Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Spelers mogen zelf bepalen of ze nog voor Schalke willen spelen

Spelers mogen zelf bepalen of ze nog voor Schalke willen spelen

GELSENKIRCHEN (ANP) - De voetballers van de Duitse club Schalke 04 mogen zelf bepalen of ze tijdens het restant van de Bundesliga voor de club willen uitkomen. Een aantal spelers werd dinsdag belaagd na de wedstrijd tegen Arminia Bielefeld. Door de 1-0-nederlaag degradeerde Schalke, de club van Klaas-Jan Huntelaar, uit de Bundesliga.

"Ik kan met het standpunt leven als een speler de resterende vier wedstrijden niet voor Schalke wil spelen", zei bestuurslid Peter Knäbel tegenover Bild. Volgens Knäbel voeren medewerkers van de club individuele gesprekken met de spelers en wordt er indien gewenst hulp aangeboden.

"Er was sprake van grote agressie. Spelers moesten vluchten", zei een woordvoerder van de politie over de gebeurtenissen van dinsdagavond. Het belagen van de spelers wordt nog onderzocht.

Schalke 04 komt komend weekend niet in actie omdat de beoogde tegenstander, Hertha BSC, in quarantaine zit. Op 8 mei wacht Schalke 04 de uitwedstrijd tegen Hoffenheim.

Meer uit Voetbal

Arsenal na krappe zege op Burnley dicht bij Engelse titel

LONDEN (ANP) - Arsenal is nog één stap verwijderd van de eerste Engelse landstitel sinds 2004. De Londenaren wonnen in eigen stadion met klein verschil van het al gedegradeerde Burnley: 1-0.

4 uur geleden
Koeman vreest voor WK-deelname verdediger Timber

HILVERSUM (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman vreest voor de WK-deelname van Jurriën Timber. De verdediger van Arsenal staat sinds half maart aan de kant met een liesblessure.

7 uur geleden
Leeds gaat stadionverboden opleggen voor homofobe spreekkoren

LEEDS (ANP/RTR) - Leeds United gaat langdurige stadionverboden uitdelen aan supporters die verantwoordelijk worden geacht voor homofobe spreekkoren. Dat meldt de Engelse voetbalclub maandag. De spreekkoren waren zondag te horen in de met 1-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion.

7 uur geleden
Dastgir (36) nieuwe hoofdcoach Almere City FC

ALMERE (ANP) - Almere City FC heeft Anoush Dastgir aangesteld als nieuwe trainer. De 36-jarige Afghaanse Nederlander ondertekent een tweejarig contract bij de nummer 5 van afgelopen seizoen uit de eerste divisie.

8 uur geleden
Brugge volgt Correia op als trainer van Telstar

VELSEN (ANP) - Henk Brugge is de nieuwe trainer van Telstar. De 48-jarige assistent-coach van sc Heerenveen volgt bij de club uit Velsen de naar FC Utrecht vertrekkende Anthony Correia op. Brugge ondertekent een contract voor twee seizoenen met een optie voor een extra jaar.

9 uur geleden
Onderzoekers zien na kopbal tekenen van hersenschade in het bloed

AMSTERDAM (ANP) - Door het koppen van de bal krijgen spelers in het amateurvoetbal tijdelijk meer stoffen in hun bloed die kunnen wijzen op acute hersenschade. Het Amsterdam UMC heeft dat onderzocht in samenwerking met de KNVB. Hoe vaker en harder een speler kopte, hoe groter het effect dat in het bloed te zien was.

9 uur geleden
KNVB vraagt burgemeester Volendam alsnog uitfans toe te laten

ZEIST (ANP) - De KNVB wil dat supporters van FC Groningen en Willem II alsnog welkom zijn in het stadion van FC Volendam voor de wedstrijden in de play-offs. De voetbalbond heeft daarover een gesprek gevoerd met Rick Beukers, de burgemeester van de gemeente Edam-Volendam, meldt de KNVB.

9 uur geleden