Spinningmarathon Salus levert mooi bedrag op voor goede doelen
THOLEN - Afgelopen zaterdag vond in Salus Healthclub te Tholen een spinningmarathon plaats. Ditmaal had Salus healthclub 2 goede doelen geselecteerd. Klimmen met Ria en Denise (Klimmen tegen MS) en stichting Stavoord6. ’s Morgens om 10.00 werd het startschot gegeven voor de 6-uur durende marathon.
Er waren 42 deelnemers verdeeld over de aanwezige fietsen. 5 deelnemers trotseerden de volle duur van de marathon en reden dus 6 uur achter elkaar. Overige deelnemers kozen ervoor om zich 1 of meerdere uren in het zweet te fietsen. Aan het eind van de middag werd het ingezamelde bedrag bekendgemaakt. “Een bijzondere samenwerking. Alleen ga je sneller maar samen kom je verder aldus Ivo Slokkers van Stichting Stavoord6”.
Namens de MS vereniging Nederland was Denise Heikoop aanwezig om de cheque in ontvangst te nemen. Haar partner Simon Jansen neemt ook deel aan het evenement Klimmen tegen MS. Hij is samen met Frank Hommel een van de initiatiefnemers van het team klimmen met Ria (Hommel) en Denise (Heikoop). Beide partners van de initiatiefnemers van het team hebben MS en op deze manier hopen zij hun steentje bij te dragen aan het ophalen van zo veel mogelijk geld voor onderzoek naar medicijnen tegen MS.
Het opgehaalde bedrag is uitgekomen op €2017,-. Een mooie opbrengst voor een marathon van deze omvang. Er staat nog een volgende evenement op het programma wat beiden organisaties samen organiseren. Op zaterdag 25 maart as is er een superbingo in Dorpshuis de Vossenkuil. Hier zijn nog kaarten voor beschikbaar en zijn te koop via Wendy van Pelt. 06-51097347
Meer uit Tholen
STAVENISSE - Rien de Graaf is vrijdagmiddag tijdens de onthulling van het gerestaureerde grafmonument in de Hervormde Kerk van Stavenisse verrast met een Koninklijke onderscheiding. De onderscheiding kreeg hij vanwege zijn jarenlange inzet voor onder meer de kerk en de restauratie van het monument Hieronymus van Tuyll van Serooskerke.
1 uur geleden[Advertorial] POORTVLIET - Dertig jaar geleden schreef Jolanda Geelen haar praktijk Engedi in bij de Kamer van Koophandel. Inmiddels heeft zij al vele cliënten mogen begeleiden bij uiteenlopende hulpvragen, zoals trauma, verlies, relatieproblemen en misbruik. Vanuit haar praktijk in Poortvliet blikt ze dankbaar terug op een intense maar waardevolle periode.
8 uur geledenTHOLEN - Ben jij dé WK-kenner van de regio? Doe mee met de WK-prijsvraag van Uitgeverij de Bode en win een LG televisie!
1 dag geledenBERGEN OP ZOOM/THOLEN - Ooit waren er 23 weervissers actief op de Oosterschelde, nu is er nog maar één: Henk van Schilt, schoonzoon van Cor van Dort, de bekendste weervisser van Bergen op Zoom, die in september 2025 overleed op 93-jarige leeftijd.
1 dag geledenWEST-BRABANT/THOLEN - Het Bravis ziekenhuis zet een speciaal IC-filter in om medicijnresten, zoals antibiotica, uit het rioolwater te houden. Het filter wordt ingezet op de Intensive Care en is ontwikkeld in samenwerking met Zereau.
2 dagen geledenPOORTVLIET - Een minderjarig meisje is dinsdagavond gewond geraakt toen zij met haar brommer ten val kwam op de Kadijk bij Poortvliet. Volgens de politie botste ze daarbij tegen een paaltje.
2 dagen geledenSINT PHILIPSLAND/STEENBERGEN - De Slaakbrug (N257) is van donderdag 28 tot en met vrijdag 29 mei afgesloten vanwege onderhoud. Rijkswaterstaat voert dan werkzaamheden uit aan de voegovergangen en opleggingen. Zowel de hoofdrijbaan als de parallelbaan zijn dicht. Als het werk uitloopt, wordt er doorgewerkt tot en met zaterdag.
2 dagen geleden