Spartak Moskou verslaat Napoli opnieuw in Europa League
MOSKOU (ANP) - Spartak Moskou heeft in de groepsfase van de Europa League ook het tweede duel met Napoli gewonnen. De Russische ploeg versloeg op eigen veld de Italiaanse club met 2-1. Na nog geen halfuur leidde Spartak al met 2-0 dankzij twee treffers van Aleksandr Sobolev. Na ruim een uur verkleinde Eljif Elmas nog wel de achterstand, maar de gelijkmaker van de bezoekers bleef uit.
Aanvaller Quincy Promes was bij de thuisclub basisspeler. Hij ging in de extra tijd naar de kant. Spartak had de uitwedstrijd tegen Napoli eind september met 3-2 gewonnen. Promes scoorde in dat duel twee keer.
In poule C gaan Spartak en Napoli aan de leiding met 7 punten. Leicester City (5 punten) ontvangt donderdag Legia Warschau (6 punten).
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - PSV moet het in de voorlaatste speelronde van de Eredivisie in het duel met Go Ahead Eagles doen zonder Ismael Saibari en Mauro Júnior. Dat vertelde trainer Peter Bosz in de persconferentie in de aanloop naar de wedstrijd van zondag (16.45 uur).
48 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Jerdy Schouten is geopereerd aan zijn rechterknie. PSV-trainer Peter Bosz vertelde op de persconferentie in aanloop naar het duel met Go Ahead Eagles dat de operatie van de kruisbandblessure goed is verlopen en dat Schouten weer thuis is.
48 minuten geledenSITTARD (ANP) - Fortuna-speler Paul Gladon komt dit seizoen niet meer in actie. De aanvaller van de club uit Sittard mist de laatste twee wedstrijden in de Eredivisie door een schorsing, zo bevestigt de club.
1 uur geledenALKMAAR (ANP) - Leeroy Echteld is ook de komende twee seizoenen de hoofdtrainer van AZ. De club en de trainer hebben een akkoord bereikt over contractverlenging, waardoor Echteld tot medio 2028 de coach is van de Alkmaarse club.
3 uur geledenNEW JERSEY (ANP/AFP) - Het MetLife Stadium in New Jersey, waar op 19 juli de finale van het WK voetbal wordt gespeeld, heeft zijn grasmat gekregen. In het stadion in East Rutherford, nabij New York, worden acht WK-wedstrijden gespeeld.
4 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De voetbalbond van Curaçao voelt vlak voor het WK niets voor een terugkeer van Dick Advocaat als bondscoach. "Fred Rutten zal Curaçao als bondscoach vertegenwoordigen tijdens het WK", laat voorzitter Gilbert Martina weten aan De Telegraaf.
5 uur geledenMEDELLÍN (ANP/AFP) - Een wedstrijd in de Copa Libertadores tussen Independiente Medellín uit Colombia en titelverdediger Flamengo uit Brazilië is donderdag afgelast na wangedrag van supporters. Die staken vuurwerk af en stichtten brand op de tribunes.
6 uur geleden