Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Spelers mogen zelf bepalen of ze nog voor Schalke willen spelen

Spelers mogen zelf bepalen of ze nog voor Schalke willen spelen

GELSENKIRCHEN (ANP) - De voetballers van de Duitse club Schalke 04 mogen zelf bepalen of ze tijdens het restant van de Bundesliga voor de club willen uitkomen. Een aantal spelers werd dinsdag belaagd na de wedstrijd tegen Arminia Bielefeld. Door de 1-0-nederlaag degradeerde Schalke, de club van Klaas-Jan Huntelaar, uit de Bundesliga.

"Ik kan met het standpunt leven als een speler de resterende vier wedstrijden niet voor Schalke wil spelen", zei bestuurslid Peter Knäbel tegenover Bild. Volgens Knäbel voeren medewerkers van de club individuele gesprekken met de spelers en wordt er indien gewenst hulp aangeboden.

"Er was sprake van grote agressie. Spelers moesten vluchten", zei een woordvoerder van de politie over de gebeurtenissen van dinsdagavond. Het belagen van de spelers wordt nog onderzocht.

Schalke 04 komt komend weekend niet in actie omdat de beoogde tegenstander, Hertha BSC, in quarantaine zit. Op 8 mei wacht Schalke 04 de uitwedstrijd tegen Hoffenheim.

Meer uit Voetbal

Oranje-tegenstander Tunesië bereikt achtste finales Afrika Cup

RABAT (ANP/RTR) - De voetballers van Tunesië hebben op de Afrika Cup de achtste finales bereikt. Het elftal van trainer Sami Trabelsi speelde in Rabat de laatste groepswedstrijd met 1-1 gelijk tegen Tanzania.

2 uur geleden
Espanyol verbiedt bij derby shirts van FC Barcelona in stadion

BARCELONA (ANP/RTR) - Espanyol verbiedt supporters van FC Barcelona zaterdag in het stadion het shirt van hun club te dragen. Dat is een van de maatregelen die de Spaanse club neemt om de derby tussen de twee clubs rustig te laten verlopen.

2 uur geleden
PSV-spits Boadu na knieoperatie zes tot acht weken aan de kant

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Myron Boadu heeft zich dinsdag laten opereren aan zijn kniegewricht. De 24-jarige aanvaller moet zes tot acht weken revalideren, meldt de Eindhovense club.

4 uur geleden
FIFA overweegt aanpassing buitenspelregel

DUBAI (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA overweegt een aanpassing van de buitenspelregel. "Misschien moet de speler in de toekomst volledig voorbij de verdediger zijn om buitenspel te staan", zei FIFA-voorzitter Gianni Infantino tijdens de World Sports Summit in Dubai. In dat geval zou het geen buitenspel meer zijn als een been of arm van de aanvaller voor de laatste verdediger uitsteekt.

5 uur geleden
NAC Breda laat oud-international Kongolo buiten selectie

BREDA (ANP) - Terence Kongolo maakt in de voorbereiding op de tweede seizoenshelft geen onderdeel uit van het eerste elftal van NAC. De 31-jarige verdediger komt voorlopig niet in de plannen voor en traint na de winterstop mee met NAC Onder 21, meldt de club uit Breda op de website.

5 uur geleden
Japanse voetballer (58) maakt zich op voor 41e seizoen als prof

TOKIO (ANP/RTR) - De 58-jarige Japanner Kazuyoshi Miura maakt zich op voor zijn 41e seizoen als profvoetballer. "Mijn passie voor het voetbal is niet veranderd, hoe oud ik ook ben", zei hij tijdens een presentatie bij zijn nieuwe club Fukushima United.

13 uur geleden
Infantino: voetbal profiteert wereldwijd van kaartverkoop WK

DUBAI (ANP) - Alle inkomsten uit de kaartverkoop van het WK 2026 worden geïnvesteerd in het voetbal wereldwijd, verzekert voorzitter Gianni Infantino van de FIFA. "We zijn de enige organisatie in de wereld die voetbal wereldwijd financiert", zei de Zwitser. "Daarom wordt er in zoveel landen gevoetbald."

13 uur geleden