
Sporting Portugal viert eerste landstitel in negentien jaar tijd
LISSABON (ANP) - Sporting Portugal heeft voor het eerst sinds 2002 de Portugese landstitel gewonnen. Het elftal van coach Ruben Amorim stelde het kampioenschap dinsdag veilig door Boavista met 1-0 te verslaan.
Aanvaller Paulinho maakte in de 36e minuut het doelpunt voor Sporting, dat na 32 van de 34 speelronden nog ongeslagen is. FC Porto en Benfica volgen op gepaste afstand.
Meer uit Voetbal
SANTIAGO (ANP) - Marokko heeft de wereldtitel voor voetballers onder de 20 jaar gewonnen. De nationale jeugdploeg rekende in de finale af met Argentinië (2-0).
1 uur geledenTEL AVIV (ANP/RTR) - Een voetbalwedstrijd tussen de Israëlische voetbalclubs Hapoel Tel Aviv en Maccabi Tel Aviv is zondagavond door de politie afgelast. Rellen die ontstonden rondom de derby werden "levensgevaarlijk", waarna besloten werd de wedstrijd niet door te laten gaan.
2 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft de koppositie in La Liga weer overgenomen van FC Barcelona. De ploeg van coach Xabi Alonso deed dat door de uitwedstrijd bij Getafe met 1-0 te winnen.
11 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool-coach Arne Slot was kritisch over de efficiëntie van zijn spelers in de met 2-1 verloren thuiswedstrijd tegen Manchester United. Het was de vierde nederlaag op rij voor de Engelse landskampioen. Dat is Liverpool sinds 2014 niet meer overkomen.
12 uur geledenTHESSALONIKI (ANP) - Panathinaikos reist met een gelijkspel op zak af naar Rotterdam voor het duel met Feyenoord in de Europa League. De Griekse club verspeelde in de competitiewedstrijd tegen Aris in Thessaloniki een voorsprong en speelde met 1-1 gelijk.
14 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo-trainer Bas Sibum sprak na de thuisnederlaag van 7-0 tegen Feyenoord van een "nachtmerrie". Een deel van de supporters vroeg om het vertrek van de oud-speler van de club.
14 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool lijkt het winnen verleerd. De ploeg van trainer Arne Slot leed tegen Manchester United de vierde nederlaag op rij (1-2). De kampioen verloor de afgelopen weken ook van Crystal Palace, Chelsea en Galatasaray in de Champions League.
15 uur geleden