Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sponsor VodafoneZiggo uit zorgen bij Van Praag over Ajax-crisis

Sponsor VodafoneZiggo uit zorgen bij Van Praag over Ajax-crisis

AMSTERDAM (ANP) - Hoofdsponsor VodafoneZiggo heeft onlangs in een gesprek met Ajax-topbestuurder Michael van Praag zijn zorgen geuit over de onrust bij de voetbalclub. Verder wil het telecombedrijf nog niet ingaan op de vraag of het van plan is om het volgend seizoen aflopende miljoenencontract te verlengen.

"Als hoofdsponsor praten we regelmatig met de clubleiding, natuurlijk ook over de uitdagingen van dit moment. Vorige week nog hebben we onze zorgen gedeeld met Michael van Praag. De verdere inhoud van die gesprekken is vanzelfsprekend vertrouwelijk", meldt een woordvoerder van VodafoneZiggo.

Ziggo staat sinds 2015 op het shirt van Ajax en is ook hoofdsponsor. "In de afgelopen negen jaar hebben we prachtige momenten met de club beleefd. Op dit moment gaat het wat minder, sportief en organisatorisch. Dat gaat ons natuurlijk ook aan het hart", stelt het in 2017 ontstane fusiebedrijf.

Bonussen

VodafoneZiggo betaalt jaarlijks een vast bedrag van 9 miljoen euro voor de sponsoring. Daarbovenop komt maximaal 3 miljoen euro aan bonussen. Het is nog maar de vraag of Ajax dit door de onrust bij de club in het geval van een verlenging opnieuw kan krijgen.

Op dit moment ligt Van Praag, voorzitter van de raad van commissarissen van de club, onder vuur om zijn rol bij het voorgenomen ontslag van algemeen directeur Alex Kroes. Niet alle aandeelhouders van de club zijn het eens met die maatregel.

Meer uit Financieel

Bedrijven VS en Canada roepen op tot hervatten handelsoverleg

WASHINGTON (ANP/DPA) - Ondernemersorganisaties in zowel de Verenigde Staten als Canada hebben de regeringen van hun landen opgeroepen om het handelsoverleg te hervatten. Gesprekken over een handelsdeal liepen dit weekend stuk, waarna hoge Amerikaanse importheffingen op Canadese goederen in werking traden en Canada tegenheffingen aankondigde.

10 uur geleden
Europees deel TikTok boekt eerste winst, rechtszaken kosten veel

LONDEN (ANP) - Het Europese onderdeel van socialemediaconcern TikTok heeft vorig jaar voor het eerst winst geboekt, dankzij de grote toestroom van gebruikers. Tegelijkertijd zette het bedrijf ruim 1 miljard dollar apart voor rechtszaken en boetes, schrijft de dochteronderneming in haar jaarverslag over 2025.

12 uur geleden
VW-baas waarschuwt voor ingrijpende kostenbesparingen

BERLIJN (ANP/DPA) - De topman van Volkswagen (VW) waarschuwt dat het bedrijf de komende tijd ingrijpende kostenbesparingen doorvoert. "De komende weken komt het erop aan: iedereen moet de schouders eronder zetten", zei Oliver Blume in een interview met Bild am Sonntag. "We zijn begonnen aan het grootste transformatieplan ooit voor het Volkswagen-concern."

13 uur geleden
Carney: Canadese tegenheffingen treffen staal- en zuivelsector VS

OTTAWA (ANP/RTR) - De Amerikaanse importheffingen voor Canada zullen beantwoord worden met heffingen op onder meer staal- en zuivelproducten uit de Verenigde Staten, aldus de Canadese premier Mark Carney. Vrijdagavond laat klapten de onderhandelingen tussen de twee buurlanden waardoor de VS vanaf zaterdag een invoerbelasting van 50 procent hanteren voor vele Canadese producten.

1 dag geleden
Banca Generali bestudeert ongevraagd overnamebod van concurrent

MILAAN (ANP/BLOOMBERG) - De directie van de Italiaanse bank Banca Generali bestudeert het ongevraagde overnamebod van Banca Monte dei Paschi di Siena, de oudste bank ter wereld. "Hoewel momenteel een grondige analyse van de voorwaarden van het bod plaatsvindt, geeft Banca Generali binnen de wettelijke termijn en volgens de voorgeschreven procedures zijn oordeel over het bod," aldus de bank.

1 dag geleden
Ben & Jerry's verliest groot deel van rechtszaak tegen Unilever

NEW YORK (ANP/RTR) - Een Amerikaanse rechter heeft een groot deel van de claims van Ben & Jerry's tegen voormalig moederbedrijf Unilever afgewezen. De ijsmaker beschuldigde Unilever ervan te proberen de maatschappelijke standpunten van het merk te onderdrukken, de raad van bestuur te ontmantelen en de financiering van de naar het merk genoemde stichting stop te zetten.

1 dag geleden
Strengere belastingen zetten rem op luxeverkoop in China

BEIJING (ANP) - Luxemerken als Louis Vuitton, Dior en Gucci zien hun verkopen in China steeds verder dalen, nu nieuwe strengere belastingmaatregelen van Beijing rijke consumenten ertoe aanzetten minder uit te geven. China heeft verregaande maatregelen getroffen om kapitaaluitstroom tegen te gaan en belastinginkomsten terug te halen. Dit betekent dat Chinezen veel belasting moeten betalen over vermogen en beleggingswinsten in het buitenland.

1 dag geleden