Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Speelronde 6: Tholense Boys alleen koploper, SV Smerdiek blijft winnen

Speelronde 6: Tholense Boys alleen koploper, SV Smerdiek blijft winnen

THOLEN - Lees hieronder de samenvattingen van de zesde speelronde in het amateurvoetbal op Tholen. De mannenteams van NOAD’67, Tholense Boys, SV Smerdiek, SPS en SC Stavenisse zitten in dezelfde zaterdagcompetitie, namelijk 4e klasse D. WHS speelt in een hogere klasse: 2e klasse E 

Op Sportpark De Bent was Tholense Boys op eigen veld met 4-0 te sterk voor SC Welberg. Hierdoor staan ze nu op de eerste plaats in de competitie met 16 punten. Tot vorige week deelden ze deze positie met SEOLTO, maar de Zevenbergse ploeg verloor van VV De Fendert. De ploeg uit Fijnaart staat nu op een tweede plaats met 2 punten achter de Thoolse club. De Tholenaren hebben met slechts drie tegendoelpunten nog steeds de meest solide verdediging in de competitie. 

Doelpuntenfestijn

NOAD’67 uit Sint Philipsland staat op de derde plaats met 13 punten. Na hun eerste nederlaag van het seizoen vorige week, waarin ze met 3-1 verloren van VV DHV uit Zevenbergschen Hoek, herstelden ze zich afgelopen weekend met een 3-1 overwinning op VV Steenbergen.

SV Smerdiek kende een moeilijke start van het seizoen, maar lijkt nu weer in vorm te komen. Na twee opeenvolgende verliespartijen behaalden ze drie opeenvolgende overwinningen en staan ze nu op de zevende plaats met 9 punten. Ze moeten nog een inhaalwedstrijd spelen op donderdag 9 november.

SPS uit Poortvliet staat op de tiende plaats met 3 punten na een 2-0 nederlaag in Sint-Maartensdijk. SC Stavenisse, samen met Lepelstraatse Boys, bungelt onderaan de ranglijst met 0 punten. Ze verloren met 3-0 op eigen veld tegen VV DHV. Volgende week gaan ze op bezoek bij Steenbergen.

Het lokale duel met de meeste doelpunten tot nu toe was het treffen tussen Smerdiek en NOAD’67 in de tweede speelronde. Die wedstrijd eindigde in een 0-8 overwinning voor de ploeg uit Sint Philipsland.

Tweede nederlaag

WHS staat momenteel op de tiende plaats in hun competitie met 6 punten. Na een overwinning in de eerste speelronde tegen MOC ‘17 uit Bergen op Zoom, verloren ze met 5-1 van VV Arnemuiden. Vervolgens speelden ze drie opeenvolgende gelijke spelen: 1-1 tegen MZC ‘11, 2-2 tegen VV Yerseke en 1-1 tegen DBGC. Afgelopen weekend incasseerden ze hun tweede nederlaag tegen VV Terneuzen.

VV Vosmeer is sinds 2019 niet meer actief bij de KNVB. Hun eerste mannenelftal voor 35-plussers staat momenteel onderaan de ranglijst in hun competitie met 0 punten, hoewel ze nog enkele inhaalwedstrijden tegoed hebben.

Wedstrijden speelronde 6
NOAD’67 3-1 VV Steenbergen
SC Stavenisse 0-4 VV DHV
Tholense Boys 4-0 SC Welberg
Smerdiek 2-0 SPS
VV Terneuzen 4-1 WHS

Meer uit Tholen

14e Snerttocht biedt vier wandelroutes door Smerdiekse polders en dijken

SINT-MAARTENSDIJK - Op zaterdag 6 december organiseert wandelsportvereniging Oosterscheldestappers voor de 14e keer de Snerttocht. Er zijn vier afstanden waaruit gekozen kan worden, namelijk 6, 10, 15 en 25 kilometer.

6 uur geleden
Tholense Boys speelt wéér gelijk, SC Stavenisse maakt comeback bijna compleet [SPEELRONDE 9]

THOLEN - Wat gebeurde er zaterdag 22 november allemaal in het amateurvoetbal? In dit overzicht zetten we de uitslagen en programma's van de Thoolse voetbalclubs op een rijtje. Dit is een samenvatting van speelronde 9.

13 uur geleden
Tholen zet in op inclusieve speeltuinen: ‘Geen kind mag zich buitengesloten voelen’

THOLEN - De gemeente Tholen gaat de komende jaren zoveel mogelijk speelplekken aanpassen zodat kinderen met en zonder beperking samen kunnen spelen. Er zijn al veel stappen gezet, maar er valt ook nog volop te leren. Wethouder Corniel van Leeuwen licht toe wat er de komende tijd te wachten staat.

1 dag geleden
Twan jeugdkampioen bij tentoonstelling Vogelvreugd met kleurgrasparkiet

SINT-ANNALAND - Afgelopen vrijdag en zaterdag heeft vogelvereniging Vogelvreugd haar bijzondere tentoonstelling gehouden in de Wellevaete te Sint-Annaland. Ruim veertig vogelliefhebbers uit Zeeland, West-Brabant en Zuid-Holland hadden gezamenlijk zeshonderd vogels ingeschreven.

1 dag geleden
Aan de keukentafel met Daniëlle en Stefanie: ‘We wilden het juist menselijker maken’ [AAN DE KEUKENTAFEL]

BERGEN OP ZOOM - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Daniëlle de Bie en Stefanie Verdaasdonk van BlijGebit.

2 dagen geleden
Thoolse lezersfoto van de week: ‘Het oude stoomgemaal bij de Schelphoek’

THOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.

2 dagen geleden
Ineke Schippers naar voren geschoven als lijsttrekker Algemeen Belang Tholen

THOLEN - Ineke Schippers is de nieuwe lijsttrekker van Algemeen Belang Tholen voor de gemeenteraadsverkiezingen in maart volgend jaar. Fractievoorzitter Han van 't Hof neemt een stapje terug naar plek twee op de kieslijst.

3 dagen geleden