Spierblessure houdt spits Haaland tot einde jaar aan de kant
DORTMUND (ANP) - De Noorse topschutter Erling Braut Haaland komt dit jaar niet meer in actie. De spierblessure die de jonge Noor heeft opgelopen in de laatste training voor het treffen met Lazio in de Champions League, is ernstiger dan gedacht. "Hij zal tot begin januari niet spelen. Misschien heeft hij te veel wedstrijden gespeeld", zei coach Lucien Favre van Dortmund kort voor aanvang van het duel.
Haaland was al goed voor zes doelpunten in het belangrijkste Europese clubtoernooi. In totaal scoorde hij dit seizoen al zeventien keer in veertien officiële wedstrijden. Door de blessure ontbrak de aanvaller al in het duel met Lazio. Hij zal ook de laatste groepswedstrijd in de Champions League tegen FC Zenit missen, plus vier Bundesliga-wedstrijden en één bekerduel.
Meer uit Voetbal
NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de tiende overwinning geboekt in de Eredivisie. In de Goffert versloeg de ploeg van trainer Dick Schreuder PEC Zwolle met 2-1. Koki Ogawa en Tjaronn Chery scoorden voor NEC. Younes Namli had de score geopend voor PEC.
15 minuten geledenBOURNEMOUTH (ANP) - Liverpool heeft de uitwedstrijd tegen Bournemouth in de Premier League door een doelpunt in de slotseconden verloren. Het werd 3-2 aan de Engelse zuidkust. Liverpool is er dit kalenderjaar nog niet in geslaagd te winnen in de Engelse competitie.
27 minuten geledenHEERENVEEN (ANP) - Pawel Bochniewicz verlaat sc Heerenveen en keert terug naar Polen. De 29-jarige verdediger heeft een contract getekend bij Górnik Zabrze, de huidige nummer 2 van de hoogste Poolse competitie.
36 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari en Sergiño Dest keren terug in de basis bij PSV voor de thuiswedstrijd tegen NAC Breda. Saibari speelt voor het eerst sinds hij met Marokko de finale van de Afrika Cup verloor. Hij vult de positie van spits in, die vacant is door blessures. Dest keert terug na een lichte blessure.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Youri Baas was de grote man bij Ajax in de thuiswedstrijd tegen FC Volendam (2-0). "Dit is echt de eerste keer dat ik twee keer in een wedstrijd heb gescoord", zei hij in de catacomben van de Johan Cruijff ArenA. "Dat is mij zelfs als jeugdspeler nooit gelukt."
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de transfer van Mats Deijl afgerond. De 28-jarige rechtsback komt over van Go Ahead Eagles en tekende in Rotterdam een contract tot medio 2028, met een optie voor nog een seizoen. Deijl is al speelgerechtigd voor het thuisduel van Feyenoord met Heracles Almelo op zondag.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de druk op Feyenoord opgevoerd. De club uit de hoofdstad won van FC Volendam (2-0) en staat voor minimaal een dag tweede achter PSV in de Eredivisie. Youri Baas maakte voor rust beide doelpunten op aangeven van Rayane Bounida.
2 uur geleden