Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sporting wint van Besiktas en houdt zicht op volgende ronde

Sporting wint van Besiktas en houdt zicht op volgende ronde

LISSABON (ANP) - Sporting Portugal houdt in de kwalificatiegroep van Ajax in de Champions League kansen op het bereiken van de volgende ronde. De formatie van coach Ruben Amorim haalde op eigen veld uit tegen Besiktas, 4-0. Sporting staat nu op een met Borussia Dortmund gedeelde tweede plaats. Ajax lijkt voor beide clubs uit het zicht verdwenen.

Sporting kwam na ongeveer een half uur op voorsprong, door een benutte strafschop van Pedro Gonçalves. De Portugezen hadden daarvoor al twee kansen op de openingstreffer gekregen. Bij de eerste schoot Paulinho op de lat, bij de tweede stuitte hij op doelman Ersin Destanoglu.

In de slotfase van het eerste deel scoorde Sporting nog twee keer. Eerst maakte opnieuw Gonçalves er 2-0 van, vervolgens zorgde Paulinho voor nummer drie. De beste kans voor rust voor de Turkse formatie was voor de Canadees Cyle Larin, maar hij miste in kansrijke positie.

Na de hervatting liep Sporting verder uit door Pablo Sarabia. In de slotfase kreeg Souza van Besiktas de rode kaart.

Meer uit Voetbal

Bayern-spits Kane lijkt op tijd fit voor kraker tegen Real Madrid

MÜNCHEN (ANP/RTR) - Harry Kane is naar verwachting speelklaar bij Bayern München in de kwartfinale van de Champions League tegen Real Madrid. De Engelse aanvaller trainde maandag mee met de groep in de laatste sessie voorafgaand aan de eerste wedstrijd in Spanje op dinsdag. Bayern meldde op zijn website alleen de afwezigheid van de geblesseerde Sven Ulreich.

13 minuten geleden
Lijnders kondigt vertrek aanvoerder Silva aan bij Manchester City

MANCHESTER (ANP) - Aanvoerder Bernardo Silva verlaat aan het einde van dit seizoen Manchester City. Assistent-coach Pepijn Lijnders heeft dat aangekondigd. Het contract van de 31-jarige Portugees loopt aan het einde van dit seizoen af en de Portugees gaat volgens Lijnders niet verlengen. "Aan elk mooi verhaal komt een einde", aldus de Nederlandse trainer tegen verslaggevers van onder meer de BBC.

4 uur geleden
Koploper Inter beëindigt slechte reeks en klopt AS Roma ruim

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie een slechte reeks beëindigd. De koploper boekte voor eigen publiek een ruime overwinning op AS Roma: 5-2. Uit de drie vorige competitieduels had Inter slechts 2 punten gepakt.

14 uur geleden
Verdediger Struijk schiet Leeds United naar halve finale FA Cup

LONDEN (ANP) - Leeds United heeft zich als laatste geplaatst voor de halve finale van de FA Cup. In Londen verspeelde het elftal van trainer Daniel Farke tegen West Ham United in blessuretijd van de tweede helft een voorsprong van twee doelpunten: 2-2.

16 uur geleden
PSV-coach Bosz vierde derde landstitel op rij in zijn eentje

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz heeft de derde achtereenvolgende landstitel die hij met PSV behaalde in zijn eentje gevierd. Dat vertelde de trainer van de Eindhovenaren bij ESPN.

16 uur geleden
Directeur Stewart vindt titel PSV knap vanwege vele transfers

EINDHOVEN (ANP) - Earnest Stewart, directeur voetbalzaken van PSV, hecht veel waarde aan de derde achtereenvolgende landstitel van de Eindhovenaren. "Als je kampioen wordt met alle wisselingen die we aan het begin van het seizoen hebben gehad, mag je daar bijzonder trots op zijn", zegt hij in gesprek met ESPN.

16 uur geleden
NAC Breda schiet weinig op met gelijkspel tegen Sparta

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft onderin de Eredivisie nauwelijks geprofiteerd van de nederlagen van concurrenten Telstar en Excelsior. Het elftal van trainer Carl Hoefkens kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen Sparta Rotterdam: 0-0.

18 uur geleden