Spelersbus Liverpool opgehouden door protesten bij United-stadion
MANCHESTER (ANP) - De spelersbus van Liverpool is opgehouden op weg naar Old Trafford, het stadion van Manchester United. De bus werd klemgereden door auto's in Manchester en volgens Engelse media zou ook geprobeerd zijn om banden lek te steken. Het is niet duidelijk of coach Jürgen Klopp en de spelers zich in de bus bevonden. Zij zijn inmiddels gearriveerd in het stadion.
Volgens lokale media kon de bus verder nadat politieagenten de weg hadden vrijgemaakt. Het duel in Manchester moest worden ingehaald nadat het op 2 mei was afgelast vanwege protesten van ManUnited-fans tegen clubeigenaar Joel Glazer. Supporters betraden toen het veld en raakten slaags met de politie buiten het stadion, waarop de autoriteiten het uit veiligheidsoverwegingen niet verantwoord vonden om het duel te laten doorgaan.
Ook donderdag waren er protesten tegen Glazer buiten het stadion van Manchester United.
Meer uit Voetbal
DEVENTER (ANP) - Milan Smit vertrekt bij Go Ahead Eagles. De 22-jarige spits maakt het seizoen op huurbasis af bij Stoke City. De Engelse club, uitkomend op het tweede niveau, neemt hem daarna definitief over.
2 uur geledenMARSEILLE (ANP) - Quinten Timber heeft zijn debuut bij Olympique Marseille gemaakt met een overwinning op RC Lens. In Marseille won de thuisploeg met 3-1. Timber, die vrijdag Feyenoord officieel verruilde voor de Franse topclub, begon in de basis en werd in de tweede helft gewisseld.
13 uur geledenVILA-REAL (ANP) - Real Madrid heeft door een zege op Villarreal de koppositie in de Spaanse competitie La Liga overgenomen van FC Barcelona. De Madrilenen van de nieuwe coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 van de ploeg die afgelopen dinsdag verloor van Ajax in de Champions League.
13 uur geledenENSCHEDE (ANP) - De wedstrijd tussen FC Twente en Excelsior in de Eredivisie is geëindigd in 0-0. FC Twente blijft door het gelijkspel met 30 punten op de zesde plaats van de ranglijst staan. Excelsior stijgt naar de dertiende plaats met 22 punten.
13 uur geledenCASTELLÓN DE LA PLANA (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona hebben mede dankzij een treffer van Esmee Brugts de Spaanse Supercup gewonnen. Het is voor de vijfde keer op rij dat Barcelona de prijs pakt. In Castellón de la Plana eindigde de finale tegen Real Madrid in een 2-0-zege.
14 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor het eerst sinds september punten verspeeld in de Eredivisie. Thuis tegen NAC Breda wist de ploeg van trainer Peter Bosz pas in de blessuretijd een punt veilig te stellen (2-2).
14 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de tiende overwinning geboekt in de Eredivisie. In de Goffert versloeg de ploeg van trainer Dick Schreuder PEC Zwolle met 2-1. Koki Ogawa en Tjaronn Chery scoorden voor NEC. Younes Namli had de score geopend voor PEC.
15 uur geleden