Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Speelgoedbank Zeeland kan weer beregoed verder

Speelgoedbank Zeeland kan weer beregoed verder

VLISSINGEN - Op 18 september heeft de Speelgoedbank Zeeland een waardevolle beer cadeau gekregen. De knuffelbeer symboliseert de opbrengst van 12.500 euro, bijeen gefietst tijdens de Benefiet Tour Walcheren op 26 augustus 2023.  

Deze Tour is een jaarlijks terugkerend initiatief van de Rotary Club Walcheren en Lionsclub Middelburg. Els Schoof, voorzitter van Speelgoedbank Zeeland nam de Beer over van Bert van Leerdam. Els zei blij verrast te zijn met deze grote gift. Het geld zal goed besteed worden voor de koop van nieuw speelgoed voor kinderen op Walcheren. Die komen uit gezinnen waar amper geld is voor eten en zeker niet voor de aanschaf van speelgoed. Twee keer per jaar kunnen zij nu zelf nieuw speelgoed bij de Speelgoedbank komen uitzoeken. De organisatie kan ook mede met deze donatie een nieuwe bestelbus aanschaffen, de huidige is namelijk hard aan vervanging toe. 

De organisatie van de Benefiet Tour is beretrots en bedankt de ruim 400 deelnemers en sponsoren. Ook de 16 bedrijven en organisaties die tijdens de tour op hun locatie zorgden voor lekkere happen, iets lieten ervaren van hun bijzondere activiteiten en/of mooie muziek brachten. Een beresterke formule die ook op 31 augustus 2024 een vervolg vindt. Voor info: www.speelgoedbankzeeland.nl.

Meer uit Vlissingen

Ongeval op Belgische loodsboot in Vlissingen; slachtoffer per traumahelikopter naar ziekenhuis

VLISSINGEN - Een persoon is afgelopen nacht ernstig gewond geraakt na een ongeval op een loodsboot bij Vlissingen. Een traumahelikopter moest worden ingezet.

18 uur geleden
Fietser gewond bij eenzijdig ongeval op de Rozengracht

VLISSINGEN- Bij een eenzijdig ongeval op de Rozengracht is rond middernacht  een fietser ten val gekomen. De hulpdiensten kwamen met spoed ter plaatse. Medewerkers van de ambulancedienst verleenden eerste hulp. Daarna werd het slachtoffer met spoed overgebracht naar het ziekenhuis. Waardoor de fietser ten val kwam is niet duidelijk. 

2 dagen geleden
Twee medewerkers Jumbo Papegaaienburg onwel door lekkage in koeling

VLISSINGEN- Twee medewerkers van de Jumbo aan de Papegaaienburg zijn vrijdagavond onwel geworden tijdens het uitvoeren van hun werkzaamheden. De hulpdiensten kwamen met spoed ter plaatse. De brandweer had de oorzaak snel gevonden. In één van de koelingen was sprake van een lekkage. Hierdoor was een gevaarlijke stof gaan lekken waardoor de medewerkers zich niet goed voelden. Medisch personeel van de ambulancedienst keek beide personen na. Het is niet duidelijk of iemand overgebracht is naar het ziekenhuis. 

2 dagen geleden
Deelnemersveld HZ Schaaktoernooi bijna rond

VLISSINGEN - Het deelnemersveld voor het 27e HZ Schaaktoernooi is bijna compleet. 

2 dagen geleden
Fans van ringrijden kunnen zaterdag genieten in Ritthem

RITTHEM - In Ritthem vindt zaterdag (5 juli) een wedstrijd ringrijden plaats.

3 dagen geleden
Onderzoek: ‘Ruim acht op de tien Zeeuwen gaan op zomervakantie’

VLISSINGEN - Terwijl we massaal klagen over dure boodschappen, hoge energieprijzen en dure benzine gaat bijna 82 procent van de Zeeuwen deze zomer toch 'gewoon' op vakantie. Dat is net iets onder het landelijk gemiddelde. Spanje en Duitsland zijn - naast een trip in eigen land - de populairste bestemmingen. Dat blijkt uit een panelonderzoek van Evisumservice.nl onder 1250 Nederlanders.

3 dagen geleden
Wandel mee met De Vrolijke Tippelaars

VLISSINGEN - Op 5 en 19 juli, evenals op 2 en 16 augustus, organiseert wandelvereniging De Vrolijke Tippelaars duin- en strandtochten in en om Vlissingen. 

3 dagen geleden