Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Spinningmarathon Salus levert mooi bedrag op voor goede doelen

Spinningmarathon Salus levert mooi bedrag op voor goede doelen

THOLEN - Afgelopen zaterdag vond in Salus Healthclub te Tholen een spinningmarathon plaats. Ditmaal had Salus healthclub 2 goede doelen geselecteerd. Klimmen met Ria en Denise (Klimmen tegen MS) en stichting Stavoord6. ’s Morgens om 10.00 werd het startschot gegeven voor de 6-uur durende marathon.

Er waren 42 deelnemers verdeeld over de aanwezige fietsen. 5 deelnemers trotseerden de volle duur van de marathon en reden dus 6 uur achter elkaar. Overige deelnemers kozen ervoor om zich 1 of meerdere uren in het zweet te fietsen. Aan het eind van de middag werd het ingezamelde bedrag bekendgemaakt. “Een bijzondere samenwerking. Alleen ga je sneller maar samen kom je verder aldus Ivo Slokkers van Stichting Stavoord6”.  

Namens de MS vereniging Nederland was Denise Heikoop aanwezig om de cheque in ontvangst te nemen. Haar partner Simon Jansen neemt ook deel aan het evenement Klimmen tegen MS. Hij is samen met Frank Hommel een van de initiatiefnemers van het team klimmen met Ria (Hommel) en Denise (Heikoop). Beide partners van de initiatiefnemers van het team hebben MS en op deze manier hopen zij hun steentje bij te dragen aan het ophalen van zo veel mogelijk geld voor onderzoek naar medicijnen tegen MS. 

Het opgehaalde bedrag is uitgekomen op €2017,-. Een mooie opbrengst voor een marathon van deze omvang. Er staat nog een volgende evenement op het programma wat beiden organisaties samen organiseren. Op zaterdag 25 maart as is er een superbingo in Dorpshuis de Vossenkuil. Hier zijn nog kaarten voor beschikbaar en zijn te koop via Wendy van Pelt. 06-51097347 

Meer uit Tholen

Politie valt pand binnen in Oud-Vossemeer en treft drugslab, vier verdachten aangehouden

OUD-VOSSEMEER - Bij een pand op het industrieterrein Klaverveld in Oud-Vossemeer is woensdagmiddag een drugslab aangetroffen. De politie viel het pand binnen en heeft vier verdachten aangehouden.

11 uur geleden
Haas Teun neemt je in nieuwe wandelroute mee langs de parels van Sint-Maartensdijk

SINT-MAARTENSDIJK - Hoe kun je het verleden van Sint-Maartensdijk op een speelse manier nieuw leven inblazen? Dolores Bijl vond het antwoord in Haas Teun. In de nieuwe wandelroute het Hazenpad vertelt dit fictieve personage de parels van het dorp, zodat de verhalen niet verloren gaan.

11 uur geleden
Welkom in de feesttent: Brabantse Wal Festival, een feest voor jong en oud

[Advertorial] - Al meer dan vijftien jaar is het Brabantse Wal Festival een begrip in de gemeente Woensdrecht en ver daarbuiten. Na een succesvol jubileumjaar in 2025 heeft de organisatie opnieuw een gevarieerd programma samengesteld voor alle leeftijden, met dit jaar als nieuwe toevoeging het Bier- en Wijnfestijn.

14 uur geleden
Tholen ziet geen tekort aan laadpunten: ‘Geen aanvullende maatregelen nodig’

THOLEN - Het college stelt dat de plaatsing van laadpunten op koers ligt en daarom geen extra maatregelen nodig zijn. Dat blijkt uit navraag van de voormalige fractie PvdA-GroenLinks, die al maanden aandacht vraagt voor de laadpunten in Tholen. Volgens Nancy Raas-Tophoven en Jan Heshof bereiken hen steeds nieuwe signalen dat de laadpalen tekortschieten. Na meerdere schriftelijke vragen geeft het college nu meer inzicht.

19 uur geleden
Weerbericht Tholen: ‘Gure start van de week, later meer zonneschijn’

THOLEN - De nieuwe week van de zomertijd is vandaag guur van start gegaan. "Vanaf woensdag blijft het enkele dagen droog met meer zonneschijn, ook wordt het dan zachter", aldus meteoroloog Wouter van Bernebeek van Weeronline. 

1 dag geleden
KNVB straft Tholense Boys voor racisme-incident in gestaakte derby met WHS

THOLEN - Tholense Boys is door de KNVB gestraft na ongeregeldheden tijdens de derby tegen WHS. Die wedstrijd ontspoorde begin maart toen een WHS-speler een supporter aanviel, naar eigen zeggen na herhaaldelijke racistische opmerkingen vanaf de zijlijn. De betreffende speler is niet gestraft.

1 dag geleden
Drie mannen de cel in voor explosie bij woning van politieagent in Tholen [RECHTSPRAAK]

THOLEN - De rechtbank in Middelburg heeft maandagmiddag drie mannen veroordeeld voor hun rol bij een explosie bij de woning van een politieagent in Tholen. De mannen kregen celstraffen van 12, 36 en 38 maanden. De hoofdverdachte, die de aanslag volgens de rechtbank organiseerde, kreeg een lagere straf dan het Openbaar Ministerie had geëist.

2 dagen geleden