Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sportief directeur Newcastle lijkt op weg naar Manchester United

Sportief directeur Newcastle lijkt op weg naar Manchester United

NEWCASTLE (ANP/AFP) - De sportief directeur van Newcastle United, Dan Ashworth, lijkt de overstap te maken naar Manchester United. Zijn huidige club heeft hem naar verluidt met verlof gestuurd nadat hij een vertrekwens had ingediend. Hij zou graag de overstap willen maken naar de club waar Erik ten Hag trainer is.

Het is geen geheim dat INEOS-eigenaar Jim Ratcliffe, die recent een meerderheidsbelang nam in Manchester United, Ashworth graag ziet komen. Ratcliffe is bezig met een renovatie van het clubbestuur. Eerder stelde hij ook Omar Berrada al aan als algemeen directeur.

De 52-jarige Ashworth is ruim anderhalf jaar sportief directeur in Newcastle. Daarvoor bekleedde hij die functie bij West Bromwich Albion en Brighton & Hove Albion.

Het is nog niet zeker of Ashworth daadwerkelijk gaat tekenen bij United, maar mocht het zover komen, dan zou Newcastle United zo'n 20 miljoen pond voor hem willen. De Engelsman heeft namelijk nog een contract tot 2026.

Meer uit Voetbal

Verdediger Alaba (33) na vijf jaar weg bij Real Madrid

MADRID (ANP) - David Alaba vertrekt aan het einde van het seizoen bij Real Madrid. Het aflopende contract van de 33-jarige verdediger wordt niet verlengd, zo meldt de nummer 2 van de Spaanse competitie.

2 uur geleden
Aanvaller De Jong (35) na één seizoen weg bij FC Porto

PORTO (ANP) - Luuk de Jong vertrekt na één seizoen bij FC Porto. De 35-jarige aanvaller heeft zijn afscheid op Instagram aangekondigd. Het is nog niet duidelijk of en waar De Jong zijn carrière zal vervolgen.

3 uur geleden
Vitesse kan driekwart van de aandelen overdragen aan sterkhouders

ARNHEM (ANP) - Vitesse kan 75,1 procent van de aandelen overdragen aan de zogeheten sterkhouders van de Arnhemse voetbalclub. De licentiecommissie van de KNVB heeft goedkeuring verleend aan een verzoek om wijziging van zeggenschap dat Vitesse daarvoor nodig heeft.

7 uur geleden
De Graafschap stelt Duivenvoorden aan als nieuwe hoofdtrainer

DOETINCHEM (ANP) - De Graafschap heeft Thomas Duivenvoorden als nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De 39-jarige coach is de opvolger van Marinus Dijkhuizen. Duivenvoorden was dit seizoen al assistent-trainer bij de club uit Doetinchem.

7 uur geleden
Liverpool-coach Slot roemt fitheid Oranje-aanvoerder Van Dijk

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool heeft in aanloop naar het laatste competitieduel van het seizoen de fitheid van verdediger Virgil van Dijk geroemd. De 34-jarige aanvoerder van Oranje is de enige veldspeler die dit seizoen elke minuut in de Premier League heeft gespeeld.

8 uur geleden
Doelman Neuer mist bekerfinale met Bayern München om kuitblessure

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Manuel Neuer verdedigt zaterdag niet het doel van Bayern München tijdens de bekerfinale tegen VfB Stuttgart. De 40-jarige Duitser kampt met een blessure aan zijn linker kuit. Dat meldt zijn club een dag nadat bekend werd dat de doelman door bondscoach Julian Nagelsmann is opgenomen in de Duitse selectie voor het WK voetbal.

9 uur geleden
Trainer Carrick verlengt contract bij Manchester United

MANCHESTER (ANP) - Michael Carrick blijft langer coach van Manchester United. De 44-jarige Engelsman heeft een nieuw contract getekend bij de huidige nummer 3 van de Premier League dat hem tot 2028 aan de club verbindt.

10 uur geleden