Spinningmarathon Salus levert mooi bedrag op voor goede doelen
THOLEN - Afgelopen zaterdag vond in Salus Healthclub te Tholen een spinningmarathon plaats. Ditmaal had Salus healthclub 2 goede doelen geselecteerd. Klimmen met Ria en Denise (Klimmen tegen MS) en stichting Stavoord6. ’s Morgens om 10.00 werd het startschot gegeven voor de 6-uur durende marathon.
Er waren 42 deelnemers verdeeld over de aanwezige fietsen. 5 deelnemers trotseerden de volle duur van de marathon en reden dus 6 uur achter elkaar. Overige deelnemers kozen ervoor om zich 1 of meerdere uren in het zweet te fietsen. Aan het eind van de middag werd het ingezamelde bedrag bekendgemaakt. “Een bijzondere samenwerking. Alleen ga je sneller maar samen kom je verder aldus Ivo Slokkers van Stichting Stavoord6”.
Namens de MS vereniging Nederland was Denise Heikoop aanwezig om de cheque in ontvangst te nemen. Haar partner Simon Jansen neemt ook deel aan het evenement Klimmen tegen MS. Hij is samen met Frank Hommel een van de initiatiefnemers van het team klimmen met Ria (Hommel) en Denise (Heikoop). Beide partners van de initiatiefnemers van het team hebben MS en op deze manier hopen zij hun steentje bij te dragen aan het ophalen van zo veel mogelijk geld voor onderzoek naar medicijnen tegen MS.
Het opgehaalde bedrag is uitgekomen op €2017,-. Een mooie opbrengst voor een marathon van deze omvang. Er staat nog een volgende evenement op het programma wat beiden organisaties samen organiseren. Op zaterdag 25 maart as is er een superbingo in Dorpshuis de Vossenkuil. Hier zijn nog kaarten voor beschikbaar en zijn te koop via Wendy van Pelt. 06-51097347
Meer uit Tholen
THOLEN/WOENSDRECHT - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Pim van de Klundert van Sirocco Personal Bikes.
17 uur geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.
20 uur geledenSINT PHILIPSLAND - De politie gaat zaterdag onderzoek doen bij het vermoedelijke drugslab aan de Campweg. Nadat er vrijdag een grote brand was uitgebroken in een loods naast een woning, ontdekten hulpdiensten dat het vermoedelijk ging om een drugslab. De politie is een onderzoek gestart en roept eventuele getuigen op om zich te melden.
1 dag geledenTHOLEN - De gemeente Tholen krijgt mogelijk een nieuw gezicht in de raad. De werkgeverscommissie heeft Clarissa Geelhoed-van Veen voorgedragen als nieuwe griffier. Als de gemeenteraad instemt met haar benoeming, treedt zij op 15 oktober in dienst.
1 dag geledenSINT PHILIPSLAND - In de schuur aan de Campweg waar eerder op de avond een zeer grote brand uitbrak is vermoedelijk een drugslab aangetroffen. gaat. Door de omvang van de brand is er veel schade ontstaan. De politie doet onderzoek naar de oorzaak en omstandigheden.Op dit moment is niet bekend of er iemand is aangehouden voor betrokkenheid bij het drugslab. Brandweerlieden zijn met veel materiaal ter plaatse om na te blussen. Dit zal nog geruime tijd in beslag nemen. Wanneer de situatie het toelaat zullen agenten onderzoek doen in het pand. Over de omvang van het lab kan de politie nog geen mededelingen doen.
2 dagen geledenSINT PHILIPSLAND - In een loods aan de Campweg in Sint Philipsland is vrijdagmiddag een forse brand uitgebroken. De brand zorgt voor grote rookontwikkeling die in wijde omgeving goed zichtbaar is.
2 dagen geledenTHOLEN - De gemeente Tholen sluit het jaar 2025 af met een positief saldo van ruim 7,3 miljoen euro. De schatkist van de gemeente loopt daarmee op tot bijna 100 miljoen euro. Het overschot geeft ruimte om projecten in de toekomst naar voren te halen. Wel moet de gemeente volgend jaar één miljoen euro uit haar spaarpot halen om de begroting voor 2027 in balans te houden.
2 dagen geleden