Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Spelers mogen zelf bepalen of ze nog voor Schalke willen spelen

Spelers mogen zelf bepalen of ze nog voor Schalke willen spelen

GELSENKIRCHEN (ANP) - De voetballers van de Duitse club Schalke 04 mogen zelf bepalen of ze tijdens het restant van de Bundesliga voor de club willen uitkomen. Een aantal spelers werd dinsdag belaagd na de wedstrijd tegen Arminia Bielefeld. Door de 1-0-nederlaag degradeerde Schalke, de club van Klaas-Jan Huntelaar, uit de Bundesliga.

"Ik kan met het standpunt leven als een speler de resterende vier wedstrijden niet voor Schalke wil spelen", zei bestuurslid Peter Knäbel tegenover Bild. Volgens Knäbel voeren medewerkers van de club individuele gesprekken met de spelers en wordt er indien gewenst hulp aangeboden.

"Er was sprake van grote agressie. Spelers moesten vluchten", zei een woordvoerder van de politie over de gebeurtenissen van dinsdagavond. Het belagen van de spelers wordt nog onderzocht.

Schalke 04 komt komend weekend niet in actie omdat de beoogde tegenstander, Hertha BSC, in quarantaine zit. Op 8 mei wacht Schalke 04 de uitwedstrijd tegen Hoffenheim.

Meer uit Voetbal

Boze fans voorkomen dat voetballers Sevilla naar huis kunnen

SEVILLA (ANP/BELGA) - Boze fans hebben ervoor gezorgd dat de voetballers van Sevilla de nacht hebben moeten doorbrengen op het trainingscomplex van de club. Sevilla leed zaterdag op het veld van Celta de vijftiende nederlaag van het seizoen en staat slechts zestiende in La Liga. Aanhangers van de Zuid-Spaanse club wachtten de spelers op bij het trainingscentrum, waar een dreigende sfeer ontstond en de politie zelfs rubber kogels moest gebruiken.

7 minuten geleden
Van de Beek maanden uitgeschakeld bij Girona na hieloperatie

GIRONA (ANP) - Girona-middenvelder Donny van de Beek is vier tot vijf maanden uitgeschakeld door een hielblessure. De oud-Ajacied (28) is geopereerd en heeft tot na de start van het nieuwe seizoen nodig om daarvan te herstellen, meldde zijn club.

1 uur geleden
'Alles ging erin' bij vier treffers Sørloth voor Atlético

MADRID (ANP/AFP) - "Ik had gewoon zo'n dag", zei voormalig FC Groningen-spits Alexander Sørloth na zijn vier treffers voor Atlético Madrid tegen Real Sociedad (4-0). Zijn hattrick in de eerste elf minuten betekende de snelste ooit in La Liga. "De bal leek automatisch op mijn voet te vallen, alles ging erin", reageerde de Noor bij sportzender DAZN.

4 uur geleden
Union Sint-Gillis verslaat Anderlecht en blijft koploper

BRUSSEL (ANP) - Union Sint-Gillis heeft in de strijd om de Belgische titel een zege geboekt bij Anderlecht. De koploper in de play-offs om het landskampioenschap won de Brusselse derby met 1-0.

13 uur geleden
Sørloth leidt Atlético met vier treffers naar zege op Sociedad

MADRID (ANP) - Alexander Sørloth heeft Atlético Madrid naar de 4-0-zege op Real Sociedad geleid. De Noorse aanvaller maakte in het eerste halfuur in Madrid alle vier de doelpunten, waarvan de eerste drie in vijf minuten tijd.

14 uur geleden
Sparta wint bij Almere City en strijdt om play-offs

ALMERE (ANP) - Sparta Rotterdam blijft door een zege op Almere City FC in de race voor een plek in de play-offs voor Europees voetbal. De Rotterdamse ploeg van trainer Maurice Steijn won in Almere met 3-0.

14 uur geleden
Hamburger SV keert na zeven jaar terug in Bundesliga

HAMBURG (ANP) - Hamburger SV keert na zeven jaar terug in de Bundesliga. De club uit de Noord-Duitse stad won in eigen huis met 6-1 van Ulm en is daarmee zeker van de eerste twee plekken in de tweede Bundesliga, die recht geven op directe promotie.

14 uur geleden