Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sparta-trainer Fraser zag doelstelling steeds veranderen

Sparta-trainer Fraser zag doelstelling steeds veranderen

HEERENVEEN (ANP) - Sparta-trainer Henk Fraser mag met zijn ploeg dromen van Europees voetbal. Naar mate het seizoen vorderde, is de doelstelling meermaals veranderd. Zondag werd het seizoen in stijl afgesloten met een 2-1-zege bij sc Heerenveen, waardoor deelname aan de play-offs werd veiliggesteld.

"Het was voor ons ook schakelen. Eerst was het de doelstelling om te handhaven en dat werd uiteindelijk zo hoog mogelijk eindigen", zei Fraser voor de camera van ESPN. "Het ging zo goed dat we de doelstelling steeds hebben aangepast, want we gaan altijd voor het maximale."

Sparta, dat achtste is geworden, kwam in de laatste vijf speelronden tot vier zeges; de uitwedstrijd tegen FC Groningen (1-2) werd gewonnen en op eigen veld werd Vitesse met 3-0 verslagen. "We hebben lef, bereidheid en discipline getoond. Dat je die wedstrijden winnend afsluit, is niet vanzelfsprekend en zeker niet dat je het zo'n lange periode kunt volhouden", aldus Fraser.

Feyenoord is in de play-offs de eerste tegenstander. "Dat is een topploeg waarvan we heel graag willen winnen", aldus Fraser. "Als de sfeer daar wat minder is dan ligt ons voordeel op dat vlak. Maar dat weet ik niet zeker op afstand."

Meer uit Voetbal

Hoofdrol Feyenoorder Hadj Moussa in laatste groepsduel Algerije

RABAT (ANP) - Feyenoorder Anis Hadj Moussa heeft woensdag een belangrijk aandeel gehad in de laatste groepswedstrijd van Algerije op de Afrika Cup. De rechtsbuiten gaf in het met 3-1 gewonnen duel met Equatoriaal-Guinea de assist bij twee doelpunten.

10 uur geleden
Linksback Hartman op Instagram: ik ga niet naar Ajax

BURNLEY (ANP) - Quilindschy Hartman vertrekt de komende transferperiode niet naar Ajax. Dat meldt de 24-jarige linkervleugelverdediger op Instagram.

11 uur geleden
Hartoperatie voormalig Braziliaans international Roberto Carlos

RIO DE JANEIRO (ANP/DPA) - Oud-profvoetballer Roberto Carlos heeft een hartoperatie ondergaan in zijn geboorteland Brazilië. Dat meldt onder meer de Spaanse sportkrant AS.

13 uur geleden
Slot zit niet te wachten op herhaling van 'chaotisch gelijkspel'

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot hoopt dat zijn elftal het zichzelf donderdag in de thuiswedstrijd tegen Leeds United in de Premier League niet zo moeilijk maakt als een kleine maand geleden. Toen eindigde het eerste duel tussen de twee clubs in de competitie in Leeds in 3-3. Liverpool verspeelde toen eerst een voorsprong van 2-0 en daarna van 3-2.

13 uur geleden
Boete oud-Ajacied Traoré op Afrika Cup voor beledigen arbiter

RABAT (ANP/RTR) - Bertrand Traoré heeft op de Afrika Cup een boete gekregen van 10.000 dollar, omgerekend ongeveer 8500 euro. De aanvoerder van Burkina Faso, oud-speler van Ajax, wordt daarmee gestraft voor aanmerkingen op de wedstrijdleiding.

13 uur geleden
Guardiola wil Rodri na blessure snel weer speelminuten geven

MANCHESTER (ANP/RTR) - Rodri is fit genoeg om zijn rentree bij Manchester City te maken. De 29-jarige Spaanse spelmaker zat zaterdag in de uitwedstrijd tegen Nottingham Forest al op de reservebank, maar kwam toen nog niet in actie.

14 uur geleden
Real Madrid begint nieuwe jaar zonder geblesseerde Mbappé

MADRID (ANP) - Real Madrid begint het nieuwe jaar zonder Kylian Mbappé. De Franse aanvaller heeft een verstuiking aan zijn linkerknie, meldt de Spaanse voetbalclub in een korte verklaring.

15 uur geleden