Spierblessure houdt spits Haaland tot einde jaar aan de kant
DORTMUND (ANP) - De Noorse topschutter Erling Braut Haaland komt dit jaar niet meer in actie. De spierblessure die de jonge Noor heeft opgelopen in de laatste training voor het treffen met Lazio in de Champions League, is ernstiger dan gedacht. "Hij zal tot begin januari niet spelen. Misschien heeft hij te veel wedstrijden gespeeld", zei coach Lucien Favre van Dortmund kort voor aanvang van het duel.
Haaland was al goed voor zes doelpunten in het belangrijkste Europese clubtoernooi. In totaal scoorde hij dit seizoen al zeventien keer in veertien officiële wedstrijden. Door de blessure ontbrak de aanvaller al in het duel met Lazio. Hij zal ook de laatste groepswedstrijd in de Champions League tegen FC Zenit missen, plus vier Bundesliga-wedstrijden en één bekerduel.
Meer uit Voetbal
SAN SEBASTIÁN (ANP) - Real Sociedad heeft zich ten koste van Athletic Club geplaatst voor de finale van de Copa del Rey. De nummer 8 van Spanje won in het eigen stadion de returnwedstrijd met 1-0 van de club uit Bilbao. De ploeg uit San Sebastián had vorige maand het uitduel eveneens met 1-0 gewonnen. Mikel Oyarzabal maakte woensdag vlak voor tijd het enige doelpunt uit een strafschop.
13 minuten geledenALKMAAR (ANP) - Telstar-trainer Anthony Correia noemde de verloren halve finale van de KNVB-beker tegen AZ "zuur". De ploeg uit Velsen-Zuid ging dankzij onder meer twee eigen doelpunten met 2-1 onderuit in Alkmaar.
1 uur geledenALKMAAR (ANP) - Trainer Leeroy Echteld van AZ is blij dat zijn club voor het tweede jaar op rij de finale van de KNVB-beker heeft bereikt. Vorig jaar verloren de Alkmaarders na strafschoppen van Go Ahead Eagles. "Dit is weer een kans om iets te winnen. Mooi voor de club, de boys en de toeschouwers", zei de coach na de 2-1-zege op Telstar in de halve finale.
1 uur geledenBRIGHTON (ANP) - Koploper Arsenal heeft de voorsprong op Manchester City vergroot. De ploeg van Jurriën Timber won de uitwedstrijd bij Brighton & Hove Albion met 1-0. Nummer 2 Manchester City verspeelde thuis punten tegen Nottingham Forest: 2-2.
1 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft voor het tweede jaar op rij de finale van de KNVB-beker bereikt. De formatie van trainer Leeroy Echteld was in de halve finale voor eigen publiek met 2-1 te sterk voor Telstar, de nummer 17 van de Eredivisie.
2 uur geledenDÜSSELDORF (ANP) - De Duitse oud-doelman Georg Koch is op 54-jarige leeftijd overleden aan alvleesklierkanker. Dat meldde zijn eerste profclub Fortuna Düsseldorf op de eigen website. Koch stond in 1997 korte tijd onder contract bij PSV.
5 uur geledenALKMAAR (ANP) - Kees Smit en Sven Mijnans staan woensdagavond bij AZ in de basis voor de halve finale van de KNVB-beker tegen Telstar. Beide middenvelders maakten recent hun rentree na blessures. Zondag speelden ze allebei een helft tijdens de verloren wedstrijd bij FC Utrecht (2-0).
5 uur geleden