Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Stalland krijgt muziekspektakel in plaats van braderie

Stalland krijgt muziekspektakel in plaats van braderie

SINT ANNALAND - Geen braderie, maar wel een muziekspektakel. Dat kondigt de organisatie van Havenplein festival aan. het wordt gehouden op 13 augustus 14 augustus, het weekend dat eigenlijk de braderie gehouden zou worden. Je moet volledig gevaccineerd zijn of getest zijn via Testen voor Toegang. 

“Nu voor het tweede achtereenvolgende jaar de braderie niet doorgaat hebben Cafe An de Sloove, 2K Music en Macgregorsound de handen ineen geslagen om het muziekspektakel op het Havenplein wel plaats te laten vinden. Na bijna 1,5 jaar zonder evenementen kondigen we dan ook met trots het Havenplein Festival 2021 aan. Er is gekozen voor een festivalvorm, zodat we op het plein de 1,5 meterregel los kunnen laten en zoals vanouds onbezorgd en vrij kunnen feesten. Want daar zijn niet alleen wij, maar heel Eiland Tholen aan toe!”, zegt men. 

“We toveren het Havenplein om tot een omheind festivalterrein met muziekpodium, bars, terras, foodtrucks etc. Bij de toegangspoort maken we gebruik van de Corona Check App. Iedereen die volledig is gevaccineerd of enkele dagen vooraf een gratis test heeft gedaan via ‘Testen voor Toegang’ is welkom. We zorgen twee dagen lang voor een gevarieerd muziekprogramma met diverse artiesten, bands en dj’s. Het complete programma maken we in de komende weken bekend. We willen graag deze zomer weer een feest voor iedereen, van jong tot oud! Daarom kiezen we bewust voor een laagdrempelige opzet en vragen we slechts een kleine entree om de extra kosten mee af te kunnen dekken. We hopen vooral het oude ‘braderiegevoel’ terug te krijgen. Het reüniegevoel van al die oude bekenden die je weer tegenkomt, het ophalen van herinneringen aan al die legendarische stapavonden, het samen genieten van een koud biertje en dansen op het plein”, zegt de organisatie. 

Vrijdagavond 13 augustus start het event om 20:30u en kost een ticket € 5,00 ex fee in de voorverkoop. Op zaterdag starten we om 16:00u en kost een ticket € 10,00 ex fee. Een combiticket voor beide dagen kost € 12,50 ex fee. De voorverkoop is alleen online en start a.s. woensdag 7 juli om 19:00u via www.cafeandesloove.nl 

Meer uit Tholen

Opgelet: Slaakbrug vanaf donderdagavond tijdelijk dicht vanwege onderhoud

SINT PHILIPSLAND/STEENBERGEN - De Slaakbrug (N257) is van donderdag 28 tot en met vrijdag 29 mei afgesloten vanwege onderhoud. Rijkswaterstaat voert dan werkzaamheden uit aan de voegovergangen en opleggingen. Zowel de hoofdrijbaan als de parallelbaan zijn dicht. Als het werk uitloopt, wordt er doorgewerkt tot en met zaterdag.

8 minuten geleden
Woning in Sint-Annaland drie maanden gesloten na vondst 399 hennepplanten

SINT-ANNALAND - Burgemeester Marleen Sijbers heeft besloten een woning met bijbehorend erf aan de Van den Bosstraat in Sint-Annaland voor drie maanden te sluiten. Begin april trof de politie in de woning een professionele hennepkwekerij aan met honderden hennepplanten. De sluiting gaat in op 28 mei.

14 uur geleden
Let op: Op deze dag stuurt de overheid een NL-Alert testbericht naar jouw telefoon

WEST-BRABANT/THOLEN - Maandag 1 juni verstuurt de overheid rond 12:00 uur een NL-Alert testbericht. Zo test de overheid het alarmsysteem om zeker te weten dat NL-Alert werkt in geval van nood. Ook kan je controleren of je een NL-Alert ontvangt bij een noodsituatie. Met de NL- Alert App ontvangen Brabanders aan de grens ook NL-Alerts als zij verbonden zijn met een Belgische zendmast. 

17 uur geleden
V.V. Vosmeer viert 80-jarig bestaan: ‘Gezelligheid én sportiviteit staan voorop’

OUD-VOSSEMEER - Het jaar 2026 staat bij V.V. Vosmeer in het teken van feest; de Vosmeerse voetbalvereniging staat dit jaar uitgebreid stil bij haar 80-jarig bestaan. "Met meer dan 150 leden en nog steeds een toenemend ledenaantal in de afgelopen anderhalf jaar staan we er beter voor dan een aantal jaren geleden. Sportief gezien hebben we er sinds de oprichting in 1946 weleens beter voor gestaan, maar ook hier is een stijgende lijn in te zien. Dit jaar is ons damesteam kampioen geworden en dus gepromoveerd", zo vertelt voorzitter Aike Hommel. Op 3 juli beleeft het jubileumjaar zijn hoogtepunt met een wedstrijd tegen FC de Rebellen, clinics voor de jeugd en een afsluitende feestavond op sportpark De Vossenberg. Al meer dan 50 jaar de vertrouwde thuisbasis van de club.

1 dag geleden
Het Holland Huis in Scherpenisse krijgt beschermde status als rijksmonument

SCHERPENISSE - Het Holland Huis in Scherpenisse wordt aangewezen als rijksmonument. Het Thoolse college vindt de cultuurhistorische waarde van het gebouw dusdanig belangrijk dat het bij de minister van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap een positief advies heeft uitgebracht voor deze beschermde status.

1 dag geleden
UWV Zeeland: ‘Honderd vacatures open voor vrachtwagenchauffeurs in Zeeland’

ZEELAND - In Zeeland staan momenteel honderd vacatures open voor vrachtwagenchauffeurs. Volgens UWV Zeeland kunnen zij-instromers daarbij een oplossing zijn: mensen die overstappen naar een ander beroep. Werkgevers kunnen zo hun zoektocht naar personeel verbreden.

2 dagen geleden
Aan de keukentafel met Irene Welling: ‘Het ondernemerschap geeft voldoening’ [AAN DE KEUKENTAFEL]

THOLEN/WEST-BRABANT - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Irene Welling, dierenarts en eigenaar van Paardenpraktijk West-Brabant.

2 dagen geleden