Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Spelers mogen zelf bepalen of ze nog voor Schalke willen spelen

Spelers mogen zelf bepalen of ze nog voor Schalke willen spelen

GELSENKIRCHEN (ANP) - De voetballers van de Duitse club Schalke 04 mogen zelf bepalen of ze tijdens het restant van de Bundesliga voor de club willen uitkomen. Een aantal spelers werd dinsdag belaagd na de wedstrijd tegen Arminia Bielefeld. Door de 1-0-nederlaag degradeerde Schalke, de club van Klaas-Jan Huntelaar, uit de Bundesliga.

"Ik kan met het standpunt leven als een speler de resterende vier wedstrijden niet voor Schalke wil spelen", zei bestuurslid Peter Knäbel tegenover Bild. Volgens Knäbel voeren medewerkers van de club individuele gesprekken met de spelers en wordt er indien gewenst hulp aangeboden.

"Er was sprake van grote agressie. Spelers moesten vluchten", zei een woordvoerder van de politie over de gebeurtenissen van dinsdagavond. Het belagen van de spelers wordt nog onderzocht.

Schalke 04 komt komend weekend niet in actie omdat de beoogde tegenstander, Hertha BSC, in quarantaine zit. Op 8 mei wacht Schalke 04 de uitwedstrijd tegen Hoffenheim.

Meer uit Voetbal

Narsingh gaat op tweede niveau in Griekenland voetballen

ERMOUPOLI (ANP) - Luciano Narsingh maakt het seizoen af bij Hellas Syrou, uitkomend op het tweede niveau van Griekenland. De 35-jarige aanvaller was transfervrij sinds zijn vertrek afgelopen zomer bij Nea Salamis uit Cyprus.

14 minuten geleden
NAC Breda met tien man ten onder tegen Excelsior

BREDA (ANP) - NAC Breda is na een nieuwe nederlaag naar de laatste plaats in de Eredivisie gezakt. De kwakkelende ploeg van coach Carl Hoefkens verloor in eigen huis van Excelsior met 2-0. NAC speelde het overgrote deel van de wedstrijd met tien man, omdat Rio Hillen in de 12e minuut de rode kaart kreeg. Excelsior nam de drie punten dankbaar aan; het elftal van trainer Ruben den Uil klom naar de tiende plaats.

11 uur geleden
Real Madrid voorlopig zonder geblesseerde Rodrygo

MADRID (ANP) - Real Madrid kan voorlopig geen beroep doen op de Braziliaan Rodrygo. De aanvaller heeft een peesontsteking in zijn rechterhamstring, meldt de Spaanse voetbalclub op zijn website. Real doet geen mededeling over de duur van zijn afwezigheid, maar de aard van de blessure vraagt om een zorgvuldige behandeling.

13 uur geleden
Boze Ronaldo ontbreekt opnieuw bij Al Nassr

RIYAD (ANP/DPA) - Cristiano Ronaldo mist vrijdag ook de thuiswedstrijd van Al Nassr tegen Al Ittihad. Volgens veel media is de Portugese vedette nog steeds teleurgesteld in het staatsinvesteringsfonds PIF uit Saudi-Arabië.

13 uur geleden
Feyenoord haalt Kraaijeveld bij selectie van eerste elftal

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft Thijs Kraaijeveld definitief naar de selectie van het eerste elftal gehaald. De 18-jarige verdediger trainde al vaak mee met de ploeg van trainer Robin van Persie.

15 uur geleden
Torino neemt per direct afscheid van verdediger Schuurs

TURIJN (ANP) - Perr Schuurs heeft per direct afscheid genomen van Torino. Dat meldt de nummer 13 van de Serie A op de eigen website.

15 uur geleden
Van Persie: bedreigingen aan Te Kloese respectloos en ongepast

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie veroordeelt de bedreigingen aan het adres van directeur Dennis te Kloese van Feyenoord. "Ik vind het respectloos tegenover Dennis", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zondag met FC Utrecht.

18 uur geleden