Spelers mogen zelf bepalen of ze nog voor Schalke willen spelen
GELSENKIRCHEN (ANP) - De voetballers van de Duitse club Schalke 04 mogen zelf bepalen of ze tijdens het restant van de Bundesliga voor de club willen uitkomen. Een aantal spelers werd dinsdag belaagd na de wedstrijd tegen Arminia Bielefeld. Door de 1-0-nederlaag degradeerde Schalke, de club van Klaas-Jan Huntelaar, uit de Bundesliga.
"Ik kan met het standpunt leven als een speler de resterende vier wedstrijden niet voor Schalke wil spelen", zei bestuurslid Peter Knäbel tegenover Bild. Volgens Knäbel voeren medewerkers van de club individuele gesprekken met de spelers en wordt er indien gewenst hulp aangeboden.
"Er was sprake van grote agressie. Spelers moesten vluchten", zei een woordvoerder van de politie over de gebeurtenissen van dinsdagavond. Het belagen van de spelers wordt nog onderzocht.
Schalke 04 komt komend weekend niet in actie omdat de beoogde tegenstander, Hertha BSC, in quarantaine zit. Op 8 mei wacht Schalke 04 de uitwedstrijd tegen Hoffenheim.
Meer uit Voetbal
CREMONA (ANP) - AS Roma heeft dankzij een 3-1-zege bij Cremonese de koppositie ingenomen in de Italiaanse Serie A. De Romeinen kwamen op 27 punten uit twaalf duels en houden daarmee Napoli (25 punten) achter zich. Internazionale kan de leiding zondagavond weer overnemen als het wint van AC Milan in de Milanese derby.
12 minuten geledenGRONINGEN (ANP) - De competitiewedstrijd tussen FC Groningen en PEC Zwolle is na twaalf minuten gestaakt. Het veld in de Euroborg was volgens scheidsrechter Alex Bos te glad om op te spelen. Volgens hem was het te gevaarlijk voor de spelers.
18 minuten geledenBOLOGNA (ANP) - Matteo Berrettini heeft de Italiaanse tennisploeg op voorsprong gezet in de finale van de Davis Cup tegen Spanje. De nummer 56 van de wereldranglijst won in Bologna zijn wedstrijd tegen Pablo Carreño Busta, die op de 89e plaats staat: 6-3 6-4.
23 minuten geledenVELSEN (ANP) - Telstar staat na dertien speelronden op de laatste plaats in de Eredivisie. Het elftal van trainer Anthony Correia speelde zondag voor eigen publiek met 1-1 gelijk tegen FC Utrecht. Telstar heeft 10 punten en nam de laatste plaats over van Heracles Almelo. FC Utrecht staat vijfde met 20 punten.
28 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie opnieuw punten verspeeld. Na de nederlaag in de vorige speelronde tegen Go Ahead Eagles (2-1), ging het elftal van trainer Robin van Persie nu voor eigen publiek onderuit tegen NEC: 2-4.
30 minuten geledenMADRID (ANP/RTR) - Real Madrid overweegt de clubstructuur te veranderen zodat externe investeerders een belang van 5 procent kunnen kopen. Dat heeft voorzitter Florentino Pérez zondag gezegd. De leden van de club moeten nog wel met dat plan instemmen. Daartoe zal op korte termijn een speciale vergadering worden gehouden.
3 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft zondag overtuigend in het Abe Lenstra Stadion gewonnen van AZ. Het elftal van coach Robin Veldman versloeg de Alkmaarders met 3-1. Heerenveen klimt daardoor naar de negende plaats in de Eredivisie met 17 punten. AZ blijft derde met 24 punten.
4 uur geleden