Stalland krijgt muziekspektakel in plaats van braderie
SINT ANNALAND - Geen braderie, maar wel een muziekspektakel. Dat kondigt de organisatie van Havenplein festival aan. het wordt gehouden op 13 augustus 14 augustus, het weekend dat eigenlijk de braderie gehouden zou worden. Je moet volledig gevaccineerd zijn of getest zijn via Testen voor Toegang.
“Nu voor het tweede achtereenvolgende jaar de braderie niet doorgaat hebben Cafe An de Sloove, 2K Music en Macgregorsound de handen ineen geslagen om het muziekspektakel op het Havenplein wel plaats te laten vinden. Na bijna 1,5 jaar zonder evenementen kondigen we dan ook met trots het Havenplein Festival 2021 aan. Er is gekozen voor een festivalvorm, zodat we op het plein de 1,5 meterregel los kunnen laten en zoals vanouds onbezorgd en vrij kunnen feesten. Want daar zijn niet alleen wij, maar heel Eiland Tholen aan toe!”, zegt men.
“We toveren het Havenplein om tot een omheind festivalterrein met muziekpodium, bars, terras, foodtrucks etc. Bij de toegangspoort maken we gebruik van de Corona Check App. Iedereen die volledig is gevaccineerd of enkele dagen vooraf een gratis test heeft gedaan via ‘Testen voor Toegang’ is welkom. We zorgen twee dagen lang voor een gevarieerd muziekprogramma met diverse artiesten, bands en dj’s. Het complete programma maken we in de komende weken bekend. We willen graag deze zomer weer een feest voor iedereen, van jong tot oud! Daarom kiezen we bewust voor een laagdrempelige opzet en vragen we slechts een kleine entree om de extra kosten mee af te kunnen dekken. We hopen vooral het oude ‘braderiegevoel’ terug te krijgen. Het reüniegevoel van al die oude bekenden die je weer tegenkomt, het ophalen van herinneringen aan al die legendarische stapavonden, het samen genieten van een koud biertje en dansen op het plein”, zegt de organisatie.
Vrijdagavond 13 augustus start het event om 20:30u en kost een ticket € 5,00 ex fee in de voorverkoop. Op zaterdag starten we om 16:00u en kost een ticket € 10,00 ex fee. Een combiticket voor beide dagen kost € 12,50 ex fee. De voorverkoop is alleen online en start a.s. woensdag 7 juli om 19:00u via www.cafeandesloove.nl
Meer uit Tholen
ZEELAND - Ondernemers in Zeeland die zich willen beschermen tegen inkomensverlies door ziekte, kunnen binnenkort meer te weten komen over het Broodfonds. Op dinsdag 3 februari organiseert Broodfonds Zeeland een online informatiebijeenkomst voor geïnteresseerden.
5 uur geledenTHOLEN - De tekorten aan personeel in de zorg en techniek in Zeeland nemen de komende jaren verder toe. Dat blijkt uit een nieuwe analyse van UWV, waarin de cijfers van het vierde kwartaal van 2024 zijn gecombineerd met de arbeidsmarktprognose tot 2030 van het Researchcentrum voor Onderwijs en Arbeidsmarkt (ROA).
10 uur geledenGRÔÔT PESÔÔT - Vrijwilligers van carnavalsvereniging De Vlôôientrappers gaan dit weekend weer het carnavalskrantje huis-aan-huis bezorgen. Op sociale media deelt de vereniging alvast een foto van een pallet vol stapels kranten, die zaterdag worden verspreid.
1 dag geledenTHOLEN - GroenLinks en de Partij van de Arbeid in Tholen doen dit jaar niet samen mee aan de gemeenteraadsverkiezingen. De samenwerking is uit elkaar gevallen na onenigheid over de kandidatenlijst. Acht jaar geleden was Tholen een van de eerste gemeenten in Zeeland waar beide partijen gezamenlijk op het stembiljet stonden.
2 dagen geledenOUD-VOSSEMEER - Woningcorporatie Stadlander heeft een nieuwe datum vastgesteld voor de inloopavond over de sloop van acht woningen in de Bou Kooijmanstraat in Oud-Vossemeer. De bijeenkomst is nu op maandagavond 19 januari in dorpshuis De Vossenkuil.
2 dagen geledenSINT-ANNALAND - Een medewerker van Schutse Zorg Tholen is geschorst vanwege signalen van seksueel grensoverschrijdend gedrag bij twee bewoners. Dit bevestigt Tonja Nortier, strategisch adviseur bij de zorgorganisatie, aan het Reformatorisch Dagblad.
2 dagen geledenTHOLEN - De prijzen voor benzine en diesel zijn sinds de jaarwisseling verder gestegen. Na de accijnsverhoging per 1 januari liepen de brandstofprijzen in korte tijd opnieuw op.
3 dagen geleden