Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sparta-trainer Fraser zag doelstelling steeds veranderen

Sparta-trainer Fraser zag doelstelling steeds veranderen

HEERENVEEN (ANP) - Sparta-trainer Henk Fraser mag met zijn ploeg dromen van Europees voetbal. Naar mate het seizoen vorderde, is de doelstelling meermaals veranderd. Zondag werd het seizoen in stijl afgesloten met een 2-1-zege bij sc Heerenveen, waardoor deelname aan de play-offs werd veiliggesteld.

"Het was voor ons ook schakelen. Eerst was het de doelstelling om te handhaven en dat werd uiteindelijk zo hoog mogelijk eindigen", zei Fraser voor de camera van ESPN. "Het ging zo goed dat we de doelstelling steeds hebben aangepast, want we gaan altijd voor het maximale."

Sparta, dat achtste is geworden, kwam in de laatste vijf speelronden tot vier zeges; de uitwedstrijd tegen FC Groningen (1-2) werd gewonnen en op eigen veld werd Vitesse met 3-0 verslagen. "We hebben lef, bereidheid en discipline getoond. Dat je die wedstrijden winnend afsluit, is niet vanzelfsprekend en zeker niet dat je het zo'n lange periode kunt volhouden", aldus Fraser.

Feyenoord is in de play-offs de eerste tegenstander. "Dat is een topploeg waarvan we heel graag willen winnen", aldus Fraser. "Als de sfeer daar wat minder is dan ligt ons voordeel op dat vlak. Maar dat weet ik niet zeker op afstand."

Meer uit Voetbal

Sparta en Fortuna spelen gelijk op Het Kasteel

ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Sparta Rotterdam en Fortuna Sittard heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen speelden met 1-1 gelijk op Het Kasteel.

3 uur geleden
Heracles wint ook vierde duel onder interim-trainer Krüzen

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft ook de vierde wedstrijd onder interim-trainer Hendrie Krüzen gewonnen. De ploeg verliet de laatste plaats van de Eredivisie met een thuiszege op Go Ahead Eagles (4-2).

3 uur geleden
Aanvaller Lang maakt eerste doelpunt voor Napoli in Serie A

NAPELS (ANP) - Noa Lang heeft met een doelpunt bijgedragen aan een thuiszege van Napoli op Atalanta (3-1). De linksbuiten bekroonde een basisplaats met zijn eerste doelpunt in de Serie A.

4 uur geleden
Naujoks vergroot problemen Ajax met twee treffers voor Excelsior

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is nog niets opgeschoten met het ontslag van John Heitinga. Met interim-trainer Fred Grim op de bank verloor de club twee weken na de nederlaag bij FC Utrecht ook van Excelsior (1-2) in de Johan Cruijff ArenA. Noah Naujoks maakte beide doelpunten voor de bezoekers, die nog nooit eerder een uitduel met de gevallen topclub uit Amsterdam wonnen.

5 uur geleden
Mühren redt punt voor Volendam tegen FC Twente

VOLENDAM (ANP) - FC Volendam heeft dankzij een doelpunt van Robert Mühren een punt overgehouden aan de thuiswedstrijd tegen FC Twente. Mühren kopte in de slotfase raak, nadat Daan Rots de bezoekers uit Enschede kort na het begin van de tweede helft op voorsprong had gezet. Voor FC Twente was het al het derde gelijkspel op rij.

5 uur geleden
Ajax verliest van Excelsior in Johan Cruijff ArenA

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft ook de thuiswedstrijd tegen Excelsior verloren (1-2). Noah Naujoks was met twee doelpunten de grote man bij de bezoekers uit Rotterdam.

5 uur geleden
PSV wint met uitblinkende doelman Kovar van NAC Breda

BREDA (ANP) - PSV heeft met enige moeite bij NAC Breda gewonnen. De koploper ontsnapte aan puntenverlies door een treffer van Guus Til vlak voor rust en een paar uitstekende reddingen van doelman Matej Kovar (0-1).

8 uur geleden