Speelronde 6: Tholense Boys alleen koploper, SV Smerdiek blijft winnen
THOLEN - Lees hieronder de samenvattingen van de zesde speelronde in het amateurvoetbal op Tholen. De mannenteams van NOAD’67, Tholense Boys, SV Smerdiek, SPS en SC Stavenisse zitten in dezelfde zaterdagcompetitie, namelijk 4e klasse D. WHS speelt in een hogere klasse: 2e klasse E
Op Sportpark De Bent was Tholense Boys op eigen veld met 4-0 te sterk voor SC Welberg. Hierdoor staan ze nu op de eerste plaats in de competitie met 16 punten. Tot vorige week deelden ze deze positie met SEOLTO, maar de Zevenbergse ploeg verloor van VV De Fendert. De ploeg uit Fijnaart staat nu op een tweede plaats met 2 punten achter de Thoolse club. De Tholenaren hebben met slechts drie tegendoelpunten nog steeds de meest solide verdediging in de competitie.
DoelpuntenfestijnNOAD’67 uit Sint Philipsland staat op de derde plaats met 13 punten. Na hun eerste nederlaag van het seizoen vorige week, waarin ze met 3-1 verloren van VV DHV uit Zevenbergschen Hoek, herstelden ze zich afgelopen weekend met een 3-1 overwinning op VV Steenbergen.
SV Smerdiek kende een moeilijke start van het seizoen, maar lijkt nu weer in vorm te komen. Na twee opeenvolgende verliespartijen behaalden ze drie opeenvolgende overwinningen en staan ze nu op de zevende plaats met 9 punten. Ze moeten nog een inhaalwedstrijd spelen op donderdag 9 november.
SPS uit Poortvliet staat op de tiende plaats met 3 punten na een 2-0 nederlaag in Sint-Maartensdijk. SC Stavenisse, samen met Lepelstraatse Boys, bungelt onderaan de ranglijst met 0 punten. Ze verloren met 3-0 op eigen veld tegen VV DHV. Volgende week gaan ze op bezoek bij Steenbergen.
Het lokale duel met de meeste doelpunten tot nu toe was het treffen tussen Smerdiek en NOAD’67 in de tweede speelronde. Die wedstrijd eindigde in een 0-8 overwinning voor de ploeg uit Sint Philipsland.
Tweede nederlaagWHS staat momenteel op de tiende plaats in hun competitie met 6 punten. Na een overwinning in de eerste speelronde tegen MOC ‘17 uit Bergen op Zoom, verloren ze met 5-1 van VV Arnemuiden. Vervolgens speelden ze drie opeenvolgende gelijke spelen: 1-1 tegen MZC ‘11, 2-2 tegen VV Yerseke en 1-1 tegen DBGC. Afgelopen weekend incasseerden ze hun tweede nederlaag tegen VV Terneuzen.
VV Vosmeer is sinds 2019 niet meer actief bij de KNVB. Hun eerste mannenelftal voor 35-plussers staat momenteel onderaan de ranglijst in hun competitie met 0 punten, hoewel ze nog enkele inhaalwedstrijden tegoed hebben.
Wedstrijden speelronde 6
NOAD’67 3-1 VV Steenbergen
SC Stavenisse 0-4 VV DHV
Tholense Boys 4-0 SC Welberg
Smerdiek 2-0 SPS
VV Terneuzen 4-1 WHS
Meer uit Tholen
THOLEN - De Dodenherdenking bij de Vossemeersepoort in Tholen kon maandagavond rekenen op een brede belangstelling van jong en oud. Tijdens de plechtigheid stonden veel inwoners en bezoekers stil bij de slachtoffers van oorlog en geweld.
1 uur geledenTHOLEN - Zwembad De Spetter gaat naar verwachting pas tussen 17 en 20 juni weer open. Eerder was de opening uitgesteld vanwege schade aan het tegelwerk, waardoor scherpe randen waren ontstaan. Beide gemeentelijke zwembaden zouden eigenlijk vandaag tegelijk openen.
6 uur geledenSINT PHILIPSLAND - Wie de komende tijd bij de Slaakbrug komt, ziet iets opvallends. De onderkant van de brug lijkt ingepakt in folie. In de verte doet het denken aan een kunstwerk van Christo. Toch heeft de ingreep niets met kunst te maken. Volgens Rijkswaterstaat moet de folie voorkomen dat vogels tijdens werkzaamheden onder de brug gaan nestelen.
22 uur geledenTHOLEN - De fractie Forum voor Democratie in Tholen heeft schriftelijke vragen gesteld aan het college over de mogelijke plaatsing van een 24/7 bewakingscamera op de Oude Werf. Het gaat om een camera die volgens de fractie gericht wordt op een openbare parkeerplaats.
1 dag geledenTHOLEN - Op meerdere plekken in Zeeland is de afgelopen maanden onderzocht hoe jonge trekvissen, zoals glasaal (jonge paling) en driedoornige stekelbaars, vanuit zee naar het binnenwater trekken. Vrijwilligers hebben dit onderzoek uitgevoerd onder leiding van RAVON, samen met waterschap Scheldestromen, de Provincie Zeeland en Rijkswaterstaat.
1 dag geledenSINT PHILIPSLAND- Aan de Wilhelminastraat is zaterdagavond een waterleiding gesprongen. Een onbekend aantal woningen kwam zonder water te zitten. Twee onderdelen van de leiding moesten vervangen worden om het probleem te verhelpen. Het is niet duidelijk waardoor de waterleiding geknapt is.
2 dagen geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Karin van den Houten die de spotlight mocht vangen.
2 dagen geleden