]

OUD-VOSSEMEER - Een politiehelikopter die cirkelde boven het industrieterrein, tientallen agenten en brandweerlieden die metingen kwamen verrichten. Het Klaverveld leek woensdagmiddag eerder op een scène uit de serie Breaking Bad dan op de normaal zo rustige straat. Bij een inval in een loods heeft de politie een in werking zijnde productielocatie voor synthetische drugs aangetroffen. Tijdens de inval zijn vier verdachten aangehouden. Het team Landelijke Faciliteit Ontmantelen (LFO) heeft uitgebreid onderzoek gedaan in de loods.

6 uur geleden
Politie valt pand binnen in Oud-Vossemeer en treft drugslab, vier verdachten aangehouden

OUD-VOSSEMEER - Bij een pand op het industrieterrein Klaverveld in Oud-Vossemeer is woensdagmiddag een drugslab aangetroffen. De politie viel het pand binnen en heeft vier verdachten aangehouden.

23 uur geleden
Haas Teun neemt je in nieuwe wandelroute mee langs de parels van Sint-Maartensdijk

SINT-MAARTENSDIJK - Hoe kun je het verleden van Sint-Maartensdijk op een speelse manier nieuw leven inblazen? Dolores Bijl vond het antwoord in Haas Teun. In de nieuwe wandelroute het Hazenpad vertelt dit fictieve personage de parels van het dorp, zodat de verhalen niet verloren gaan.

1 dag geleden
Welkom in de feesttent: Brabantse Wal Festival, een feest voor jong en oud

[Advertorial] - Al meer dan vijftien jaar is het Brabantse Wal Festival een begrip in de gemeente Woensdrecht en ver daarbuiten. Na een succesvol jubileumjaar in 2025 heeft de organisatie opnieuw een gevarieerd programma samengesteld voor alle leeftijden, met dit jaar als nieuwe toevoeging het Bier- en Wijnfestijn.

1 dag geleden
Tholen ziet geen tekort aan laadpunten: ‘Geen aanvullende maatregelen nodig’

THOLEN - Het college stelt dat de plaatsing van laadpunten op koers ligt en daarom geen extra maatregelen nodig zijn. Dat blijkt uit navraag van de voormalige fractie PvdA-GroenLinks, die al maanden aandacht vraagt voor de laadpunten in Tholen. Volgens Nancy Raas-Tophoven en Jan Heshof bereiken hen steeds nieuwe signalen dat de laadpalen tekortschieten. Na meerdere schriftelijke vragen geeft het college nu meer inzicht.

1 dag geleden
Weerbericht Tholen: ‘Gure start van de week, later meer zonneschijn’

THOLEN - De nieuwe week van de zomertijd is vandaag guur van start gegaan. "Vanaf woensdag blijft het enkele dagen droog met meer zonneschijn, ook wordt het dan zachter", aldus meteoroloog Wouter van Bernebeek van Weeronline. 

2 dagen geleden