Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Spinningmarathon Salus levert mooi bedrag op voor goede doelen

Spinningmarathon Salus levert mooi bedrag op voor goede doelen

THOLEN - Afgelopen zaterdag vond in Salus Healthclub te Tholen een spinningmarathon plaats. Ditmaal had Salus healthclub 2 goede doelen geselecteerd. Klimmen met Ria en Denise (Klimmen tegen MS) en stichting Stavoord6. ’s Morgens om 10.00 werd het startschot gegeven voor de 6-uur durende marathon.

Er waren 42 deelnemers verdeeld over de aanwezige fietsen. 5 deelnemers trotseerden de volle duur van de marathon en reden dus 6 uur achter elkaar. Overige deelnemers kozen ervoor om zich 1 of meerdere uren in het zweet te fietsen. Aan het eind van de middag werd het ingezamelde bedrag bekendgemaakt. “Een bijzondere samenwerking. Alleen ga je sneller maar samen kom je verder aldus Ivo Slokkers van Stichting Stavoord6”.  

Namens de MS vereniging Nederland was Denise Heikoop aanwezig om de cheque in ontvangst te nemen. Haar partner Simon Jansen neemt ook deel aan het evenement Klimmen tegen MS. Hij is samen met Frank Hommel een van de initiatiefnemers van het team klimmen met Ria (Hommel) en Denise (Heikoop). Beide partners van de initiatiefnemers van het team hebben MS en op deze manier hopen zij hun steentje bij te dragen aan het ophalen van zo veel mogelijk geld voor onderzoek naar medicijnen tegen MS. 

Het opgehaalde bedrag is uitgekomen op €2017,-. Een mooie opbrengst voor een marathon van deze omvang. Er staat nog een volgende evenement op het programma wat beiden organisaties samen organiseren. Op zaterdag 25 maart as is er een superbingo in Dorpshuis de Vossenkuil. Hier zijn nog kaarten voor beschikbaar en zijn te koop via Wendy van Pelt. 06-51097347 

Meer uit Tholen

Dolores komt met tweede Smerdiek van Vroeger-dag: ‘Alles leeft in het dorp’

SINT-MAARTENSDIJK - Wat begon als een spontane Facebookgroep vol oude dorpsfoto's, groeide uit tot een levendig en geliefd evenement. Op zaterdag 17 mei vindt in Sint-Maartensdijk de tweede editie plaats van de Smerdiek van Vroeger-dag. Dolores Bijl blikt terug én vooruit op een feest van herinnering, ontmoeting en dorpsverhalen.

15 uur geleden
Anita uit Sint Philipsland uitgeroepen tot ‘Meest Bijzondere Moederfiguur van 2025’

SINT PHILIPSLAND - Anita uit Sint Philipsland is verkozen tot 'Meest Bijzondere Moederfiguur van 2025' in de provincie Zeeland. Ze is één van de 12 provinciale winnaars van een landelijke verkiezing, georganiseerd door Merci Chocolade. Met het initiatief worden moederfiguren richting Moederdag in het zonnetje gezet. Van de tientallen inzendingen uit de provincie werd het hartverwarmende verhaal over Anita geselecteerd als meest bijzonder.

18 uur geleden
Vossemeerder (22) nog langer vast voor schieten op vrouw in Krabbendijke

KRABBENDIJKE/OUD-VOSSEMEER - Een 22-jarige man uit Oud-Vossemeer blijft langer in voorlopige hechtenis. Het Openbaar Ministerie (OM) verdenkt hem van poging tot doodslag, bedreiging en mishandeling. De man zou een vuurwapen hebben gericht op een jonge vrouw in Krabbendijke, waarbij een kogel haar hoofd raakte. 

22 uur geleden
Oude Zeedijk in Sint-Annaland enkele dagen dicht voor asfaltreparaties

SCHERPENISSE/SINT-ANNALAND - De Provincie Zeeland start woensdag met asfaltwerkzaamheden op twee plekken. Fietsers en automobilisten moeten rekening houden met afsluitingen op de Oude Zeedijk in Sint-Annaland en op het fietspad bij de Poortvlietsedijk in Scherpenisse. De werkzaamheden duren een paar dagen en kunnen zorgen voor hinder in het verkeer.

1 dag geleden
WHS sleept punt uit het vuur, Stavenisse verrast bijna koploper [SPEELRONDE 20 & 23]

THOLEN - Wat gebeurde er zaterdag 3 mei allemaal in het amateurvoetbal? In dit overzicht zetten we de uitslagen en programma's van de Thoolse voetbalclubs op een rijtje. Dit is een samenvatting van speelronde 23 van de derde klasse en speelronde 20 van de vierde en vijfde klasse.

1 dag geleden
Parallelweg Postweg dicht voor nieuwe laag asfalt, carpoolplaats niet bereikbaar

THOLEN - De Provincie Zeeland voert vanaf vandaag tot en met donderdag werkzaamheden uit aan de parallelweg van de Postweg (N286) in Tholen. De weg is in beide richtingen volledig afgesloten. Tankstation Deehoeve is tijdens de werkzaamheden bereikbaar, maar de carpoolplaats en de landbouwweg niet. Fietsers en het landbouwverkeer worden omgeleid via de Eeweg.

1 dag geleden
Burgemeester Sijbers: ‘Elke oorlog eist levens met verdriet dat blijft’

THOLEN - In het wandelpark bij de Vossemeersepoort is zondagavond de Dodenherdenking gehouden. Tijdens de plechtigheid stonden inwoners, jongeren, veteranen en internationale gasten in stilte stil bij de slachtoffers van oorlog en geweld. Burgemeester Marleen Sijbers hield een toespraak.

2 dagen geleden