SPS start het nieuwe seizoen toch met frisse moed
Voetbalvereniging SPS uit Poortvliet stevende af op het kampioenschap. Toen was daar corona en besloot de knvb welke clubs promoveerden naar de derde klasse. Daar zat SPS niet bij. Dat kan voorzitter Rens Elenbaas echter prima relativeren. "Het is even jammer, maar het is een keuze waar wij als voetbalclubje geen invloed op hebben. Laten we niet vergeten dat we een gezellig spelletje spelen. Vooral in deze crisistijd moet je dat niet uit het oog verliezen vind ik."
"We liepen op koers!", zo blikt voorzitter Elenbaas terug. "Met zoveel punten los, hadden we op een andere beslissing gehoopt. Maar je hebt het te accepteren, klaar. Natuurlijk steken we veel tijd, energie en liefde in SPS, maar we moeten niet vergeten dat we het over een vrijetijdsbesteding hebben. In die context moet je het wel blijven zien, zeker in tijden van corona waarin nog maar eens extra blijkt hoe belangrijk onze gezondheid is." Mede door die visie, kijkt Elenbaas uit naar komend seizoen. "We hopen op een zo normaal mogelijk seizoen. Met alle maatregelen wordt het waarschijnlijk toch wel even anders dan anders, maar als iedereen zijn nuchtere verstand gebruikt, komt dat best goed." Sportief gezien wordt het volgens Elenbaas pittig voor het eerste elftal. "We zitten nog in de vierde klasse, maar er zijn teams uit de derde klasse in onze competitie ingedeeld. Of we dit seizoen weer meedoen voor de prijzen, is dan ook de vraag. Maar wanneer anderen steken laten vallen, zullen we erbij zijn. Ik heb de nieuwe jeugd zien spelen en daar hebben we zeker wat aan." [n]
Meer uit Tholen
SINT-ANNALAND - Een medewerker van Schutse Zorg Tholen is geschorst vanwege signalen van seksueel grensoverschrijdend gedrag bij twee bewoners. Dit bevestigt Tonja Nortier, strategisch adviseur bij de zorgorganisatie, aan het Reformatorisch Dagblad.
7 uur geledenTHOLEN - De prijzen voor benzine en diesel zijn sinds de jaarwisseling verder gestegen. Na de accijnsverhoging per 1 januari liepen de brandstofprijzen in korte tijd opnieuw op.
9 uur geledenOUD-VOSSEMEER - De datum voor de wielerronde van Oud-Vossemeer is bekend: het wielerspektakel vindt plaats op zaterdag 14 maart. Dat maakte het wielercomité deze week bekend. Het dorp maakt zich op voor alweer de 77e editie van dit volksfeest.
14 uur geledenOUD-VOSSEMEER - Toneelvereniging Sint Joseph Oud-Vossemeer speelt binnenkort de hilarische klucht 'Jubileumhotel' van Ray Cooney, in een bewerking van John Lanting, die zijn carrière hiermee afsloot.
18 uur geledenTHOLEN - John Geurts, voorzitter van het Humanistisch Verbond Rotterdam Rijnmond, geeft op woensdag 14 januari een lezing in de Vrijzinnige Geloofsgemeenschap in Tholen. De bijeenkomst begint om 10.00 uur en is vrij toegankelijk; een vrijwillige bijdrage wordt op prijs gesteld.
1 dag geledenTHOLEN - Er is overeenstemming bereikt over de ontwikkeling van een gezamenlijk entreegebied dat het nieuwe Meulvliet, het nieuwe Calvijn College en de sportverenigingen met elkaar moet verbinden. Ook krijgt de middelbare school meer grond om op te bouwen.
1 dag geledenTHOLEN - Erwin de Nijs is komend seizoen weer de hoofdtrainer van Tholense Boys. Hij volgt Leon de Witte op, die eind dit seizoen vertrekt. De Nijs was de afgelopen zes jaar actief bij RKSV Halsteren in de Vierde Divisie. "De club verdient het om samen de schouders eronder te zetten", zegt hij.
1 dag geleden