Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Spits Haller van Ajax treedt in voetsporen van Ronaldo

Spits Haller van Ajax treedt in voetsporen van Ronaldo

AMSTERDAM (ANP) - Sébastien Haller is dinsdagavond tijdens het thuisduel van Ajax met Sporting Portugal in de voetsporen van Cristiano Ronaldo getreden. De spits van de club uit Amsterdam opende in de 8e minuut de score tegen Sporting Portugal. Hij benutte een strafschop.

Haller heeft nu in alle zes de groepsduels van dit seizoen gescoord. Ronaldo deed dat in het voetbaljaar 2017/2018 voor Real Madrid.

De 27-jarige Haller debuteerde dit seizoen in de Champions League met vier doelpunten tijdens het gewonnen uitduel met Sporting (1-5). Hij maakte dinsdag in het thuisduel met Sporting zijn tiende treffer in zes duels.

Haller is nu topscorer van de Europese koningsklasse. De Poolse spits Robert Lewandowski komt woensdag in actie met Bayern München. Hij staat voorlopig op een totaal van negen doelpunten.

Meer uit Voetbal

Feyenoord neemt afscheid van huurlingen Bueno, González en Osman

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft afscheid genomen van de huurlingen Hugo Bueno, Facundo González en Ibrahim Osman. In het geval van González werd de optie tot koop in de huurovereenkomst niet gelicht.

2 uur geleden
FC Utrecht haalt verdediger Eerdhuijzen van Sparta

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft centrale verdediger Mike Eerdhuijzen van Sparta vastgelegd. De 24-jarige Volendammer tekende een contract tot de zomer van 2029 bij de nummer 4 van de Eredivisie.

5 uur geleden
Trainers titelkandidaten Napoli en Inter geschorst voor slotduel

ROME (ANP/BELGA) - Titelkandidaten Napoli en Internazionale moeten het vrijdag op de laatste speeldag doen zonder hun trainers Antonio Conte en Simone Inzaghi. De Italiaanse voetbalbond bevestigde dat de twee coaches zijn geschorst na hun rode kaarten op zondag.

5 uur geleden
Kroes zag vertrek van hoofdtrainer Ajax niet aankomen

AMSTERDAM (ANP) - Technisch directeur Alex Kroes zag niet aankomen dat trainer Francesco Farioli bij Ajax wilde vertrekken. "Ik kreeg woensdag na de wedstrijd tegen FC Groningen een appje van hem, net als onze directeur Menno Geelen. Hij wilde donderdag even met ons zitten en dat had niets met de uitslag van die wedstrijd te maken. Hij had ernstige twijfels om door te gaan. Een paar dagen later heeft hij nu de daad bij het woord gevoegd. Hij heeft dat respectvol gedaan en niet gewacht op een andere club", vertelde hij maandag.

8 uur geleden
Begroting RKC na degradatie terug van 12 naar ruim 7 miljoen euro

WAALWIJK (ANP) - RKC Waalwijk werkt na de degradatie naar de eerste divisie komend seizoen met een begroting van ruim 7 miljoen euro. Dat is bijna 5 miljoen euro minder dan dit seizoen, meldt de Brabantse voetbalclub. RKC gaat onder meer snijden in het personeelsbestand en het spelersbudget.

9 uur geleden
Wiegman neemt na EK assistenten Smit en Bijl over van Oranje

ZEIST (ANP) - Arvid Smit en Janneke Bijl vertrekken na het komende EK voetbal bij de KNVB. De assistent-trainers van bondscoach Andries Jonker stappen over naar de Engelse bond, waar ze bondscoach Sarina Wiegman gaan assisteren. Dat meldt de KNVB.

9 uur geleden
Ten Hag en Simonis belangrijke kandidaten voor trainerschap Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Trainers Erik ten Hag en Paul Simonis zijn belangrijke kandidaten om Francesco Farioli bij Ajax op te volgen. De Italiaanse coach kondigde maandag zijn vertrek aan wegens verschil van inzicht met de directie van de club.

11 uur geleden